Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Need For Speed ??? Co chcielibyście ujrzeć w następcy Carbona??? - temat ogólny [M]

26 postów w tym temacie

Ja chciałbym ujrzeć lepszą grafikę wjęcej samochodów noj wjęcej tiuningowania :), I sprzedawanie samochodów to by było spoko, bo po co nam samochód który już nie chcemy a chcemy na czymś szybko zarobić xD.Noj wjęcej ładnych dziewczyn wczasie filmików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przedewszystkim chciałbym zeby były Neony, wiadomo lepsza grafika wiecej tuningowania i duży wybór samochodów mysle ze to wystarczy bo tak pozatym to wszystko juz jest w poprzednich czesciach gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastawiacie się na grafike... fajnie. Ale co do grafiki to niech już tak zostanie, chociaż na jakiś krótki czas, bo mi komp sie starzeje :) Tak poważnie, chciałbym aby twórcy kolejnej gry NFS, rozbudowali teren. Chodzi mi o to, żeby było jeszcze kilka sąsiadujących miast połączonych np. autostradami, albo długimi krętymi tunelami (wykorzystywane do driftów - oświetlenie z lamp ata dla utrunienia).Mogą też być połączone mostami zwodzonymi, na które nie zawsze zdąży się wjechać (uciekając przed policją). Mogą też być promy, na które trzeba wjechać i za nie zapłacić (nie masz kasy - nie płyniesz!) Jak dla mnie, gra powinna być bardziej rozbudowana, co za tym idzie - dłuższa, wiecej zabawy :) Nie mówie, że Carbon czy MostWanted są złe, bo gra się w nie rewelacyjnie, ale są zbyt krótkie (siedziałem przy Carbonie bez przerwy ok 30h). To nie jest tak dużo. Mam nadzieje, że następca Carbona powali mnie z nóg. Pozdrawiam fanów NFS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chce porządnego tioningu(neony.pneunumatyka itp) dobrych wozów(np:ferari,bugatti itp) i kilku wyścigów w których trzeba być pierwszym i niewolno rozwalać fury. o ile się niemyle to koniec :)
a fabuła podobna do most wandted:jest się szefem największej mafi w mieście i jezdzi się furazmi które kosztują miliony podczes pewnego wyścigu fbi,policja,antyteroryści,wojsko itp zrobili pułapke na nas my uciekamy mamy wypadek uciekamy mafie przyjmuje kto inny i przyjaciele się odwracają my musimy walczyćo reputacje by przejąc gang(mafie) i stać mu na czele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować