Zaloguj się, aby obserwować  
SpaceMarines

Battlefield 2 czy 2142 która ma lepszy klimat?

14 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2006 o 14:17, SpaceMarines napisał:

Battlefield 2 czy 2142?


poczytaj sobie recenzję. np. na onecie.

Od siebie dodam, że jeśli wolisz futyrystyczne machiny to napewno 2142
jeśli wspólczesne to b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan serii powiem, że...najlepszy klimat ma Battlefield 1942. Potem jest 2142 a potem Vietnam. Battlefield 2 nie ma klimatu...to znaczy ma ale nie nie odgrywa on znaczącej roli. BF2 ma poprostu najbardziej emocjonującą, dynamiczną rozgrywkę ze wszystkich BF''ów. I dlatego uważam, że BF2 jest zdecydowanie najlepszą częścią cyklu Battlefield a zarazem to najlepszy shooter online...koniec wykładu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2. Battlefield 2142 to nowa odsłona tego pierwszego, z nowymi błędami, starym engine. EA zaserwowała odgrzany kotlet. W sumie największy klimat dla mnie ma BF: Vietnam, pewnie przez muzykę, ale miałem porównać BF 2 z BF 2142, i w tym porównaniu wygrywa BF 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield...Vietnam. Głównie przez muzykę, całkiem ciekawe mapy, amfibię(w BF 2 i 2142 owych bynajmniej nie widziałem) i przynajmniej jako taką możliwość "wczucia się" w klimat tamtej wojny. IMO BF 2 i BF 2142 klimatu...nie mają, ale jeżeli już bym miał wybierac to 2142 - może i ten sam silnik, mniej klas, nadal podobny sprzęt, ale jakoś bardziej mi się podobała. Natomiast od BF''a 2 lepiej mi się grało w pokrewnego Warrocka - polecam((jeżeli jeszcze "żyje").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dlmanie to BF2 i BF2124 śa jak dlamnie najlepszymi osłonami bo poprostu lubie te czasy i jeszcze do tego BF Vietnam :D:D ale mechy wymiataja :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 był fajny, jednak nie miał "tego czegoś". A w Battlefield 2142... Grałem w demo... Chwila. Ja GRAM w demo. Jakoś nie mogę przestać, i jednak chyba pewnego pięknego dnia wejde na tzw. gram.pl i sobię zamówie. I futurystyczne klimaty są git :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF Vietnam panowie BF Vietnam, nikt tak dobrze nie doskwiera jak vietcong w krzakach z AK74
Poprostu poezja bf Vietnam Rulez!
Ale e temat pzta w prost BF2 czy 2142 powiem BF2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz reakcje "kolegow" forumowiczow. Widac nie doczytali, ze pytanie dotyczy Bf2 i BF2142 a nie serii...

Co do klimatu to zalezy co preferujesz. Jesli kreca cie jakies futurystyczne zabawy to 2142 MOZE byc tym co cie przyciagnie. Moze ale nie musi by jego futurystycznosc jest dosc znikoma. Ot jakies poduszkowe czolgi czy mechy. Niestety gra oferuje malo pojazdow i rozszerzen - modow - ktorych BF2 ma juz calkiem sporo. Co wiecej 2142 nie bedzie mial modow bo w zwiazku z tym, ze nie dodal nic nowego tworcom powyzszych nie oplaca sie robic 2 wersji ;]

Jesli musisz wybierac, polecam BF2 np z dodatkami :} albo modami darmowymi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować