Zaloguj się, aby obserwować  
Yami

Gol-historia Santiago Munez''a

7 postów w tym temacie

Oglądał ktoś ten film, który według mnie był naprawde dobry. Może historia trochę wyssana z palca ale wciągnęło mnie. Film opowiada o młodym emigrancie który pracuje dorywczo w japońskim barze/restauracji i w wolnym czasie grywa w piłkę. Podczas jednego z meczów zauważa go były piłkarz i łowca talentów Glen Foy, który proponuje mu gre w Newcastle United.
Czekam z niecierpliwościm na kolejną część, która podobno ma nadejść w marca 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam ogladalem, fajny film, ale jedno mi nie pasuje: Newcastle United, tam powinno byc Manchester United, ale Newscastle zgarneło kase za to i dlatego tam gra Munez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to dla tego jest tam Newcastle, bo na Manchaster nie było stać twórców filmu. Ale masz rację z tym, że film jest świetny, mnie sie bardzo podobał, Newcastle też dobra drużyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby to był Manchester United to historia dopiero by była niewiarygodna, nikomu nie znany chłopak trafia od razu do takiego klubu, pozatym to nie było by już tak fajnie w drugiej częsci bo tam Santiago Munez gra w Realu Madryt. A jakby już znał takie gwiazdy jak Rooney to spotkanie z Ronaldo czy Bekhamem to nie było by już dla niego takim zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby to był Manchester United to historia dopiero by była niewiarygodna, nikomu nie znany chłopak trafia od razu do takiego klubu, pozatym to nie było by już tak fajnie w drugiej częsci bo tam Santiago Munez gra w Realu Madryt. A jakby już znał takie gwiazdy jak Rooney to spotkanie z Ronaldo czy Bekhamem to nie było by już dla niego takim zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować