Zaloguj się, aby obserwować  
GaNgStA

Koty (Te zwierzaki futerkowe)

990 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2006 o 16:11, ArtuRPGpl napisał:

mam identycznego! tylko moj barciej pulchniutki:) moj sie zwie znacyz ona "spryciara" :D wkurza
mnie ostanio bo zre pusze dziennie najlepszej karmy i skacze po nogach:/


No troszke ta rasa agresywna jest nie można im zbyt dokuczać tak jak persowi :P
Taa skacze Ci po nogach ? to trzeba mu pokazać kto tu rządzi :) Jak mi kot drapie uporczywie meble biore chwytam za szmate a on na jej widok ucieka i na miesiąc mam spokuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 16:15, Kamil.i.Maciek napisał:

> mam identycznego! tylko moj barciej pulchniutki:) moj sie zwie znacyz ona "spryciara"
:D wkurza
> mnie ostanio bo zre pusze dziennie najlepszej karmy i skacze po nogach:/

No troszke ta rasa agresywna jest nie można im zbyt dokuczać tak jak persowi :P
Taa skacze Ci po nogach ? to trzeba mu pokazać kto tu rządzi :) Jak mi kot drapie uporczywie
meble biore chwytam za szmate a on na jej widok ucieka i na miesiąc mam spokuj :)


zaraz mojego zabije!! ma szczescie ze mam katar, mam mokra plame na lozku a dopiero worcilem czekam an matke niech powacha czy to jego ...no wiadomo....:/ ma szczescie ze nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 16:18, ArtuRPGpl napisał:

zaraz mojego zabije!! ma szczescie ze mam katar, mam mokra plame na lozku a dopiero worcilem
czekam an matke niech powacha czy to jego ...no wiadomo....:/ ma szczescie ze nic nie czuje


A CZYSTY MA TAM ŻWIEK ? :) MÓJ TEŻ SIĘ KIEDYŚ SPOMPOWAŁ, ALE ŻWIREK MIAŁ TAK BRUDNY, ŻE MU SIĘ WCALE NIE DZIWIŁEM :P
Od tej pory załatwia się prawidłowo bo wymieniam mu kuwete co 3-4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 19:08, Kamil.i.Maciek napisał:

> zaraz mojego zabije!! ma szczescie ze mam katar, mam mokra plame na lozku a dopiero worcilem

> czekam an matke niech powacha czy to jego ...no wiadomo....:/ ma szczescie ze nic nie
czuje

A CZYSTY MA TAM ŻWIEK ? :) MÓJ TEŻ SIĘ KIEDYŚ SPOMPOWAŁ, ALE ŻWIREK MIAŁ TAK BRUDNY, ŻE MU
SIĘ WCALE NIE DZIWIŁEM :P
Od tej pory załatwia się prawidłowo bo wymieniam mu kuwete co 3-4 dni :)


no moze nie az tak czysty ale ja codziennie mu czyszcze zwirek bo 3 lub 4 dniach to tam ma hlew zawsze mu lopatka czyszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 18:24, olcia13 napisał:

Bardzo lagodny.

Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem kota który nie był łagodny:)
A mój jest cały czarny,wabi się kicior i może niedługo dam fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 18:27, Darkstar181 napisał:

> Bardzo lagodny.
Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem kota który nie był łagodny:)
A mój jest cały czarny,wabi się kicior i może niedługo dam fotkę:)

Kot mojej koleżanki jest taki ,,humorzasty", że czasem podejść do niego nie można (drapie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak koty są super nie wiem czemu , ale większość polaków woli psy :P które nie są takie czyste , jedzeniooszczędne i samodzielne :P. Nie wiem czemu ale moi koledzy mi odpowiadają na pytanie czemu pies a nie kot mówią a b pies lepie mnie kocha i mi myrda ogonem :P
Moim zdaniem na dobroć i miłość kota musisz sobie zasłużyć jest to zwierzak słodki i ciekawy, ale honor swój ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 18:30, olcia13 napisał:

Kot mojej koleżanki jest taki ,,humorzasty", że czasem podejść do niego nie można (drapie)


Mój też mnie drapie jak spada z monitora :P łapie się czego się da :P ostatno spadł z monitora na klawiature ale mi łapki podrapał :P Ale później jak mu adreanina spadła przyszedł pomruczał, polizał i wskoczył na monitor :P trzymając się tych złotych zasłon co widać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dam wam zdjęcie najmłodszej kociej obywatelki w moim domu i dodatkowo kota mojego, który złapał jakąś chorobę i umarł... :(

> L33T

Filmiki fajne widziałem kiedyś ten pierwszy, ale reszty nie... fajnie się ogląda te stworzonka...

P.S. Mój kot też lubi spać na monitorze... :)
P.S.2: Mam trzy koty: Najstarszą mamusię, rocznego synka (oba koloru czarnego) i ta jedna mała co jest na fotce czarno- biała w stylu jakby w karniturze i marynarce... Taki elegancik... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować