Zaloguj się, aby obserwować  
mkaa

Gratuluję dobrego samopoczucia sklepowi gram.pl

26 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2005 o 16:41, Valed napisał:

Jeszcze nic nie zakupiłem w sklepie gram.pl - mam nadzieję ,że te wasze problemy to tylko drobne wpadki cdp ;(.

To radzę poczekać. Chyba, że potrzebujesz gry na święta, wtedy zamów teraz, może zdąży dotrzeć. Za parę miesięcy zapewne pracownicy nauczą się wysyłać przesyłki, Póki co spora część zawraca z powrotem z powodu błędu w nadaniu, a rekompensat już też nie dają, bo by chyba musieli wszystkie gry z NXK rozdać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie brzmi to ciekawie. Ja też pierwszy raz postanowiłem coś u nich kupić i kilka dni temu zamówiłem AoE3 - wydanie przedpremierowe - ciekawe kiedy dotrze. Ale jeszcze mają sporo czasu :) I po prawdzie też zawsze kupuję w Empiku, bo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę się powtarzać, oczekiwałem na grę ok. tygodnia wysłana priorytetem,wy chociarz dostaliście jakąś rekompensatę .Jeśli w gram.pl jest non stop problem z opisaniem paczek już od dłuższego czasu to kto tam pracuje?Skoro powiela się te same błędy przez dłuższy czas to odpowiedź nasuwa się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zamierzam zamowic tych Settlersow ze Zlotej edycji i ma byc to prezent na swieta. To bedzie moje pierwsze zamowienie w tym sklepie, jesli sie zawiode to straca klienta (i zapewne paru innych tez) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem jak Wam, ale mi sklep CDProjektu odpowiada. Dodatkowo jakoś nie zdarzało mi się zamawiać pojedynczego egzemplarza czegoś z serii nXK, zawsze to był dodatek do jakiegoś poważniejszego tytułu, a że mieszkam z dala od cywilizacji (Empiki MediaMarkty i inne cuda), to wolę zapłacić za przesyłkę, przy większym zamówieniu i tak wychodzi taniej niż w innych sklepach internwetowych, niż organizować wyjazdy po jakiś tytuł do większego miasta.

Na czas realizacji też jak do tej pory nie mogłem narzekać, tytuły zamawiane w okolicach początku tygodnia zawsze miałem przyjeżdżając na weekend do domu. Fakt nie wiem jak to wygląda z kurierem, gsdyż zawsze wybierałem pocztę polską. Różnica w czasie niewielka, więc po co przepłacać?

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować