Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Do cd projekt!!! podajcie wrescie jakies informacje o PES6!!!! bo naprawde to co wyczyniacie z premiera to jest SKANDAL!!!! Tak samo jesli chodzi o podawanie jakchkolwiek informacji-TO JEST OLEWANIE NAS KLIJENTOW I WSZYSTKICH FANOW PES-A W POLSCE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ultimie już jest PES 6 wersja angielska. Przy okazji podali wymagania
Wersja językowa: angielska
Dostępność: Zwykle w 24 godz.
Wymagania:
Windows 98SE/ME/XP/2000/ Procesor 800 MHz, 256 MB RAM, NVIDIA GEFORCE 3 (seria MX nie jest obslugiwana) lub ATI RADEON 8500, directX 8.1 1.5 GB wolnego miejsca na dysku. Dostęp do internetu do grania w sieci. Napęd DVD.

Miłego grania i do zobaczenia w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Poprawki z Japonii na jutro będą w poniedziałek'''' a jak te poniedziałkowe będą do du...to znowu będziemy czekać 2 tygodnie???
Ludzie to wy robicie spolszczenie w Japonii???
A może robi je jakiś japoński student polonistyki? buhahhahahahah
Profesjonalna firma
Powinniście je chyba cyknąć u nas i wysłać do żółtków!!!
Prosze o info czy gra będzie 10 listopada??? bo nie wieże że tuz przed premierą
okazało się nagle że gra ma jakieś wady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście inne sklepy zmieniły datę premiery na swoich stronach ultima na 17.11 merlin i play na 15.11 Ciekawe czy są to tylko domysłu czy informacje z CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:17, Szymon10 napisał:

Na ultimie już jest PES 6 wersja angielska. Przy okazji podali wymagania
Wersja językowa: angielska
Dostępność: Zwykle w 24 godz.
Wymagania:
Windows 98SE/ME/XP/2000/ Procesor 800 MHz, 256 MB RAM, NVIDIA GEFORCE 3 (seria MX nie jest
obslugiwana) lub ATI RADEON 8500, directX 8.1 1.5 GB wolnego miejsca na dysku. Dostęp do internetu
do grania w sieci. Napęd DVD.

Miłego grania i do zobaczenia w sieci



Dokładnie, wszedłem własnie tutaj po to aby o tym napisac;) Gra jest juz dostepna w ultimie w wersji ang;) A jezyk polski mozna sobie sciagnac ze stronki z wersji multilanguage;) Milego grania. Aha gra kosztuje 139zl, no ale wiadomo, sprowadzenie z zagranicy troche kosztuje;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:13, Szymon10 napisał:

Do mlody-dg:
Możesz podać dokładniej skąd można ściągnąć jezyk polski do pesa 6


Odezwij się do mnie na gg : 5789251 to Ci podam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowałem się tutaj tylko po to by "podziękować" CD-Projekt. Cały świat gram w pro evo 6 a polska nie. DZIĘKUJĘ !! !! w necie można ściągnąć sto tysięcy wersji gry ale nie ja głupi oczywiście czekam by wydać 199 zł bo jakoś coś mnie tak natchnęło i nie przerobiłem swojej konsoli kupując jedną gre w roku PRO EVOLUTION SOCCER !! A w tym roku mam już listopad kasa przygotowana ale niemam gry, a chciałem wersje polską skoro już takowa miała się pojawić. I jak tu w tym kraju być uczciwym ?? Mówicie że negocjowaliście cene że w polsce najtaniej, a ja wam powiem że to nie prawda, bo jakoś na giełdach wersje z zagranicy orginały kosztują 120zł ( sprowadzane nie kradzione ) wiec chyba we francji jest taniej niż u nas aaaa i po drugie zapomnieliście że na zachodzie ceny są dostosowane do zarobków i przeciętnego francuza stać na kupienie sobie 3 nowości na miesiąc z pensji budowlańca. A w polsce będąc budowlańcem jedyna gra na jaką można sobie pozwolić to węże na czarnobiałej nokii.

Wracając do polonizacji- jak to jest że wszyscy zdążyli a wy nie ?? Brak profesjonalizmu i olewka klijentów. Ja i tak kupie wersje polską w empiku ale jak będą tam błędy to będzie to pierwsza i ostatnia gra jaką kupie od CD-PROJEKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 punktów dla ULTIMY. To w sumie kończy temat. Jak ktoś koniecznie chce słuchać Borka i Kołtonia to może pooglądać polsat sport.

aspasp: daj se spokuj i kupuj angielską wersję na ultimie bo na polską sobie jeszcze poczekasz a chyba nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Chłodnej ze sklepu ULTIMA.PL
Mam przed sobą angielską wersję PES6:)
Podobno polski komentarz jest tak denny ze chyba warto już nie czekać i smigać na chłodną
po angielską wersję gierki:)
Dzieki ULTIMA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło!!! Człowiek u jednych rezygnuje z zamówienia,a u następnych zamawia-drodzy państwo tylko w Polsce takie atrakcje!!! Mój syn lepiej znosi czekanie na mikołaja niż ja na PES 6. Więc trzeba było podjąć drastyczne kroki i zamówić gre na Ultimie w wersji angielskiej.Przynajmniej teraz wiem że gra będzie u mnie lada dzień,a nie kiedyś tam.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDProjekt nabrało wody w usta całkowicie jak widzę. W takim razie ja też udaję się do Ultimy, sorry panowie. Ale tak się nie robi.
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszej gazetce reklamowej "MediaMarkt" (oferta ważna od 10.11.2006) jest gra Pes6 w polskiej wersji językowej za 189zł. na PS2. wydawanej przez CDPROJECT ! O co tu chodzi :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 15:28, shrek PL napisał:

W dzisiejszej gazetce reklamowej "MediaMarkt" (oferta ważna od 10.11.2006) jest gra Pes6 w
polskiej wersji językowej za 189zł. na PS2. wydawanej przez CDPROJECT ! O co tu chodzi :) !!!!


Gra w gazetce media markt miała być juz 2 tygodnie temu za 99 zl na PC;) I tez bylo od cd projekt, jakos gry nie bylo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja polska jest całkiem do baniii. Komentarz jest tak irytujący że po 4 meczach go wyłączyłem
Nie ma sensu czekać. Lepiej kupic w ultimie. A jak sie ktos uprze to pewnie po premierze polskiej wersji będzie można ściągnąć patcha, choć nie polecam. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie poczekam jeszcze pare dni ale wersja angielska jest kuszącą propozycją, skocze do znajomego "giełdziarza" i będe za 160 zeta miał, i tak wszystkie opcje są łatwe do rozszyfrowania wkońcu to już 6 część hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu CDP czy wy się boicie nas, ze tak chowacie glowe w piasek. napiszcie jakis KONKRET na forum. Czekam jeszcze 6 dni, a jezeli macie w d*** klienta to starcicie kolejna "stowkę" Stówka do stówaki i okaże się, ze starciliscie dzieki nam pare tysiecy. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem CDP wyraznie przesadzil...mial byc news na poczatku tygodnia o postepach i ew. dacie premiery a tu kompletna cisza....Moim zdaniem na znak protestu i braku poszanowania dla klienta powinnismy zrezygnowac zamowienia w pre-orderze i zamowic gierce poprzez ultime lub innym sklepie ktory oferuje Pes''a 6.Wydaje mi sie ze kazdy z nas na tyle zna angielski ze obsluga najlepszej pilki kopanej nie sprawi mu problemu wiec nie widze powodu dla ktorego warto bylo w tej chwili czekac az z laski CDP cos napomni.CDP zapomnial pewnego przyslowia "Klient nasz pan" ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować