Zaloguj się, aby obserwować  
mkaa

Gratuluję dobrego samopoczucia sklepowi gram.pl

26 postów w tym temacie

Wielkie chełpienie się, jaka to rewolucja. I niewiele poza tym.
Historia zamówień w Waszym sklepie daje wiele do myślenia. Przede wszystkim o Waszej nieudolności. Ja jestem dość cierpliwy, ale wszystko ma jednak swoje granice.

Pierwsze moje zamówienie złożyłem dnia 2005-10-19. Podobno zaginęło, wysłali ponownie, dotarło 4.11 (po 2 tygodniach od zamówienia). Do tego gry przyszły z tańszej serii (o 10 zł, do tego płacone wPLN, niemniej policzono ich w takim razie więcej, niż powinno). Kolejne zamówienie przyszło szybko (jako jedyne dotąd) . Zamówienie złożone 2005-11-03 (opłacone tego zamego dnia) najpierw niby wysłano nastepnego dnia aby po paru dniach znów się pojawić w zakładce "niewysłane". Obecnie figuruje zapis, że wysłane 9 listopada (jak się dowiedziałem w rozmowie telefonicznej, źle wysłana i wróciła). Zamówienia z 7 i 8 listopada też oczywiście jeszcze nie dotarły do mnie. Ja doskonale wiem, ile czasu idzie przesyłka priorytetowa i jeśli by zostały nadane, to już by były. Przynajmniej część.
Podobno w przypadku błędów staracie się wynagrodzić klientom Wasze potknięcia. Póki co jednak nie otrzymałem takiej informacji. W przypadku wysyłki zamówionej 3.11 nastąpił Wasz ewidentny błąd. W przypadku wysyłki z 20.10 otrzymałem wydanie tańsze w stosunku do zamawianego (tu może była wina poczty i byłbym skłonny to darować, gdyby reszta była wykonana rzetelnie). I zero odzewu. Gratuluję podejścia.

Skądinąd nawet informacja o planowanej wysyłce jest podawana z przekłamaniem. Przy zamówieniu wybierając opcję "przesyłka pocztowa" widnieje zapis: "dostawa do 3 dni po wysłaniu paczki". Po zamówieniu, gdy już pojawi się zapis "wysłane", przewidywany termin dostawy zwiększa się do 3-5 dni (i nie dlatego, że pomiędzy wypadają dni wolne, tak jest zawsze). Kolejne kłamstwo w pomocy: "Dla Twojej wygody w wiadomości potwierdzającej zamówienie, otrzymasz także numer nadawczy paczki. Posiadając ten numerek, możesz sprawdzić czy Twoja przesyłka nie czeka w urzędzie np. w przypadku kiedy w skrzynce nie znajdziesz awizo." - nie wysyłacie tego. Dotyczy to tylko (podobno) zamówień realizowanych przez kuriera.

Może za parę miesięcy będzie warto ponownie coś zamówić. Póki co nawet nie ma pewności, czy przesyłka dotrze w najbliższych tygodniach po zamówieniu (o dniach nie wspomnę).
Przykro mi, że zostałem zmuszony do napisania tego na forum. Niestety, jakkolwiek macie sympatyczną obsługę telefoniczną, ale ja czasem wolałbym konkretne działania i bardziej rozumną pracę osób pakujących przesyłki. A nie spotkałem jeszcze tak fatalnej. ElectroWorld na otwarcie ściągnął pracowników z Czech, aby mieć pewność obsługi. Może byście i Wy wypożyczyli kilku pracowników od Wirtusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rewolucji... w sumie zadna to rewolucja, poniewaz jak sie kupuje tansze gry to i tak wiecej zaplacimy nizeli w sklepie mimo wPLN... teraz chcialbym kupic 2 gry i np. EXK biore z inna gra, bo samej mi sie nie oplaca, a i tak te zniszki sa znikome po przeliczeniu. O wiele fajniej byloby, gdyby przesylka poczta bylaby bezplatna, a jedynie kurierem platna.

Troche sie zawiodlem szczerze mowiac, a juz caly dzien prawie [ z 20 podejsc mialem o roznych godzinach] prubuje kupic gry i nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... faktycznie, coś z tymi przesyłkami od CDP jest nie tak. Miałem otrzymać jedną grę z NXK (jako rekompensatę za wcześniejsze problemy z wysyłką) a otrzymałem... dwie gry z NXK ^^. W poniedziałek "Settlers 4" (czyli to co wybrałem), a we wtorek o dziwo przyszła identyczna paczka z grą "Piraci z Karaibów".

Czy to dodatkowy, niezapowiedziany bonus? Czy raczej nastąpiła pomyłka w adresowaniu paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie jest tak źle. Zamówiłem paczkę w piątek wieczorem a już we wtorek miałem ją na biurku. A pisało, że zostanie wysłana w poniedziałek. Może tylko pechowcy mają problemy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 23:08, Xqu napisał:

Ostatnio nie jest tak źle. Zamówiłem paczkę w piątek wieczorem a już we wtorek miałem ją na biurku. A pisało, że zostanie wysłana w poniedziałek. Może tylko pechowcy mają problemy...

Może. Niemniej żeby na 5 przesyłek z czterema były problemy to jednak o czymś świadczy. I chyba raczej nie tylko o moim pechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dwa razy przesuneli termin wysyłki i w ramach rekompensaty przysłać mi mieli Piratów z Karaibów. A rekompensaty wciąż nie ma ( Albatross może dostałeś przez przypadek moją gre, po fachowości Sklepu CDP wcale bym się nie zdziwił). Przynajmniej przyszła zamówiona przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupywałem gry na play.com.pl dochodziły w półtora tygodnia.
Dopiero kiedy w wirtusie kupywałem gry zamówiona w piątek dochodzi do środy.
Niezamieżam testować innych sklepów, bo po co??
Radze wam kupujcie w wirtusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 16:03, konrado90 napisał:

Ja kiedyś kupywałem gry na play.com.pl dochodziły w półtora tygodnia.
Dopiero kiedy w wirtusie kupywałem gry zamówiona w
piątek dochodzi do środy.
Niezamieżam testować innych sklepów, bo po co??
Radze wam kupujcie w wirtusie.


Mi z playa gra dolazła na następny dzień ;) Szybko i bezproblemowo.

Niestety - "obsługa" i pomoc techniczna jest u nich... trochę nie kultralna.

Jeszcze nic nie zakupiłem w sklepie gram.pl - mam nadzieję ,że te wasze problemy to tylko drobne wpadki cdp ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę to już zaczyna być kuriozalne. Zamówienie z 3.11 wysłano 9 listopada, zamówienie z 7.11 ma status "pakowane i przygotowywane do wysyłki". Nadmieniam, że pozytywna weryfikacja płatności nastąpiła w dniu zamówienia. W obydwu przypadkach co prawda wysłano przesyłki wcześniej, ale z powodu błędu w nadaniu powróciły do nadawcy i musiały zostać nadane ponownie. Może chociaż byście się przyznali, że póki co Wasz sklep działa jak działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też zrezygnowałem ze (heh :p ) sklepu gram.pl - na bazie doświadczeń swoich i znajomych... :/
wolę iść do empiku/mm i kupić co chcę, a wPLN składować na - no właśnie, pewnie do końca świata ;] - na "gadżety"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2005 o 16:03, konrado90 napisał:

Radze wam kupujcie w wirtusie.

W pełni sie zgadzam,oblukałem dzisiaj oferte Virtusa od A do Z i jestem zadowolony,przedewzytkim wiekszy wybór i taniej.
Zamówiłem sobie dwie gry,w zasadzie trzy bo jedna dla siostry.
Polecam jak najbardziej sklep Wirtus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no po kilku dniach wszystkie zostały wykupione. Warto wspomnieć o pakietach wiedźmińskich :) po chyba dwóch dniach jakoś tak nie dało się już ich zamówić :P Hmm zastanawiam się po co ludziom jest kubek z napisem GRAM.PL :D Rozumiem plakacik z pol-naga laską z pakieta wiedźmińskiego, ale kubek?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 19:00, Stwór napisał:

No właśnie czyli brakuje;) wykupiono i jakoś nowej dostawy się nie doczekałem:)

Nowa dostawa gadżetów miała być po 20 pażdziernika. Nawet pracownik CDP wypowiadał się na forum, że już lada dzień, lada godzina będą dodane do sklepu.
Ktoś pewnie obrobił magazyn. :)

Na niebieski pakiet wiedźmiński się załapałem, ale oczywiście musiałem czekać na niego dwa tygodnie (zamiast 3 dni). Dobrą stroną całej sprawy jest to, że dostałem w ramach przeprosin grę z NXK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 19:08, Krejt napisał:

> No właśnie czyli brakuje;) wykupiono i jakoś nowej dostawy się nie doczekałem:)
Nowa dostawa gadżetów miała być po
20 pażdziernika. Nawet pracownik CDP wypowiadał się na forum, że już lada dzień, lada godzina będą dodane do sklepu.
Ktoś
pewnie obrobił magazyn. :)

Na niebieski pakiet wiedźmiński się załapałem, ale oczywiście musiałem czekać na niego dwa tygodnie
(zamiast 3 dni). Dobrą stroną całej sprawy jest to, że dostałem w ramach przeprosin grę z NXK.


To tak samo jak ja. Niestety pierwsze wrażenie o sklepie nie jest zbyt dobre. Na grę z NXK musiałem czekać ponad tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce rabat w Empiku to zamawiając przez empik.com i wybierając odbiór w sklepie mamy około 10% zniżki (zależy od tytułu), zero kosztów wysyłki, a czekać trzeba góra 3-4 dni. Chyba, że komuś daleko do empiku, bo dla mnie to taki sam wypad jak na pocztę odebrać awizo, a przynajmniej w kolejce nie będe stał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 18:49, Stwór napisał:

Których coś brakuje;)


od dawna ;] już prawie zapomniałem że wPLN jest do czegoś przydatne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować