• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
przemo090

problem z rejestracjąelektroniczną

Pytanie

Hejka mam nową gierkę i chciałbym zarejestrować jąna gram.pl jednak kiedy wpiszękod i chcę przejść dalej wyskakuje mi że błąd podczas wyświetlania strony i taki stan jest już od kilku dni [pod spodem pisze zeby wejsc za kilka minut]. w celu sprawdzenia wpisałem bylejaki kod i wtedy wyskakuje prawidłowo że kod jest błędny więc podejżewam jakąś zmianę na stronie. Mam pytanie tylko kiedy skończy się ta usterka a jeśli jest inna przyczyna to napiszcie jak to naprawić
{moja przeglądarka Firefox na IE też nie działa}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Sprawdź czy ta gra nie znajduje sie mimo wszystko na liście Twoich zarejestrowanych gier w Moje Konto.

Pisze to, bo 2 razy wyskoczył mi taki ekran a jak sprawdziłam, to gierka się dodała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2006 o 15:20, przemo090 napisał:

Hejka mam nową gierkę i chciałbym zarejestrować jąna gram.pl jednak kiedy wpiszękod i chcę
przejść dalej wyskakuje mi że błąd podczas wyświetlania strony i taki stan jest już od kilku
dni [pod spodem pisze zeby wejsc za kilka minut]. w celu sprawdzenia wpisałem bylejaki kod
i wtedy wyskakuje prawidłowo że kod jest błędny więc podejżewam jakąś zmianę na stronie. Mam
pytanie tylko kiedy skończy się ta usterka a jeśli jest inna przyczyna to napiszcie jak to
naprawić
{moja przeglądarka Firefox na IE też nie działa}



sprawdź czy nie masz jej zarejestrowanej ja miałem tak samo i mi zarejestrowało gierke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować