Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2008 o 00:29, Emeraldar napisał:

BTW Emeraldarem, nie Emeraldem :P


O! serio ? :) dobrze wiedzieć ... bedę pisał Eme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 00:34, Taikun napisał:

O! serio ? :) dobrze wiedzieć ... bedę pisał Eme ;)


O masz, jak mój kumpel na moim starym forum :P To pisz już ''Em'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 00:36, Emeraldar napisał:

> O! serio ? :) dobrze wiedzieć ... bedę pisał Eme ;)

O masz, jak mój kumpel na moim starym forum :P To pisz już ''Em'' ;)


To już lepiej E albo " " (spacja) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 00:42, Piwomaniak napisał:

Podobno wyjdzie książka MGS ale to mało prawdopodobne. Fajny byłby też film kinowy ale
klimatu by nie utrzymał, mowy nie ma


Książka już wyszła, przynajmniej angielska wersja, i z tego co czytałem komentarze to denna i nie trzyma klimatu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc nie jestem nowy na forum ale już ze dwa lata tu nic nie pisałem, bo mnie dobijało że na tym forum jest ogromna przewaga zatwardziałych graczy pecetowych ale to temat o MGS4 i sie dowiedziałem że gracie w MGO wiec chciałem z wami pograć. PSN ID : f5k1spm a mój MGO ID to : f5k1spm_PL
Mam klawe USB wiec jak kto chce dużo napisać to bez trudu mu odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 00:58, f5k napisał:

Czesc nie jestem nowy na forum ale już ze dwa lata tu nic nie pisałem, bo mnie dobijało
że na tym forum jest ogromna przewaga zatwardziałych graczy pecetowych ale to temat o
MGS4 i sie dowiedziałem że gracie w MGO wiec chciałem z wami pograć. PSN ID : f5k1spm
a mój MGO ID to : f5k1spm_PL
Mam klawe USB wiec jak kto chce dużo napisać to bez trudu mu odpisze.


Szkoda że Shini na urlopie bo mielibyśmy 4v4 juz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2008 o 00:59, Taikun napisał:

Szkoda że Shini na urlopie bo mielibyśmy 4v4 juz :]

Othar coś pisał że gra w MGO wiec też mugłby zagrać i ktoś tam jeszcze ale oni pewnie by grali od święta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie :) Za jakiś czas ogłoszę nabór na drugą edycję turnieju to zbierzemy wszystkich chętnych i będzie masakra ;) A międzyczasie możemy grać na luzie. Tylko trzeba sobie powysyłać zaproszenia na PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 01:21, Emeraldar napisał:

No to świetnie :) Za jakiś czas ogłoszę nabór na drugą edycję turnieju to zbierzemy wszystkich
chętnych i będzie masakra ;) A międzyczasie możemy grać na luzie. Tylko trzeba sobie
powysyłać zaproszenia na PSN.


Ja mogę dzisiaj o której chcecie ;) tylko trzeba mi wysłać msg na gg żebym włączył konsole :) No i maile w MGO mi nie działają, nie wiadomo czemu ... wiec pozostaje PSN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o klan - możecie mnie do listy dopisać. Kiepski jestem w graniu na konsoli jak na razie, wolę mysz i klawę, ale nie było tak źle...Może kiedyś moja liczba zabitych doścignie ilość zgonów :> Możecie mnie wsadzić do rezerwy na przykład, czy coś.

Również z reguły mam podpięta klawiaturę pod USB, dlatego piszę w miarę szybko.

Grać mogę codziennie, ale raczej dopiero około 22. Turniej o 20 był wyjątkiem.

PSN ID : Zantsekuken , MGO : Mayron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gramy dzisiaj ? Najlepiej jakby Emeraldar założył serwa, bo oszczędziło by nam to szukania siebie (nie dodałem Was do friend listy w MGO :/) Więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jeśli w czasie tortur Ocelota z pierwszego MGSa wybierzemy opcję Submit ,czyli poddamy się zamiast tapować kółeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 13:30, jackass napisał:

Co jeśli w czasie tortur Ocelota z pierwszego MGSa wybierzemy opcję Submit ,czyli poddamy
się zamiast tapować kółeczko?


Trochę przyspojleruje, ale nie uratujemy Meryl, ostatnia ucieczka odbędzie się z Otaconem a Snake dostanie w prezencie Stealh Camuflage. Mi zresztą, mimo wielu prób nie udało się uratowac w ten sposób Meryl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 13:59, Wintesun napisał:

Trochę przyspojleruje, ale nie uratujemy Meryl, ostatnia ucieczka odbędzie się z Otaconem
a Snake dostanie w prezencie Stealh Camuflage. Mi zresztą, mimo wielu prób nie udało
się uratowac w ten sposób Meryl.


Heh ... a ja nigdy nie miałem w grze zakończenia z Otaconem :/ zawsze Meryl była ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie dziś grać to zapodajcie jakieś info kto gra, o której i jakie tryby i mapy chcecie (bo po założeniu serwera nie da się ich ustawiać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 18:15, Emeraldar napisał:

Jeśli chcecie dziś grać to zapodajcie jakieś info kto gra, o której i jakie tryby i mapy
chcecie (bo po założeniu serwera nie da się ich ustawiać).


No ja mogę grać ... jak tylko burza przejdzie bo się boje grać w trakcie :x pewnie koło 20:00 bedzie spokoj, jakby co ja gram :) przeważnie od 18:00 do 2:00 w nocy mogę grać :) chyba że wychodze gdzieś poza firewall ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 22:00 ruszam z serwerem z moim nickiem w nazwie, w lobby MEI LING (bo tam luz jest). Wszyscy chętni na wspólne granie mile widziani :) Chociaż szczerze, to nie spodziewam się nikogo poza Taikunem i Xarodonem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować