Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

polecam www.sendit.com wielokrotnie tam kupowałem i np. PES6 razem z dostwą wychodzi 98 pln :)
A przesyłka idzie 2 dni. Tylko polskiej wersji szkoda ale też drudno dawać sie robic przez CD-project - nie szanują nas~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przeszkadza ci brak polskich czcionek, brak niektórych tekstów, błędne tłumaczenia czy napisy niemające sensu to tak taka polska wersja niestety powstała.
Zapewne wiesz także, że wersją bazowa jest wersja z PS2, do której w przyszłości nie da się zrobić poprawek by jakość lokalizacji była naprawdę dobra. Niestety konami użyło jakiś starych tekstów i stąd to małe późnienie.

Oczywiście moglibyśmy wydać grę na szybko byle by sprzedać, ale o to chyba w tym wszystkim nam nie chodzi. Najważniejsze jest to by jakość gry, tłumaczeń nie pozostawiała nic do życzenia.

Chyba wolisz wersje „Polską” a nie „Polskawom”?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:21, simiac napisał:

Troszkę dziwne tłumaczenie. Kolega kupił w niemczech niemiecką wersję gry właśnie dzisiaj i
okazało się, że już podczas instalacji może wybrać język POLSKI. Gra w całości po polsku łącznie
z KOMENTARZEM podczas meczu. Więc jaki jest problem z polską wersją ? O_o



Tak na pewno kupił i jest w nim polski język. Pomyśl trochę, jeżeli by była to prawda to dlaczego niby mieliby przekładać datę premiery? A kumpel widocznie Cie w [beep] zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:35, Akashi napisał:

Oczywiście moglibyśmy wydać grę na szybko byle by sprzedać, ale o to chyba w tym wszystkim
nam nie chodzi. Najważniejsze jest to by jakość gry, tłumaczeń nie pozostawiała nic do życzenia.


A mnie martwi to że każda gra na którą czeka większa grupka odbiorców jest przekładana .
Mam nadzieję że nie wychodzicie z założenia że niech widzą że pracujemy i im przesuniemy ;(
Dla mnie przesunięte byli Herosi i co ??
Błędy były mimo rekordowego przesunięcia .Teraz czekałem na FM i też przesunięcie z powodu poradnika.
Tak na prawdę ciężko zaczyna być znaleść grę która wychodzi w terminie i to mi się nie podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:44, simiac napisał:

Moge Ci wyslac screeny jesli nie wierzysz



Nie, nie, wierze już. Sorki jeszcze raz. Mam pytanie czy nielegalne jest jeśli ktoś ściągnie grę na kilka dni a potem kupi oryginał. Bo jeżeli twój kolega ma już PES-a to chciałbym sobie go ściągnąć bo nie wytrzymam do daty premiery. Czy to też podlega każe? Znaczy pewnie tak ale jaki maksymalny czas mogę mieć pirata na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście lepiej zrezygnować z polskiej lokalizacji i kupić w sendit.com. Bo jesli w polskiej wersji jest tyle błędów wykrytych na dwa dni przed premierą ile wyliczyła ekipa gram.pl to po prostu strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:41, spider88 napisał:

Dla mnie przesunięte byli Herosi i co ??
Błędy były mimo rekordowego przesunięcia .


rekordowego? Trainz 2006 mial wyjsc w pazdzierniku zeszlego roku a premiera przesuwala sie az do marca ;)
oczywiscie CDP zadbal o odpowiednie wynagrodzenie dla graczy, wiec nie mam im tego za zle.

Dnia 24.10.2006 o 13:41, spider88 napisał:

Tak na prawdę ciężko zaczyna być znaleść grę która wychodzi w terminie i to mi się nie podoba
.


settlers 10-ta rocznica i flatout 2 maja premiere w tym tygodniu bez przesuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:49, Slave napisał:

rekordowego? Trainz 2006 mial wyjsc w pazdzierniku zeszlego roku a premiera przesuwala sie
az do marca ;)
oczywiscie CDP zadbal o odpowiednie wynagrodzenie dla graczy, wiec nie mam im tego za zle.

O widzisz o niej zapomniałem a też czekałem ;p

Dnia 24.10.2006 o 13:49, Slave napisał:

> Tak na prawdę ciężko zaczyna być znaleść grę która wychodzi w terminie i to mi się nie
podoba
> .

settlers 10-ta rocznica i flatout 2 maja premiere w tym tygodniu bez przesuniecia.

Tak ale to nie są tytuły na które czekają gracze przestępując z nogi na nogę i wypatrując kuriera za oknem .
Problemy są właśnie z tymi flagowymi tytułami i to praktycznie przy każdej okazji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 12:31, dvk napisał:

Ok, brak drugiego dna, ale tak czy owak to nie do pomyslenia ze ekipa spolszczajaca dopuscila
sie bledow takich bledow i wykryla je tak pozno?! Rozumiem gdyby premiera byla pozniej, zdajecie
sobie sprawy jakie straty i krzywdy moralne wyrzadzacie ludziom najpierw dajac zludna nadzieje
a potem przedluzajac premiere?


Co do błędów w polonizacji to akuart polonizacja tej gry była robiona bezpośrednio przez producenta,
niestety bardzo pozno dostalismy "gotową" wersję i wlaśnie ona nie przeszła naszych polskich testów.
Co do krzywd moralnych to oczywiscie zgadzam sie, ale chyba bylby one wieksze gdybys za ta cene otrzymał
"polskawa" wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby gram.pl ustosunkowalo sie do tego, iz własnie w iemczech spokojnie kupuje sie PESa 6 juz dzisiaj i to z ... polską wersja jezykowa zarówno tekst jaki i komentarz - gdzie te błędy ?
Oto screen z tej wersji zakupionej przez kolege mieszkającego tam.
http://www.forum.pes.com.pl/index.php?act=Attach&type=post&id=694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pozostaje nam tylko przeprosić oczekujących raz jeszcze.

Niemałym pocieszeniem jest, że sam CD Projekt już dawno przedpłacił za całą partię gry która ma trafić do Polski.

Niestety takie rzeczy się zdażają i można nas za wszystko obwiniać. Taka nasza niewdzieczna pozycja, choć wpływ na rzeczywistość mamy ograniczony.

Padło pytanie dlaczego tak krótko przed premierą. Otóż całość płyt produkowana jest za granicą. Myśmy ostatnio widzieli grę oczami naszego testera w Tokio. Gdy w końcu dostaliśmy wersję która ma trafić do produkcji okazało się, że nie wszystkie błędy zgłoszone do poprawienia zostały usunięte. Zaczęły się negocjacje, czy i jak możemy je poprawić. Jak tylko udało się wypracować rozwiązanie puściliśmy tego newsa. Nie chcemy puszczać rzeczy w 100% niepotwierdzonych, co zresztą widać, w tej informacji, gdyż nie podaliśmy nowej daty, gdyż nie otrzymaliśmy 100% potwierdzenie kiedy będzie gotowa wersja poprawiona. Nie powinno to jednak potrwać długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie CDP rzeczywiscie zalosne.Wysylka pre-order najpierw miala by 23, potem 24 nagle 25 i nagle w tym dniu dopatrzyli sie bledow.Juz joey z ''''Przyjaciol" lepiej wciska kity z tym borsukiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śpiewka o błędach w wersji zlokalizowanej oraz dążeniu do perfekcji jakoś słabo do mnie przemawia.
Rozumiem, że cała partia tłoków do zniszczenia? No chyba nie będziecie mnie przekonywali, że o błędach
wiadomo dopiero dziś, kiedy to miała być rozpoczęta wysyłka. Według mnie to jedna wielka ściema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować