Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 16:15, nOBODY000 napisał:

Mam dzisiaj urodziny. Czy ktorys z forumowiczow moglby przeslac mi w prezencie swoj klucz do
gry online. Bylbym dozgonnie wdzieczny!Oto mij numer GG:57193273

wyślij na moje konto 110pln to ci wyśle klucz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 16:39, Tomaszek92 napisał:

Witam wszystkich!
Właśnie ściągnąłem demo PES 6 i nie wiem jak steruje się piłkarzami. Czy mogli byście napisać
mi co robi sie którym klawiszem.

Buuuuuuuuuuuhahahahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha nie zmienili nic w komentarzu ?? no to po ch ja czekam na polską wersje. to już padaka jest NO KOMENT, za darmo nic nie wezme od tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:48, walec170 napisał:

Witam Was :) jak moge zagrac w sieci w PES6 ???? skad zdobyc ten jakos kod albo haslo albo
cos prosze o pomoc:)) z gory dziekiuje :) pozdro for all ;)

My wos tyż witamy, kup oryginała to będziesz grał w sieci , innaczej zapomnij o graniu na necie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:06, roberts-pl napisał:

> Witam wszystkich!
> Właśnie ściągnąłem demo PES 6 i nie wiem jak steruje się piłkarzami. Czy mogli byście
napisać
> mi co robi sie którym klawiszem.
Buuuuuuuuuuuhahahahahahaha!!!


Co miał znaczyć ten post ? Chyba nic. Więc jak nie masz nic sensownego do napisania to nic nie pisz - uchonisz się przed ostrzeżeniem/banem/degradem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:06, roberts-pl napisał:

> Witam wszystkich!
> Właśnie ściągnąłem demo PES 6 i nie wiem jak steruje się piłkarzami. Czy mogli byście
napisać
> mi co robi sie którym klawiszem.
Buuuuuuuuuuuhahahahahahaha!!!


roberts-pl, wysmiewasz sie z kolesia a sam kodu nie potrafisz wpisać....buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 16:15, nOBODY000 napisał:

Mam dzisiaj urodziny. Czy ktorys z forumowiczow moglby przeslac mi w prezencie swoj klucz do
gry online. Bylbym dozgonnie wdzieczny!Oto mij numer GG:57193273


Kup oryginał, cały czas krzyczałeś o niedotrzymywaniu zobowiązań ze strony CD Projekt, że premiery nie będzie 17.11 itp. Premiera jest dzisiaj, pre-orderowcy już śmigają po sieci.

Chcesz zagrać na sieci - proszę: http://www.gram.pl/sklep.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 09:01, nOBODY000 napisał:

LITOŚCIIII!!!! Anim to byl tani dowcip...

Ok - to spoko.

Daruj w takim razie.

Akurat mialem wczoraj urodziny, wiec mnie trafilo :) ale to juz zaczyna sie dyskusja nie na temat - wiec zakończmy na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anim pytanie do Ciebie.

Jak aktualizacja ma się do Waszych zapewnień że nie da sie zrobić patcha do PES6??
Kłamcy jesteście.

Jesli nie przypominasz sobie jakie kity wciskaliście graczom to prosze o to link do 2 strony tego tematu gdzie wypowiada się Akashi (chyba od Was nie?)
po co było kłamać?

Cytat:
"...do której w przyszłości nie da się zrobić poprawek by jakość lokalizacji była naprawdę dobra."

linka http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13565&tpage=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 10:46, Hanoszi napisał:

Cytat:
"...do której w przyszłości nie da się zrobić poprawek by jakość lokalizacji była naprawdę
dobra."


linka http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13565&tpage=2


Do PC da sie zrobic partach i nad tym pracowaloa Konami i ten patch wasnie opoznil premiere. Co do PS2 to prawadapatch nie da sie zrobic w sensie dodac go osobno na plycie, w wypadku PS2 trezba poprawic caly master z gra, poniewaz to PS2 i tloczy sie w wyznaczonych miejscach a nie tam gdzie sie nam podoba to czas potrezbny na przygotowanie nakladu to ok. 3 tygodni, zaklaajac ze patch zostal przygotoany ostatecznie w zeszly piatek to zonacza ze premiera na PS2 musi sie odbyc na poczatku grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do PC da sie zrobic partach i nad tym pracowaloa Konami i ten patch wasnie opoznil premiere.


Ej zaraz zaraz,

zaprzeczacie sami sobie to jak teraz się da a wcześniej się nie dało?
Przecież Akashi jasno napisał że:
"Zapewne wiesz także, że wersją bazowa jest wersja z PS2, do której w przyszłości nie da się zrobić poprawek by jakość lokalizacji była naprawdę dobra. Niestety Konami użyło jakiś starych tekstów i stąd to małe opóźnienie."
No może ja głupi jestem - a przynajmniej próbujecie ze mnie zrobić ale to była odpowiedź na moją propozycję aby:
"Wydać gre z wrzutką informacyjną o tym, że wersja polska Was nie satysfakcjonuje ale w związku z zapotrzebowaniem społecznym wydajecie ją ale już pracujecie nad patchem aby te niedociągnięcia poprawić"
Zrobiliście dokładnie to samo tylko ze najpierw okłamaliście że się nie da (bo tak jest to napisane) a teraz się dało.

A zresztą szkoda gadać żałośni jesteście. I naprawdę nie chodzi o to że ta premiera została przesunięta ale w jaki sposób to się odbyło! Na 5 minut przed 12! Ja mam wrażenie, że graczy traktuje się w tym kraju jak niedorosłych konsumentów - Wy wiecie lepiej jak załatwia się takie sprawy - jeszcze mówicie, że „…jeśli chcesz mieć wersje polskawą to se kup za granicą” - sorry ale nie literówki nie definiują tej wersji jako polskawą ale właśnie komentarz mówiony który gramatycznie rani uszy i dowodzi Waszej igniracji w stosunku do graczy. Tłumaczyliście konieczność opóźnienia premiery mega poprawą a mamy lekki retusz.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:33, lukmistrz napisał:

> > Witam wszystkich!
> > Właśnie ściągnąłem demo PES 6 i nie wiem jak steruje się piłkarzami. Czy mogli byście

> napisać
> > mi co robi sie którym klawiszem.
> Buuuuuuuuuuuhahahahahahaha!!!

Co miał znaczyć ten post ? Chyba nic. Więc jak nie masz nic sensownego do napisania to nic
nie pisz - uchonisz się przed ostrzeżeniem/banem/degradem. :)

co ma znaczyć ten post ;ostrzegasz , banujesz czy degradujesz??? mam dreszcze ze strachu !!! rozbawił mnie ten post i taka była moja pierwsza reakcja , nie mialem zamiaru z nikogo się nabijać,urażonych przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2006 o 22:34, jerro78 napisał:

roberts-pl, wysmiewasz sie z kolesia a sam kodu nie potrafisz wpisać....buhahahaha

Ja mialem odwagę przyznać się do błędu i jak mogłeś przeczytać mojego posta to widzisz że też sam z siebie się śmiałem,a na post Tomaszka to byl odruch za co go przepraszam , chociaż nie miałem zamiaru się z niego nabijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graczy tu się traktuje tak jakby gry kosztowały 10 zł, co więcej takim zachowaniem się dystrybutora w stylu ani me ani be przyczyniają się do piractwa w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 11:30, Hanoszi napisał:

Ej zaraz zaraz,

zaprzeczacie sami sobie to jak teraz się da a wcześniej się nie dało?
Przecież Akashi jasno napisał że:
"Zapewne wiesz także, że wersją bazowa jest wersja z PS2, do której w przyszłości nie da się
zrobić poprawek by jakość lokalizacji była naprawdę dobra. Niestety Konami użyło jakiś starych
tekstów i stąd to małe opóźnienie."


Dnia 17.11.2006 o 11:30, Hanoszi napisał:

No może ja głupi jestem - a przynajmniej próbujecie ze mnie zrobić ale to była odpowiedź na
moją propozycję aby:
"Wydać gre z wrzutką informacyjną o tym, że wersja polska Was nie satysfakcjonuje ale w związku
z zapotrzebowaniem społecznym wydajecie ją ale już pracujecie nad patchem aby te niedociągnięcia
poprawić"
Zrobiliście dokładnie to samo tylko ze najpierw okłamaliście że się nie da (bo tak jest to
napisane) a teraz się dało.


Ale o co ci dokladnie chodzi, bostrasznie chaotycznie piszesz. Akashi mowil prawde, wtedy patch nie mielismy i czekalismy az Konami go zrobi. Wydawac gry bez patch nie bylo sensu bo po co wydawac niedorobiony produkt.

Dnia 17.11.2006 o 11:30, Hanoszi napisał:

A zresztą szkoda gadać żałośni jesteście. I naprawdę nie chodzi o to że ta premiera została
przesunięta ale w jaki sposób to się odbyło! Na 5 minut przed 12!


Ja mam wrażenie, że graczy

Dnia 17.11.2006 o 11:30, Hanoszi napisał:

traktuje się w tym kraju jak niedorosłych konsumentów - Wy wiecie lepiej jak załatwia się takie
sprawy - jeszcze mówicie, że „…jeśli chcesz mieć wersje polskawą to se kup za granicą”
- sorry ale nie literówki nie definiują tej wersji jako polskawą ale właśnie komentarz mówiony
który gramatycznie rani uszy i dowodzi Waszej igniracji w stosunku do graczy. Tłumaczyliście
konieczność opóźnienia premiery mega poprawą a mamy lekki retusz.


Nie bylo nigdy mowy o poprawianiu komenatrzy do gry, tylko o poprawiania bugow w samej grze ( literowke w nazwach opcji , menu etc). To definuje czy gra jest polskawa czy nie. W otrzymanej przez nas grze pierwotnej bylnp. tekst "strzał z obcasa", co mialo oznaczac strzał z piętki. Juz widze jakie mailbys uzywanie gdybym wypuscil taka wersje. Nie wspomniajac o prasie i calej reszcie rynku.

Dnia 17.11.2006 o 11:30, Hanoszi napisał:

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ku**# ja jeszcze czekam zamowilem w merlinie.....niewiecie czy kurier ups pracuje w soboty? jak nie to dopiero poniedzialek ja pikole ##j mnie strzeli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować