Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

spartoliliście polonizacje do tak oczekiwanej gry.?cholernie mnie wkurzyliście może jakieś porządne przeprosiny? Może powiecie co zostalo przez cieniutki w stosunku do polonicacji CDP spartolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może komentatorzy się nie spisali i dawali takie komentarze: "puścił bąka lewą stroną", "dudek przeżywa 4 młodosć", "Raul szuka szczęścia między nogami Nesty"

hihihi

PS- sorry za offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:05, netka1984 napisał:

może komentatorzy się nie spisali i dawali takie komentarze: "puścił bąka lewą stroną", "dudek
przeżywa 4 młodosć", "Raul szuka szczęścia między nogami Nesty"

hihihi

PS- sorry za offtopa



bo wymyślili sobie Borka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy błędami - to ,że trzeba je poprawić to sprawa oczywista. Nie rozumiem tylko jak można sprzedawać grę w pre-order (a więc zawierać umowę i brać za to pieniądze) na określoną datę nie widząc nawet produktu na oczy.
Tłumaczenia ,że dopiero teraz dostaliście grę i zobaczyliście błędy są żenujące.

To tak jakbym zamówił samochód z Anglii w polskim salonie i w dniu odbioru sprzedawca powiedziałby mi ,że muszę poczekać jeszcze dwa tygodnie bo kierownica jest po prawej stronie ,a oni dopiero teraz zobaczyli auto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowna redakcjo!Moze nie zzuwazyliscie ale w sklepie przy towarze nadal widnieje data wysylki 25!!! Moglby sie ktos tym zajac gdyz mozecie w ten sposob znow ''''przypadkiem'''' wprowadzic kogos w blad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem z lekka bezsens nie mogli napisać że spartaczoly sprawę i wyślą gre:P a patcha jakiegoś pozniej na necie zapuśić unsure.gif myśle ze te rozwiozanie byloby lepsze dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wytłumaczenie ale jakoś nie zauważyłem żebyście dokładali jak najwięcej do każdej gry wystarczy popatrzeć na SWAT 4 z platynowej kolekcji który ma tyle błędów językowych że aż strach go uruchamiać więc nie tłumaczcie się tym że chcecie zrobić perfekcyjne tłumaczenie po prostu spartoliliście robote i tyle nie ma co się tłumaczyć tylko powinniście się przyznać i zabierać do roboty żeby znowu nie przesuwać daty premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się!
na początku sobie zamówilem i myślalem że mi wyślą 23 bo tak pisalo pużniej patrze niewysłali patrze data 25(zagotowałem się) teraz wchodzę na forum patrze premiera przesunięta!!! takiej klapy słaby (tak powiem bo to zawalił)CDP chyba nigdy niedał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ;( Chyba jeśli CDP mogłoby wypuścić PESa to by to zrobili!!! Jeśli są takie błędy jak mówią to nie powinno być żadnych pretensji, nie??? Chciałem tylko zauważyć dwa fakty: po pierwsze:biorąc pod uwagę wszystkie gry, czasami tylko są obsuwy; po drugie: gdyby nie CDP mielibyśmy dużo mniej gier po polsku, więc nie narzekajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze to jest śmiech na sali. Widać róznice pomiedzy taką Polską a Australią nawet jeśli chodzi o gry;p To W Arabii czy tam gdzieś już mają a POLSKA ostatnia;p zrobię tak ściogne piracką wersje a gdy będe mial oryginała to usunę pierata z kompa;P szkoda że zmuszacie fanatykow pesa do piractwa;p moze jakas konkretna data kiedy dostane swojego pesa zamawiając pre order/? moze wyjdzie na to ze dostane tego samego dnia co ludzie ktorzy zamawiali przez poczte polskA.>?? prosze o jakies konkretne terminy;P I DO roboty robic te spolszczenie:p a dla Panow z CD PROJEKT zamiast do kosciola radze isc do pracy za to co odwalili kara musi byc. Poprostu wstydzcie sie. Myslicie ze klientow nie stracieice przez taki zachowanie?? to byl muj 1y zakup gry i chyba ostani:p pozostane na piratach:p a pesa 7:p zamowie w Anglii:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze cd projekt straci wielu klientow.: chodzi o to ze wpadnie taki koles zobaczy na necie sicognie i powie: po co mam kupowac oryginala jesli juz jo mam na dysku:p co innego jezeli chodzi o gre po necie :p wtedy trzeba kupic oryginala ..; po prostu panowie zawiedliscie :p Gorsza porazka niz na mundialu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa! - to jest ta niespodzianka ! no zobaczymy jak to bedzie w pes6 ze sterowaniem, bo jak kiedys gralem ,wlaczylem sobie trening i zamiast swoich przypisanych klawiszy mialem podane oznaczenia do pada na konsole (sic!)
nie wiem dlaczego <lol> ale to bylo bardzo dawno temu i powiem wiecej : poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu!! Cholera mnie zaraz weźmie. Już się cieszyłem że będzie dzisiaj wysłana do mnie. Ale się przeliczyłem...Tracę zaufanie do CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować