Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Interesujace, tzn ze wykryliscie bledy w polonizacji na 2 dni przed premiera? Wydaje mi sie ze gre czy jest poprawnie spolszczona sprawdza sie z duzym zapasem a nie przed samym wydaniem, mogliscie wymyslic sprytniejsza wymowke i jak teraz wszystkie egzemplarze do smieci i bedziecie tloczyc nowe plyty :)? Wydaje mi sie ze chodzi tutaj o wzrost klijenteli z tym calym przedluzeniem premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się że cdp przyznaje się: "przepraszamy, spieprzyliśmy lokalizacje, musimy poprawić"
duży plus za uczciwość. miły kontrast dla kosmicznych usprawiedliwień np blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pre-order, dostawa 2 dni przed premierą!

Planowana premiera była 25.10, czyli osoby korzystające z pre-ordera czekają na grę z błędami ??

Joke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 12:11, dvk napisał:

Interesujace, tzn ze wykryliscie bledy w polonizacji na 2 dni przed premiera? Wydaje mi sie
ze gre czy jest poprawnie spolszczona sprawdza sie z duzym zapasem a nie przed samym wydaniem,
mogliscie wymyslic sprytniejsza wymowke i jak teraz wszystkie egzemplarze do smieci i bedziecie
tloczyc nowe plyty :)? Wydaje mi sie ze chodzi tutaj o wzrost klijenteli z tym calym przedluzeniem
premiery.


Powód jest dokładnie taki, jaki został oficjalnie ogłoszony. Nie doszukuj się proszę drugiego dna, bo go po prostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 12:23, akuku napisał:

a ja wiem o co chodzi ale nie powiem :)


Nie, nie chodzi o dopakowanie statystyk polskich piłkarzy po ostatnim meczu eliminacji ME ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, brak drugiego dna, ale tak czy owak to nie do pomyslenia ze ekipa spolszczajaca dopuscila sie bledow takich bledow i wykryla je tak pozno?! Rozumiem gdyby premiera byla pozniej, zdajecie sobie sprawy jakie straty i krzywdy moralne wyrzadzacie ludziom najpierw dajac zludna nadzieje a potem przedluzajac premiere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u nas nigdy nie mozna dotrzymać słowa ? Dlaczego Polacy znowu muszą być zacofani w stosunku do reszty Europy? W końcu dlaczego ta informacja pojawiła się dopiero dzisiaj gdy powinny być wysłane płyty dla tych którzy zapłacili za nie przed premierą? Pewnie są to pytania bez odpowiedzi i pewnie racje mają Ci którzy twierdzili że tak jak w zeszłym roku płyty najpierw pojawią się w marketach a pózniej otrzymaja je ci którzy je zamówili. Chyba nie ma nic gorszego niz obiecywać i nie dotrzymywać słowa.Lepiej byłoby chyba podać termin póżniejszy ale żeby był on dotrzymany a nie zmieniany w ostatniej chwili
Rozczarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta! Zapłaciłem i co? i dopiero sie dowaiduję o przesunięciu premiery? Mogłem se kupić w sendit.com! i juz bym ją miał. Złodzieje. napier biora kesz za przedsprzedaż a potem wycofać sie nie mogę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok no to super bugi w tłumaczeniu gry które spowodowały obsuwe polskiej premiery :/ Tak z ciekawości skieruje jedno pytanie do ludzi z CDP... Co dokładnie zostało spartaczone :] ?? Zajmowałem się edycją serii Pro Evolution Soccer od czasów 3 odsłony tej gry ( dodam że Fc Barca patch do PES4 spod skrzydeł moich i pol-evo "Pozdro ziomy :]" posiadał poraz pierwszy spolszczenie !! ) I teraz ciekawostka nad spolszczeniem pracowała !!Jedna!! osoba, może spolszczenie to nie było idealne ale to tylko ze względu na brak czasu do tłumaczenia !! Więc jeśli z spolszczeniem gry poradził sobie jeden ziomek siedzący nad DKZ''tem, to co zawalił sztab ludzi odpowiadający za regionalizacje tej gry w CDP ( narobiliście błędów ort. w .str''ach w "pl_text.afs" :] ?? Czy źle po podkładaliście .adx z komentarzem w "pl_sound.afs" :] ??) Respekt dla CDP ze wogóle podjął się regionalizacji tej gry dzięki temu na bank sporo osób w tym i ja z przyjemnością wydamy kasę na tą gre :], ale nie popisaliście się z tą obsuwą premiery... Może lepiej by było gdybyście podzielili się informacjami na temat tych tajemniczych błędów z ludźmi którzy zajmowali się już polonizacją jak i edycją tej gry a wtedy kto wie może bugi zostaną naprawione do premiery :]
Pozdro dla ludzi z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tradycyjnie- polska kaszana- bez urazy ale jak chcecie cos wydawać- i to jeszcze przedpremierowo -to sprawdzcie produkt dokładnie i wcześniej!!!!!!!!!!!!!
Wuszlibyście z twarza jakbyście tym którzy zamówili i wpłacili-- obniżyli cenę- bo babol z Waszej strony straszny!!!!!!!!
.....zdegustowany.........
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:06, Hanoszi napisał:

Ta! Zapłaciłem i co? i dopiero sie dowaiduję o przesunięciu premiery? Mogłem se kupić w sendit.com!
i juz bym ją miał. Złodzieje. napier biora kesz za przedsprzedaż a potem wycofać sie nie mogę??

Jedno pytanie... Za dostawę towarów z sendit płaci się tylko kartą czy może być też przelew bankowy w funtach oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dziwne tłumaczenie. Kolega kupił w niemczech niemiecką wersję gry właśnie dzisiaj i okazało się, że już podczas instalacji może wybrać język POLSKI. Gra w całości po polsku łącznie z KOMENTARZEM podczas meczu. Więc jaki jest problem z polską wersją ? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować