Zaloguj się, aby obserwować  
grochu3000

wPLN za pre-paid - WoW

34 postów w tym temacie

jak bys zobaczyl to na pierwszy rzut oka widac ze nie ma tam prawie nic za co w calosci mozna zaplacic w wPLN wiec nie czekalbym na jakis przelom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:57, Brad napisał:

jak bys zobaczyl to na pierwszy rzut oka widac ze nie ma tam prawie nic za co w calosci mozna zaplacic w wPLN wiec nie czekalbym
na jakis przelom :)

Ja mam SWAT 4 za 1 zł, za WoW''a mam do zapłaty 129 zł więc jakieś obniżki są. Też mnie interesuje czy na prepaid''y będą wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:54, grochu3000 napisał:

Ciekawi mnie to czy będzie możliwość wydania wPLN na karty pre-paid do World of Warcraft. Nie dociekam w jakiej ilości ale
czy wogóle:P

Nie będzie takiej mozliwości (stwierdzone na podstawie pewnej wypowiedzi pewnego administratora tej strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak bys nie zauwazyl to cdp swata 4 za 1zl zrobila tylko na kilka godzin bo teraz jest 60zl wiec nie widze mozliwosci kupienie pre-paida za wPLN przynajmniej nie na poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinny być jakieś zapomogi i znizki, wow to silnie uzalezniajaca gra :), intensywnie wysuszajaca portwel :)
Ze 40 zł by sie przydało taniej :> za prepaida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się chociaż mała zniżka. Widze że skoro pre-paidy będą opłacane tylko w realnej kasie to virtualna musze przeznaczyc tylko na gadżety:P Ciekawe też czy wPLN będzie przyznawane za zakup zdrapek. Jedyne co pozostaje mi to czekać do wznowienia sprzedarzy pre-paidów. To ma sie wydarzyć chyba 8-go czy tak? Hmm... poczekamy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, teraz bedzie mania wPLN, ze kazdy bedzie chcial kupowac za wPLN wszystko, co zwiazane jest z CDP i grami ;). ALe mysle, ze moze kiedys pojawi sie taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 17:21, BajteK_ napisał:

Heh, teraz bedzie mania wPLN, ze kazdy bedzie chcial kupowac za wPLN wszystko, co zwiazane jest z CDP i grami ;). ALe mysle, ze moze kiedys pojawi sie taka opcja.

Za kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mają się tak cieszyć? Ja nie widzę sensu posiadania tej gry. Diablo2 w wersji BN mnie tak zniechęciło do gier on-line Blizzarda (chamstwo, złodziejstwo, częste wypadanie z gry), że nie mam ochoty zagrać w nic podobnego przez najbliższe parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:04, mkaa napisał:

> Ciekawi mnie to czy będzie możliwość wydania wPLN na karty pre-paid do World of Warcraft. Nie dociekam w jakiej ilości
ale
> czy wogóle:P
Nie będzie takiej mozliwości (stwierdzone na podstawie pewnej wypowiedzi pewnego administratora
tej strony)



Nic dziwnego ;) Przecież cdp nie drukuje tych kart ;), tylko je zamawia od blizzarda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 09:30, mkaa napisał:

Dlaczego mają się tak cieszyć? Ja nie widzę sensu posiadania tej gry. Diablo2 w wersji BN mnie tak zniechęciło do gier on-line
Blizzarda (chamstwo, złodziejstwo, częste wypadanie z gry), że nie mam ochoty zagrać w nic podobnego przez najbliższe parę
lat.


Aha, czyli jak jedna gra Ci się nie podobała, to reszta już do $%^@ zupełnie? Porównywanie WoWa i Diablo to jak porównanie "internetowej gry warcaby" z Windowsa z prawdziwym truniejem szachowym. Ja gram w WoWa od lutego i ani razu nie żałuję wydanej kasy, a każda chwila spędzona w Azeroth to czysta przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 11:29, upiordliwy napisał:

Może jak więcej osób o to poprosi to za jakieś parę lat się CDP zlituje iumożliwi kupienie pre-paida za wPLN. Na razie
pozostaje zakasać pasa;]

na pewno byloby fajnie wprowadzic mozliwosc placenia wPLN-ami za karty pre-paid. to jest bardzo zlozony problem, ale przeciez nie ma rzeczy niemozliwych do zrobienia.
obiecac aktualnie nic nie mozemy, ale zastanawiamy sie jak go rozwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 11:44, Tuddrussel napisał:

> Może jak więcej osób o to poprosi to za jakieś parę lat się CDP zlituje iumożliwi kupienie pre-paida za wPLN. Na razie

> pozostaje zakasać pasa;]
>
na pewno byloby fajnie wprowadzic mozliwosc placenia wPLN-ami za karty pre-paid.
to jest bardzo zlozony problem, ale przeciez nie ma rzeczy niemozliwych do zrobienia.
obiecac aktualnie nic nie mozemy,
ale zastanawiamy sie jak go rozwiazac.


Ja proponuję na początek wprowadzić możliwość płacenia kosztów przesyłki wPLNami, nawet tylko w przypadku pre-paidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 11:44, Tuddrussel napisał:

na pewno byloby fajnie wprowadzic mozliwosc placenia wPLN-ami za karty pre-paid.
to jest bardzo zlozony problem, ale przeciez nie ma rzeczy niemozliwych do zrobienia.
obiecac aktualnie nic nie mozemy,
ale zastanawiamy sie jak go rozwiazac.



Tuddrussel --> ja rozumiem ten problem ale mimo wszystko byłoby miło i trzymam za CDP kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować