Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2006 o 23:05, VladimirDebish napisał:

oby chłopaki, oby bo jakby miało zostac to co jest teraz to dupa...... kurde tylko singielek
pesa 6 jest troche za łatwy :(


Kupuj pada by moc grac z kolega, badz co badz kup przejsciowke na Com 2 i podlacz klawiature, albo zacznij grac w multi, to jest dopiero wyzwanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 09:28, pietras19 napisał:

Dzwonilem teraz do CD Projectmam wiadomosc dzis gra zostanie wyslana jutro ma byc u nas.nareszcie
heh.Brawa.


Ja nie wiem bardzo co tu jest grane?!. Umnie status wysyłki dalej jest ten sam "zostanie wysłana jak produkt będzie dostępny...." a w info. o PES6 jest napisane ze brak towaru, więc ja już nic nie wiem. Dodzwonić się nie moge. Gre zamówiłem w PRE-ORDER. Mam więc nadzieje, że jutro domnie dotrze. Jeśli ktoś wie coś lepiej to bardzo bym dziękował za Info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 10:41, Grzyb11115 napisał:

> Dzwonilem teraz do CD Projectmam wiadomosc dzis gra zostanie wyslana jutro ma byc u nas.nareszcie

> heh.Brawa.

Ja nie wiem bardzo co tu jest grane?!. Umnie status wysyłki dalej jest ten sam "zostanie
wysłana jak produkt będzie dostępny...." a w info. o PES6 jest napisane ze brak towaru, więc
ja już nic nie wiem. Dodzwonić się nie moge. Gre zamówiłem w PRE-ORDER. Mam więc nadzieje,
że jutro domnie dotrze. Jeśli ktoś wie coś lepiej to bardzo bym dziękował za Info :)


pre-ordery wysyłają dzisiaj "na bank" dodzwoniłem się wczoraj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 11:34, roberts-pl napisał:

> > Dzwonilem teraz do CD Projectmam wiadomosc dzis gra zostanie wyslana jutro ma byc
u nas.nareszcie
>
> > heh.Brawa.
>
> Ja nie wiem bardzo co tu jest grane?!. Umnie status wysyłki dalej jest ten sam "zostanie

> wysłana jak produkt będzie dostępny...." a w info. o PES6 jest napisane ze brak towaru,
więc
> ja już nic nie wiem. Dodzwonić się nie moge. Gre zamówiłem w PRE-ORDER. Mam więc nadzieje,

> że jutro domnie dotrze. Jeśli ktoś wie coś lepiej to bardzo bym dziękował za Info :)

pre-ordery wysyłają dzisiaj "na bank" dodzwoniłem się wczoraj !!!


Zobaczymy. Wszyscy, którzy zamówili u konkurencji w pre-order np. Ultima już otrzymali email z potwierdzeniem wysyłki. A CDP i Gram robią sobie z nas wała. Zapłaciłem miesiąc temu i nie otrzymałem ani jednego emaila z przeprosinami o przesunięciu premiery, a o wysyłce już nie wspomnę. Żenujące. Ostatnie moje zakupy w Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzięki roberts-pl mam nadzieję, że jutro dostanę gre. No i może wkońcu ktoś zmieni status wysyłki, ma może ktoś już status wysyłki, że została wysłana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole kupić PES 6 własnoręcznie a nie przez neta żeby niebyło jakiś nieporozumień typu "Przepraszamy ale CD Projekt wysłało nam za mało produktów i niestety musisz jeszcze poczekać" Mam nadzieje że naprawa "Polonizacja" dała coś bo komentaż jest podobno bez emocjii "jakby Borek czytał książke" :P

Pozdro dla fanów PES''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się w końcu dzieje zamówienie wciąż niewysłane maila o potwierdzenie wysyłki od Masterlink brak a w sklepie gdy czytam info o produkcie jest napisane że brak towaru! Czy pre-ordery poszły już do wysyłki? CDP odpowiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie CDP krzyknal tego 17 listopada aby ludzie masowo nie zaczeli kupowac angielskich wersji w ULTIMIE i poczekali jeszcze te pare dni. Poczekali a teraz CDP krzyknie date dwudziesty ktorys liczac ze poczekaja kolejne dni.I w ten oto sposob CDP nabral wszystkich klientow, z kilkudniowej obsuwy przeciagajac w trwajaca MIESIAC!!!Do ludzi z CDP:Powinniscie panstwo wziac sie za polityke gdyz z takim TALENTEM bez problemu zrobicie tam kariere!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że PRE-ORDERy poszły już do wysyłki i jutro zostaną nam dostarczone. I jutro zmnieni się status wysyłki, a co do tego braku towaru to po dłuższej chwili doszedłem do zastanowienia że poprostu nie można składać już PRE-ORDERÓW (logiczne bo za 2 dni premiera) no a towar będzie dostępny 17 Listopada do nabycia natychmiastowego :) , no ale pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 14:50, Tomaszzz777 napisał:

Nie szukajcie już tu żadnych podstępów. Żenada. Krytkujcie jak nie dostaniecie gry, a nie juz
się użalacie. Pogadamy jutro.

jakby nie narzekali , to komu byś odpowiadal na posty !!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie szukajcie już tu żadnych podstępów. Żenada. Krytkujcie jak nie dostaniecie gry, a

Dnia 15.11.2006 o 15:24, roberts-pl napisał:

nie juz
> się użalacie. Pogadamy jutro.
jakby nie narzekali , to komu byś odpowiadal na posty !!! :p


Denerwuje mnie tu podejście do tematu wielu ludzi tutaj. Na wszytsko narzekać. Jakby nie narzekali to byśmy pogadali o czymś innym :D Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 14:38, Grzyb11115 napisał:

Ja myśle że PRE-ORDERy poszły już do wysyłki i jutro zostaną nam dostarczone. I jutro zmnieni
się status wysyłki, a co do tego braku towaru to po dłuższej chwili doszedłem do zastanowienia
że poprostu nie można składać już PRE-ORDERÓW (logiczne bo za 2 dni premiera) no a towar będzie
dostępny 17 Listopada do nabycia natychmiastowego :) , no ale pożyjemy zobaczymy ;)


Uwielbiam Twoje Posty - Pro Evolution Soccer 6 PL będzie miał oficjalną premierę 17.11.
Od znajomych z Gram.pl wiem, że pre-orderovcy się nie zawiodą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 16:11, Anim napisał:

> Ja myśle że PRE-ORDERy poszły już do wysyłki i jutro zostaną nam dostarczone. I jutro
zmnieni
> się status wysyłki, a co do tego braku towaru to po dłuższej chwili doszedłem do zastanowienia

> że poprostu nie można składać już PRE-ORDERÓW (logiczne bo za 2 dni premiera) no a towar
będzie
> dostępny 17 Listopada do nabycia natychmiastowego :) , no ale pożyjemy zobaczymy ;)

Uwielbiam Twoje Posty - Pro Evolution Soccer 6 PL będzie miał oficjalną premierę 17.11.
Od znajomych z Gram.pl wiem, że pre-orderovcy się nie zawiodą ...


Pożyjemy - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pre-ordery wysyłają przynajmniej w merlinie jutro!! oto odp. ich pracownika :
Witam
Niestety nie z naszych przyczyn była przekładana premiera, ale już jutro gra będzie u nas na stanie magazynowym, więc nastapi wysyłka paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować