Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

The Ship

104 postów w tym temacie

Mam invite keya do the ship pozwalającego przetestować gierkę online. Jakby ktoś chciał to mesgnijcie do mnie na gramircu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie kupiłem The Ship i będe chciał jak najszybciej zainstalować (tzn. jak skończę Tonego Hawka Underground 2 - jestem już pod koniec Classic Mode a Story Mode już przeszedłem). Gra wydaje mi się bardzo fajna i chce w nią jak najszybciej zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie kupiłem The Ship i będe chciał jak najszybciej zainstalować (tzn. jak skończę
Tonego Hawka Underground 2 - jestem już pod koniec Classic Mode a Story Mode już przeszedłem).
The Ship wydaje mi się bardzo fajny i chce w niego jak najszybciej zagrać ;)

EDIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gierka miho fajna ale mi sie po kilkudniach znudzila.poprostu tak ajkos.ostatni raz w TS grałem jak z matim grlaiśmy spara z najlepszym klanem w The Ship

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:00, Piecia Oo napisał:

gierka miho fajna ale mi sie po kilkudniach znudzila.


Grzeszysz człeku, grzeszysz :]

poprostu tak ajkos.ostatni raz w TS grałem, jak z matim grlaiśmy spara z najlepszym klanem w The Ship

Dostaliśmy nieźle po tyłku ;] Ja niestety nie ma teraz internetu, więc nie mogę być wśród łowców i ich ofiar ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 20:51, Robek 009 napisał:

Dzisiaj sobie kupiłem The Ship i będe chciał jak najszybciej zainstalować (tzn. jak skończę

Tonego Hawka Underground 2 - jestem już pod koniec Classic Mode a Story Mode już przeszedłem).

The Ship wydaje mi się bardzo fajny i chce w niego jak najszybciej zagrać ;)

EDIT

I tu się mylisz. Gra jest fajna. DO czasu. DO czasu aż zobaczysz jak słabe jest SI przeciwników. Np. Podbiegłem do gościa który siedział na kiblu lub siedział sobie sam w pokoju i zaczołem rżnąć go brzytwą. Efekt?
1. w kiblu: Gość szczał dalej.
2. W pokoju: Gość pobiegał trochę po pokoju.
Inna sprawa. PIENIĄDZE. Maleją ci CAŁY czas nie wiadomo dlaczego. Tam wszystko kosztuje. Przykład?
1. Nikt mnie nie widzi wyjmuję pistolet czy też inne narzędzie mordu z czyjejś szafki. Niby nic. Ale to ci zabiera pieniądze.Idziesz zjeśc. PIENIĄDZE! Kupujesz ubrania. PIENIĄDZE! I to drogo. Po dziesięciu min. gry byłem już na minusie. A za to że cie złapią też płacisz! A sposobu żeby to zarobić nie znalazłem. Oprócz szukania po kieszeniach martwym współ-eee jak to się nazywa? Dobra pasażerom. Mi też ta gierka WYDAWAŁA się fajna. Dopóki nie zagrałem. Nawet jeśli będziesz szukał w necie kodów raczej nie znajdziesz. Ja nie znalazłem a obszukałem wiele źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czegoś takiego nie miałem... I gra mi się nadal podoba tylko jest jedna rzecz. Ale ta rzecz będzie w karzdej strzelaninie internetowej - mianowicie nooby. Ludzie którzy ot tak zabijają wszystkich niewiadomo nawet dlaczego. Przecież za to się pieniądze płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I tu się mylisz. Gra jest fajna. DO czasu. DO czasu aż zobaczysz jak słabe jest SI przeciwników.

Gra została stworzona z myślą o rozgrywkach między żywymi ludźmi, poza tym, miałem okazję pograć w single (nieco nudny), ale nie zauważyłem, by inni pasażerowie byli skończonymi kretynami.

Dnia 02.07.2007 o 13:32, ProHacker napisał:

Np. Podbiegłem do gościa który siedział na kiblu lub siedział sobie sam w pokoju i zaczołem
rżnąć go brzytwą. Efekt?
1. w kiblu: Gość szczał dalej.
2. W pokoju: Gość pobiegał trochę po pokoju.


No cóż, to był najwidoczniej bug, z którymi musi zmagać się każda gra ...

Dnia 02.07.2007 o 13:32, ProHacker napisał:

Inna sprawa. PIENIĄDZE. Maleją ci CAŁY czas nie wiadomo dlaczego. Tam wszystko kosztuje.


I jest to rewelacyjny pomysł, który wpływa na miodność gry - to element strategii (wydać czy nie, jeśli mi zostanie to kupię ...) Poza tym nooby mordujące każdą napotkaną osobą są karane odchudzeniem portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grę zagrałem u siebie dopiero dziś, jako, że dopiero dziś wróciłem z wakacji. Na razie single - żeby samemu poćwiczyć. Gra wygląda bardzo dobrze, choć silnik Half - Life 2 jest już trochę stary. Co do SI przeciwników - na łatwym poziomie może i są "niemyślący" ale na wyższych jest już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:01, MateoKiszlo napisał:

Twórcy zapowiadają już drugą część gry - miejmy nadzieję, że tym razem przyjmie się lepiej
...

Takie gry nigdy nie przyjmą się lepiej. A już na pewno nie tak jak Battlefieldy czy Counter-Strikei. Już w pierwszoligowego Splinter Cell''a mało ludzi grało na necie. Czego tu oczekiwać po skradance/fps z 3 ligi ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z zapowiedzią kolejnej części wypada nieco o niej podyskutować. Osobiście pomniejszyłbym mapy, wprowadził kilka rozgrywających się poza statkami (jedną takową już mamy) i zwiększył interakcję między postaciami (powiedzmy gesty przypisane konkretnym klawiszom itp.) Niech zrobią coś, by ludzie poprzestali biegania z najsilniejszą bronią celem jak najszybszej eksterminacji, a skupili się na tym, by grali stylowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:03, BogSumerow napisał:

> może jeszcze ktoś się skusi, ponieważ za 4,90zł warto
> http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=145⊂=3
No proszę trzeba będzie pomyśleć nad kupnem. Gra wydaję się być bardzo ciekawa. a za
4.90... czemu nie :)

Mogę dać ci test keya, będziesz mógł pograć przez te 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 11:28, line's napisał:

> > może jeszcze ktoś się skusi, ponieważ za 4,90zł warto
> > http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=145⊂=3
> No proszę trzeba będzie pomyśleć nad kupnem. Gra wydaję się być bardzo ciekawa.
a za
> 4.90... czemu nie :)
Mogę dać ci test keya, będziesz mógł pograć przez te 3 dni.

Ok bardzo bym prosił :) jakby coś moje gg:1914880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiam się nad ponownym zainstalowaniem tej gry. Tylko czy ktoś z forum byłby chętny do pogrania? Dodam, że dosyć długo w The Ship nie grałem, wiec nie wiem jak to będzie z moim skillem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować