Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Redakcja gram.pl – Książka Życzeń i Zażaleń

401 postów w tym temacie

Witam serdecznie

Nasz zakład pracy chronionej chciałby zwiększyć wiarygodność względem swoich szanownych Klientów, w związku z czym powołujemy do istnienia Książkę Życzeń i Zażaleń, w której każdy, nawet szary Obywatel, może skontaktować się z redakcją gram.pl i wyłuszczyć, co mu na wątrobie leży.

Każdy, kto zna realia ludowe, wie, jak ważna dla firmy może być taka Książka. Jej moc sprawcza jest niemal nieograniczona. W teorii oczywiście. My postaramy się połączyć teorię z praktyką, w trosce o dynamiczny rozwój naszego zakładu pracy chronionej.

Liczę, iż ta inicjatywa pozytywnie wpłynie na poziom wzajemnych kontaktów na linii redakcja – Czytelnicy.

Z poważaniem
Łukasz M. Wiśniewski
redaktor naczelny gram.pl


NIM NAPISZESZ…
…zastanów się, co oznacza redakcja gram.pl - to osoby odpowiedzialne JEDYNIE za publikację tekstów na tym portalu. Publicyści.
Z tego wynika jasny wniosek: zażalenia mogą dotyczyć tekstów publikowanych przez redakcję i niczego więcej. Życzenia tak samo. Spojrzyj na naszą pracę jak na pismo - odpowiadamy jedynie za to, co publikujemy. Obce są nam kulisy przesunięcia premier, tajniki funkcjonowania forum i zmiany na stanowiskach w rządzie RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:59, scott napisał:

To ja zapytam dlaczego na gram.pl nie było info o przesunięciu premiery Medievala II ?

Gdyż nie otrzymaliśmy od wydawcy takiej informacji prasowej do publikacji. Następny proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:02, Lucas the Great napisał:

> To ja zapytam dlaczego na gram.pl nie było info o przesunięciu premiery Medievala II ?

Gdyż nie otrzymaliśmy od wydawcy takiej informacji prasowej do publikacji. Następny proszę!


Czemu nie mozna edytowac swoich postów, pisać wiadomości prywatnych do innych użytkowników??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:02, Lucas the Great napisał:

> To ja zapytam dlaczego na gram.pl nie było info o przesunięciu premiery Medievala II ?

Gdyż nie otrzymaliśmy od wydawcy takiej informacji prasowej do publikacji. Następny proszę!

lols obsługiwać tych tak bardzo szanowanych klientów jak w sklepie spożywczym ? To się kłóci z tym co zostało zawarte w pierwszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.Najwazniejsza sprawa to przesunięcia premiery gier.To chyba najgorsze rzeczy jakie sie zdazaja,ludzie zaczynają odliczac dni do premiery swojej ukochanej od dawna oczekiwanej gierki a wy nagle przesuwacie premiere to jest nie wporządku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:02, Lucas the Great napisał:

> To ja zapytam dlaczego na gram.pl nie było info o przesunięciu premiery Medievala II ?

Gdyż nie otrzymaliśmy od wydawcy takiej informacji prasowej do publikacji. Następny proszę!


Jaki jest PRAWDZIWY powód przesunięcia premiery Gothica 3? Bo to, że PB naprawi te 100 błędów, jakie wykrył CDP, jest praktycznie niemożliwe (nie w tak krótkim czasie, tym bardziej, że część z nich z pewnością wymagałaby grzebania w kodzie gry). Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:02, Lucas the Great napisał:

> To ja zapytam dlaczego na gram.pl nie było info o przesunięciu premiery Medievala II ?

Gdyż nie otrzymaliśmy od wydawcy takiej informacji prasowej do publikacji. Następny proszę!


dziękuję za wyczerpującą wiadomość -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeśli to ma być wątek z komentarzami do newsów / opiniami co sie podobało a co nie, to napisz to jakoś mniej metaforycznie a bardziej dobitnie, bo zaraz się tu zrobi b... ałagan ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:04, Skwarek pl napisał:

> > To ja zapytam dlaczego na gram.pl nie było info o przesunięciu premiery Medievala
II ?
>
> Gdyż nie otrzymaliśmy od wydawcy takiej informacji prasowej do publikacji. Następny proszę!

lols obsługiwać tych tak bardzo szanowanych klientów jak w sklepie spożywczym ? To się kłóci
z tym co zostało zawarte w pierwszym poście.


cóz ide do innego sklepu - preorder anulowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w pierwszym poscie w tym temacie nie pojawil sie napis "redakcja gram.pl"? :P
sycylius: a wolisz, zeby w planie wydawniczym byla tylko informacja o dacie premiery, np. "pazdziernik 2006" i pojawil sie news o premierze gry 2 dni przed nia? bo ja na przyklad wole, zeby bylo tak jak teraz, czyli przy broken sword 1 grudnia i ewentualnie sie przesunela, niz tak jak jest w cenedze "dalsze premiery".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:08, scott napisał:

cóz ide do innego sklepu - preorder anulowany :)


A jaki jest związek przyczynowo skutkowy? :) To temat do kontaktu z redkacją - tak figuruje w temacie. Proste pytanie i prosta odpowiedź, na miarę mojej wiedzy. Sam byłem zaskoczony zmianą daty przez wydawcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:16, Lucas the Great napisał:

> cóz ide do innego sklepu - preorder anulowany :)

A jaki jest związek przyczynowo skutkowy? :) To temat do kontaktu z redkacją - tak figuruje
w temacie. Proste pytanie i prosta odpowiedź, na miarę mojej wiedzy. Sam byłem zaskoczony zmianą
daty przez wydawcę...

No tak, ale pisanie, że szanujemy "K"lienta i wogóle a następnie kwitowanie go wyrażeniem "następny" to troche nieprofesjonalne podejście do sprawy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no trochę tak nonszalancko (następny proszę) może trochę przesadzam ale jak by wypowidź była taka

-Gdyż nie otrzymaliśmy od wydawcy takiej informacji prasowej do publikacji. - koniec było by lepiej

cóż klient nasz pan :) - to my was utrzymujemy i trochę szacunku się należy - ale tak w już w naszym kraju jest :)
pozdro - a preordera anulowałem faktycznie od taki impusl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:04, netka1984 napisał:


Czemu nie mozna edytowac swoich postów, pisać wiadomości prywatnych do innych użytkowników??

Pytanie dotyczy funkcjonalności forum - nie jestem w stanie na nie odpowiedzieć. Proszę skontaktować się z odpowiednimi czynnikami (ekipa gram.pl). Na przyszłość proszę nie zamieszczać tu takich pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno "pytanio-zażalenie" (temat chyba właściwy):

Wczorajszy news "Polacy mistrzami świata w CS-a" został zamieszczony o godzinie 20:54 . Dlaczego tak późno? W Teleexpresie juz o tym mówili, było to tak około godziny 17:15, później jeszcze w Panoramie na TVP2, pewnie juz wcześniej było co nie co wiadomo. Ździebko przeterminowany był ten news. No, ale co było, minęło, ale można by wyjawić przyczynę? Chyba jakaś była? Może pytanie błache, ale odpowiedź mnie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego strony gram.pl często nie działają? Zarówno na forum, jak i stronie głównej często występują jakieś błędy. Co jest tego powodem i kiedy możemy się spodziewać zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować