Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Ignition- Temat Ogólny

16 postów w tym temacie

Ktoś jeszce pamięt tą gierkę ? Gra została wydana w 1997 roku (chyba pewny nie jestem w 100%). W tej grze ścigamy się po fajnych i osyć urozamaiconych trasach z komputerem lub żywam graczem (podzielony ekran albo na necie, szkoda że na necie na Windows XP nie da się pograć). W grze jeżdzimy takimi cudami technologi jak autobus szkolny albo monster truck. Grafikana dzień dziseiszjy nie powala, ale też nie odrzuca od ekranu, za to jej grywalnośc jest bardzo wysoko. W dzisejszych czasach każdy tą gierkę może mieć ponieważ jest ona już abandowarem. Zapraszam do dyskusji na temat tej legendarnej (jak dla mnie) gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem, była dawno temu w CDA (numer 07/2002). Fajna, ale jak na tamte czasy to poziom trudności był dla mnie zbyt wysoki (nie te umiejętności, co dzisiaj), jednak na długo mnie nie wciągnęła. Może właśnie poziom mnie przestraszył, może w ogóle mi się nie spodobała, nie pamiętam, ale pamiętam, że grałem w nią od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dobrze ile to jak w Ingonition zagrywałem, zdobyłem wszystkie samochody a jak się cieszyłem jak tytułowy Ingonition zdobyłem, najlepiej mi się Ambulansem wojskowym jeżdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś w nią zagrywałem...
Bardzo lubiłem jeździć radiowozem... Dla mnie jedna z najlepszych zręcznościowych ścigałek na PC. Bardzo przyjemnie mi się nią grało, a odgłosy przy niektórych wozach (np. nitro przy autobusie szkolnym) były fajne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 21:15, PAPISHON napisał:

Ktoś jeszce pamięt tą gierkę ? Gra została wydana w 1997 roku (chyba pewny nie jestem w 100%).
W tej grze ścigamy się po fajnych i osyć urozamaiconych trasach z komputerem lub żywam graczem
(podzielony ekran albo na necie, szkoda że na necie na Windows XP nie da się pograć). W grze
jeżdzimy takimi cudami technologi jak autobus szkolny albo monster truck. Grafikana dzień dziseiszjy
nie powala, ale też nie odrzuca od ekranu, za to jej grywalnośc jest bardzo wysoko. W dzisejszych
czasach każdy tą gierkę może mieć ponieważ jest ona już abandowarem. Zapraszam do dyskusji
na temat tej legendarnej (jak dla mnie) gry :)


Pamiętam wraz z premierą tej świetnej gry , tego samego roku przegrałem całego sylwestra z kumplami. Miała być wielka impreza no ale cuż coś tam nie wypaliło mo to siadamy do kompów i gramy. Graliśmy całą noc do białego rana. Gra naprawde świetna , dotego dodając muzyczke z WinAmpa można naprawde genialnie się bawić. Gra jest super i polecam każdemu kto tylko ma troche wolnego czasu i chce się zrelaksować.

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 21:23, PAPISHON napisał:

Ja dopiero dzsiaj zaczełem poważnie grać w tą grę, kiedyś była dla mnie zatrudna :D


Gra ogólnie do jakiś superłatwych nie należała (szczególnie na późniejszych poziomach), ale później za to się wymiata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka gra nudna, nie ciekawa, brzydka. Ja tak sądziłem o niej na początku, ale wystarczyło w nią zagrać. Gra wciągająca i strasznie grywalna. Na starym kompie zagrywałem w tą grę godzinami. Chętnie bym do niej powrócił i słyszałem, że gierkę można darmowo ściągnąć z neta. Czy ktoś mugł by mi podać linka? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie zajmuje wiele (około 15-16 Mgb) sciągać warto, nawet bardzo. Zawsze uważałem że stare gierki mają to coś w sobie za to te nowe nie mają tego czegoś co one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem pierwsze mistrostwa, odblokowałem to żólte auto (nie pamiętam jak się nazywa), ale jakoś fajnie mi się nim nie jeździ, wolę radiowóz albo ten z płomieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno znów zainstalowałem Ignition... Zabawa jest bardzo fajna. Pierwsze co zobaczyłem to grafika, która ma swój urok... Uruchomniłem mistrzostwa, pierwsze były dziecinną igraszką, drugie choć trudniejsze też szybko przeszedłem, dopiero w trybie lustrzanym zaczęło być trudniej, bo nie mogłem - jak dotychczas - grać "na pamięć"... Kiedy skończyłem grać w mistrzostwach pobawiłem się w pobijanie własnych czasów. Na koniec zostawiłem sobie mój ulubiony tryb - Pursuit Mode, w skrócie jego zasady wyglądają tak: "ostatni odpada"... Naprawdę fajnie wygląda..
Zabawa w dwóch graczy też jest bardzo fajna i emocjonująca. Kiedy grałem z bratem (który nie lubi wyścigówek) bardzo mu się podobało, przez chwilę nawet myślał, że polubi wyścigówki...
Gra ma też niezłe dźwięki i muzykę... Ogólnie świetna ścigałka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować