Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2006 o 12:28, migem napisał:

Nie bylo nigdy mowy o poprawianiu komenatrzy do gry, tylko o poprawiania bugow w samej grze
( literowke w nazwach opcji , menu etc). To definuje czy gra jest polskawa czy nie. W otrzymanej
przez nas grze pierwotnej bylnp. tekst "strzał z obcasa", co mialo oznaczac strzał z piętki.
Juz widze jakie mailbys uzywanie gdybym wypuscil taka wersje. Nie wspomniajac o prasie i calej
reszcie rynku.


I tu wyłazi cały CDP!!

Czemu stawiasz się w opozycji do potencjalnego klienta?
Czemu próbujesz dewaluowac moje słuszne żale pisząc "...akie mailbys uzywanie"?
Czemu to ma służyć?
Czujesz sie lepiej? Doroślej?
Traktujesz mnie jak natręta który sie czepia. A ja jestem klientem który kupował u Was gry i za to miałes pensje. Krzyz na droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponad miesiąc poprawiać literówki ?? hahahahahaha nie no dobrzy jesteście, a co w maju nie trzeba było poprawić strzału z obcasa ?? powierzyliście polonizacje 10 latkowi ?? bo nie rozumiem. W takim razie to jest śmiech na sali skoro w miesiąc nikt nie potrafi poprawić literówek. Zresztą nie dziwie się po tym jak widze literówki w poście admina :" Juz ", " mailbys uzywanie " , " definuje ", "polskawa" to nie są słowa z języka polskiego. Ja też miodkiem nie jestem, ale widać po was że nie powinniście się zajmować polonizacją, skoro zatrudniacie adminów którzy po polski pisać nie potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 13:19, aspasp napisał:

ponad miesiąc poprawiać literówki ?? hahahahahaha nie no dobrzy jesteście, a co w maju nie
trzeba było poprawić strzału z obcasa ?? powierzyliście polonizacje 10 latkowi ?? bo nie rozumiem.
W takim razie to jest śmiech na sali skoro w miesiąc nikt nie potrafi poprawić literówek.
Zresztą nie dziwie się po tym jak widze literówki w poście admina :" Juz ", " mailbys uzywanie
" , " definuje ", "polskawa" to nie są słowa z języka polskiego. Ja też miodkiem nie jestem,
ale widać po was że nie powinniście się zajmować polonizacją, skoro zatrudniacie adminów którzy
po polski pisać nie potrafią


Gier nie pisze się w wordzie, wiec literówek nie poprawiasz od reki, szczegolnie jak ich jest kikatysięcy. Polonizację robili Japonczycy mysle ze starsi niz 10 lat, korzytsajac ze skryptów i translacji kontekstowej i stad te bledy. Nie czepiaj się błędów w isowni na forach bo tu ludzie pisza szybko, bez polskich znakow, bez inter[unkcji etc ... nie sadze zebys tez byl mistrzem ortografii wiec wiecej wyrozumialosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 13:03, Hanoszi napisał:

I tu wyłazi cały CDP!!

Czemu stawiasz się w opozycji do potencjalnego klienta?

W opozycji nie doklienta, tylko do jego insynuacji.

Dnia 17.11.2006 o 13:03, Hanoszi napisał:

Czemu próbujesz dewaluowac moje słuszne żale pisząc "...akie mailbys uzywanie"?

Bo wiem ze tak by bylo.

Dnia 17.11.2006 o 13:03, Hanoszi napisał:

Czemu to ma służyć?

Informacyjnie. Gdybys napisal tego posta i nie dostal odpowiedzi dodalbys do listy jeszcze brak odpowiedzi i
przypisal nam olewanie klientow

Dnia 17.11.2006 o 13:03, Hanoszi napisał:

Czujesz sie lepiej? Doroślej?

W ktorym miejscu tak zrozumiales moja odpwiedz ?

Dnia 17.11.2006 o 13:03, Hanoszi napisał:

Traktujesz mnie jak natręta który sie czepia. A ja jestem klientem który kupował u Was gry
i za to miałes pensje. Krzyz na droge.


Odpowiadam ci na twoje zarzuty wyjasniajac jak wyglada proces tworzenia gry od kuchni, poniewaz twoje zarzuty w duzej mierze sprowadzaja sie do tego ze przypisujesz mi celowe opoznianie premier i wydan co jest nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja jest taka:

CDP JEST SUPER

wszyscy inni są BE (Japończycy, klienci etc)


Nawet do błędu się nie potraficie przyznać.

Już nie wspomnę o poziomie wypowiedzi.

Smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 10:46, Hanoszi napisał:

Anim pytanie do Ciebie.

Jak aktualizacja ma się do Waszych zapewnień że nie da sie zrobić patcha do PES6??
Kłamcy jesteście.

Jesli nie przypominasz sobie jakie kity wciskaliście graczom to prosze o to link do 2 strony
tego tematu gdzie wypowiada się Akashi (chyba od Was nie?)
po co było kłamać?

Cytat:
"...do której w przyszłości nie da się zrobić poprawek by jakość lokalizacji była naprawdę
dobra."


linka http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13565&tpage=2



Nazywanie kogoś kłamcą wymaga przeświadczenia o swojej racji, co za tym idzie czytaj dokładnie co pisała Akashi:

"Zapewne wiesz także, że wersją bazowa jest wersja z PS2, do której w przyszłości nie da się zrobić poprawek"

I z Wersją na PS był ten problem, wersję PC daje się patchować niemniej jednak patch wykokonywany jest w dość skomplikowany sposób - stąd opóźnienie wersji PC, mniejsze jednak niż wersji PS która musi być zmnieniana przez producenta.

Zanim kogoś obrazisz, pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy też tak macie, że aby gra się uruchomiła trzeba wcisnąć enter gdy się pojawia przy ładowaniu reklama konami? Bo jak nie to dupa blada. Dodam, że grę mam oryginalną. Acha jeszcze jedno, komentarz Borka i Kołtonia to żenada, wolę grać bez dzwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym PESie najpierw pojawiają się reklamy (tego nie da się ominąć), potem jest intro, które można wyłączyć dowolnym klawiszem. Na końcu znów trzeba wcisnąć dowolny klawisz aby pojawiło się menu. Nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:18, Tomaszzz777 napisał:

W każdym PESie najpierw pojawiają się reklamy (tego nie da się ominąć), potem jest intro, które
można wyłączyć dowolnym klawiszem. Na końcu znów trzeba wcisnąć dowolny klawisz aby pojawiło
się menu. Nie wiem o co ci chodzi.


Nie chodzi mi o to, że reklamy są, a niech sobie są. Chodzi o to, że jak w odpowiednim momencie nie wcisnę enter to po reklamach pojawi mi się czarny ekran zamiast żółtego tła z napisem "wciśnij dowolny klawisz" a to normalne na pewno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, czyli komentarz pozostaje nie ruszony i bedzie taki sam jak w wersji BETA, tylko same literówki beda poprawione? Jesli tylko literowki zostana poprawione, a komentarz pozostaje taki drewniany to ja dziekuje za wersje polska, nie bede sobie kaleczyl sluchu drewnianym komentarzem Borka i Koltonia, juz wole sluchac anglikow... tylko Polacy potrafia tak cos spier... pozdrawiam wszystkich fanow serii PES i lacze sie z nimi w bólu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować