Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

To ja powtórze bo to strasznie pilne bo nie wiem którą wersje kupić: Jaka jest różnica między 1-płytowym, a 2-płytowym wydaniem MGS2 ? Jakieś dodatkowe misje czy cuś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chodzi Ci o różnicę pomiędzy Metal Gear Solid 2: Substance a Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. W tej pierwszej prócz kampanii masz jeszcze dodatkowe misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 13:01, Infes napisał:

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chodzi Ci o różnicę pomiędzy Metal Gear Solid 2: Substance
a Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. W tej pierwszej prócz kampanii masz jeszcze dodatkowe
misje.


Nie o to mi chodzi bo jest wydanie MGS2: Sons Of Liberty 1 i 2 płytowe i jaka jest różnica między nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2009 o 13:06, NdysH napisał:

Nie o to mi chodzi bo jest wydanie MGS2: Sons Of Liberty 1 i 2 płytowe i jaka jest różnica
między nimi ?


A to nie wszystkie wydania Sons of Liberty mają dwie płyty? Ale odpowiem na pytanie - na drugiej płycie znajdują się trailery,wypowiedzi twórców, concept arty i takie tam pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 13:12, Moras1990 napisał:


> Nie o to mi chodzi bo jest wydanie MGS2: Sons Of Liberty 1 i 2 płytowe i jaka jest
różnica
> między nimi ?

A to nie wszystkie wydania Sons of Liberty mają dwie płyty? Ale odpowiem na pytanie -
na drugiej płycie znajdują się trailery,wypowiedzi twórców, concept arty i takie tam
pierdoły.


A to luzik moge brać jedno płytówke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę do tych którzy cała serię MGS-a mają w małym palcu :) Możecie mi napisać w jakimś spoilerze co działo się przez te wszystkie części do MGS4? Chcę kupić właśnie 4 a nie jestem za bardzo zaznajomiony z serią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 00:07, mistshoo napisał:

Mam małą prośbę do tych którzy cała serię MGS-a mają w małym palcu :) Możecie mi napisać
w jakimś spoilerze co działo się przez te wszystkie części do MGS4? Chcę kupić właśnie
4 a nie jestem za bardzo zaznajomiony z serią. :)


Czlowieku, to jest materialu na prace magisterska, a Ty chcesz zeby Ci to ktos strescil? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 00:07, mistshoo napisał:

Mam małą prośbę do tych którzy cała serię MGS-a mają w małym palcu :) Możecie mi napisać
w jakimś spoilerze co działo się przez te wszystkie części do MGS4? Chcę kupić właśnie
4 a nie jestem za bardzo zaznajomiony z serią. :)

Na PSN jest do ściągnięcia za free "Metal Gear Solid 4 Database". Po angielsku oczywiście, ale za to cała masa informacji wraz ze zdjęciami etc. Na początku jednak informacje dotyczące MGS4 będą zaspojlerowane dopóki Database nie zatwierdzi twojego sava z ukończonym MGS4 ;). To coś w rodzaju encyklopedii tego uniwersum, znajdziesz tam absolutnie wszystko, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przypomnieć proszę jak nazywały się tabletki na uspokojenie w MGS. Po zażyciu nie trzęsły się ręce podczas strzelania z karabinu wyborowego.

Coś kojarzę, że chyba pierwsza litera to P albo R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 01:11, Damianuss1 napisał:

Mógłby mi ktoś przypomnieć proszę jak nazywały się tabletki na uspokojenie w MGS. Po
zażyciu nie trzęsły się ręce podczas strzelania z karabinu wyborowego.

Coś kojarzę, że chyba pierwsza litera to P albo R.

Wydaje mi się ,że Pantazemin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można już pobrać demo Peace Walkera http://psp.ign.com/articles/102/1027904p1.html
Demko jest w całości po japońsku więc nie dowiedziałem się z niego nic na temat fabuły ale sam gameplay prezentuje się wyśmienicie, sterowanie jest wygodniejsze niż w Portable Ops i w ogóle gra miażdży. Podobno w demko można pograć także w co-opie ale jeszcze nie udało mi się w tym wszystkim połapać (za dużo krzaczków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 00:15, Kamiloos napisał:

> Mam małą prośbę do tych którzy cała serię MGS-a mają w małym palcu :) Możecie mi
napisać
> w jakimś spoilerze co działo się przez te wszystkie części do MGS4? Chcę kupić właśnie

> 4 a nie jestem za bardzo zaznajomiony z serią. :)
>

Czlowieku, to jest materialu na prace magisterska, a Ty chcesz zeby Ci to ktos strescil?
:P


Bardzo dobrze to ująłeś.

mistshoo

Na podstawie całej serii można powiedzieć naprawdę wiele. W każdej części jest multum powiązań, które się jeszcze zapętlają, więc trudno tak po prostu napisać "o co cho". MGS nie należy do tytułów z fabułą pokroju Mario ;]. Co więcej, nie grałem sam w 4 ale z kilku źródeł dowiedziałem się, że właśnie ta cześć zgrabnie zamyka całą historię i podaje wszelkie odpowiedzi.

Suma sumarum, najlepiej jakbyś zaczął poznawać całą historię od początku, a nie skrawkami. Już nie wspominam o tym, ile ma się przy tym frajdy ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam problem ,bo szukam jednej rzeczy do telefonu czy nie ma ktoś albo mógł mi poszukać ,bo ja nie mogę znaleźć tego odgłosu dzwoniącej radiostacji czy tam telefonu cokolwiek to było w mgs 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 15:21, whiteiwan napisał:

słuchajcie mam problem ,bo szukam jednej rzeczy do telefonu czy nie ma ktoś albo mógł
mi poszukać ,bo ja nie mogę znaleźć tego odgłosu dzwoniącej radiostacji czy tam telefonu
cokolwiek to było w mgs 1


Chodzi Ci o telefon do Meryl? Opisz problem dokładniej, bo z tego co napisałeś ciężko wywnioskować cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 15:21, whiteiwan napisał:

słuchajcie mam problem ,bo szukam jednej rzeczy do telefonu czy nie ma ktoś albo mógł
mi poszukać ,bo ja nie mogę znaleźć tego odgłosu dzwoniącej radiostacji czy tam telefonu
cokolwiek to było w mgs 1



Chodzi ci o to gdy do ciebie dzwoni np. Pułkownik lub inni o ten dźwięk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 15:21, whiteiwan napisał:

słuchajcie mam problem ,bo szukam jednej rzeczy do telefonu czy nie ma ktoś albo mógł
mi poszukać ,bo ja nie mogę znaleźć tego odgłosu dzwoniącej radiostacji czy tam telefonu
cokolwiek to było w mgs 1

Tak się składa, że wczoraj usunąłem z dysku folder, w którym miałem wszystkie dźwięki z Metal Gear Solid (też robiłem sobie dzwonki na komórkę ). Na szczęście nie opróżniłem jeszcze kosza :) Gdzieś w tej paczce jest plik, którego poszukujesz :]
http://w173.wrzuta.pl/plik/3Xjf3HO4lR8/mgssounds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest w tej paczce co dał SlimPole. Nazwa to 0x56. Swoją drogą i tak best jest MGS Game Over Sound :} Swoją drogą, wybiera się ktoś na Video Games Live? W końcu takie cudo http://www.youtube.com/watch?v=W_6LG8dyE0U zostanie zagrane u Nas w Polsce. Tylko trochę bilety drogie, zrezygnowałem z PGA i właśnie zastanawiam się czy by na to się nie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 16:34, Infes napisał:

To jest w tej paczce co dał SlimPole. Nazwa to 0x56. Swoją drogą i tak best jest MGS
Game Over Sound :}

Mam to jako dzwonek na komórce :) Wcześniej były fanfary z Final Fantasy VII ale przegrały konkurencję z MGS :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 16:07, SlimPole napisał:

> słuchajcie mam problem ,bo szukam jednej rzeczy do telefonu czy nie ma ktoś albo
mógł
> mi poszukać ,bo ja nie mogę znaleźć tego odgłosu dzwoniącej radiostacji czy tam
telefonu
> cokolwiek to było w mgs 1
Tak się składa, że wczoraj usunąłem z dysku folder, w którym miałem wszystkie dźwięki
z Metal Gear Solid (też robiłem sobie dzwonki na komórkę ). Na szczęście nie opróżniłem
jeszcze kosza :) Gdzieś w tej paczce jest plik, którego poszukujesz :]
http://w173.wrzuta.pl/plik/3Xjf3HO4lR8/mgssounds

jezu dzięki chłopie życie mi uratowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować