Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

PES 6 jest trudniejszy od 5 ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia, komentarz Borka i Kołtuna też może być (angielski nie jest wcale lepszy , jak się dobrze wsłuchać to też to słychać jakby czytali gotowe teksty) tylko ten patch 1.1, trzeba pamiętać o płytce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ja byłem osobą którą Konami zaprosiło na sprawdzenie wersji którą oni tłumaczyli. Było to w sierpniu i okazało się, że firma zewnętrzna którą wynajęło Konami nie tlumaczyło gry bezpośrednio z oryginału tylko z angielskiej wersji gry. Byłem wraz 3 innymi pracownikami różnych firm wydających tą grę w Niemczech, Anglii oraz Francji jak się szybko okazało wszyscy mieliśmy mase roboty gdyż tłumaczenia nie były zbyt dobre najgorsze było to że w błędnie tłumaczone teksty na język Angielski nie dawały się przetłumaczyć na język polski i tak w naszej wersji mieliśmy dość oryginalne teksty.... czasami przypominające bardziej ligę kobiecą niż piłkę nożną.

Po poprawieniu wszystkich tekstów Konami miało teksty bezpośrednio zaimplementować do gry. Jako że nie zgłaszali nam żadnych problemów aż do czasu otrzymania mastera nie mieliśmy pojęcia, że wersja finalna jest wersją przed moimi poprawkami. dzięki bogu udało się szybko nam to ustalić i poprosiliśmy Konami o informacje czemu nie wprowadzili poprawek. okazało się niestety, że jeden z programistów użył starego liku z tłumaczeniami a nie nowego stąd całe zamieszanie i opóźnienie.

ps. poza tym Konami oficjalnie na swojej stronie poinformowało iż to oni w całości są odpowiedzialni za jakość tłumaczeń w Polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a twoim zasranym obowiązkiem jest to co napisałeś teraz, napisać na stronie z informacją o premierze gry wraz z przeprosinami dla wszystkich którzy robią wam tą przyjemność i chcą wydać kase na tą gre i co dzień pytają o jakieś info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 22:51, aspasp napisał:

a twoim zasranym obowiązkiem jest to co napisałeś teraz, napisać na stronie z informacją o
premierze gry wraz z przeprosinami dla wszystkich którzy robią wam tą przyjemność i chcą wydać
kase na tą gre i co dzień pytają o jakieś info



Ostrzeżenie. Z mojej strony pierwsze i ostatnie. Pamiętaj, że zwracasz się do drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Prosze kogoś o pomoc !!! Kupiłem PES6 i zarejestrowałemi podali mi kod. Zapisałem go ale nie wiem czy dobrze podalem maila na ktore ma przyjsc aktywacja kodu ! Co mam zrobić !! I czy wogóle jest taka aktywacja ! Bo jak chce wejsc do sieci i wpisuje ten kod to pisze ze wystapił błąd podczas inicjowania !!! Pomóżcie prosze !!!!
szukalskim@interia.pl piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jes krcze pieknie kupiłem orginalnego pes 6 zalogowałem sie na ich stronie tzn tam gdzie trzeba dostałem hasło ,wpisuje je i onk pisze bład weryfikacji co mam zrobic hasło spisałem na kartke upewniłem sie czy dobrze zpisałem jest ok ale dalej nie moge grac w nia masakra ma ktos jakies pomysły bo mi muzg rosszdzi A MAM ORGINAŁ he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 22:51, aspasp napisał:

a twoim zasranym obowiązkiem jest to co napisałeś teraz, napisać na stronie z informacją o
premierze gry wraz z przeprosinami dla wszystkich którzy robią wam tą przyjemność i chcą wydać
kase na tą gre i co dzień pytają o jakieś info



Nie ładnie Tak mówić do ludzi ,jaką Ty masz kulturę ?
Szkoda mi na ciebie słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować