Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2009 o 18:20, GuitarHero napisał:

Oglądał ktoś ten włoski film Metal Gear Solid Philanthropy? Bo ściągnąłem, a nawet nie
wiem, czy warto oglądać xd


Ja ze swojej strony naprawdę polecam. Patrząc na ten film od strony amatorszczyzny bez sponsora - istne cudo, super efekty i fabuła mgs''owa. Patrząc od strony hollywood, przeciętny film akcji..... Ogólnie dałbym 8,5/10 Tylko jeżeli zamierzasz oglądać z polskimi napisami, to ściągnij poprawione napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 18:20, GuitarHero napisał:

Oglądał ktoś ten włoski film Metal Gear Solid Philanthropy? Bo ściągnąłem, a nawet nie
wiem, czy warto oglądać xd

Oglądałem i mam mieszane czucia. Z jednej strony jak na film fanowski wypada bardzo dobrze ale z 2 jest to tylko urwany kawałek historii która narazie nie wygląda na zachwycającą. No i niektóre sceny miały być w załorzeniu efektowne a wypadły raczej śmiesznie. No i brakowalo mi tego MGS rozmyślania na temat życia i wojny. Ale jak pisałem jak na fanowską produkcje jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy tak widzicie mam problema z mgs 1 ,bo jak zainstalowałem to wyskakuje mi ,że "game crashed during previous initalization,game starting software rendering" i się nie chce włączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 17:58, whiteiwan napisał:

yyy tak widzicie mam problema z mgs 1 ,bo jak zainstalowałem to wyskakuje mi ,że "game
crashed during previous initalization,game starting software rendering" i się nie chce
włączyć

Niestety MGS1 ma problemu z ruszeniem na systemie XP i wyżej, jak narazie nie kojarze aby komuś udało się to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 12:36, SlimPole napisał:

Można już pobrać demo Peace Walkera http://psp.ign.com/articles/102/1027904p1.html
Demko jest w całości po japońsku więc nie dowiedziałem się z niego nic na temat fabuły
ale sam gameplay prezentuje się wyśmienicie, sterowanie jest wygodniejsze niż w Portable
Ops i w ogóle gra miażdży. Podobno w demko można pograć także w co-opie ale jeszcze nie
udało mi się w tym wszystkim połapać (za dużo krzaczków).

Trzeba przyznać, że sterowanie dobrze zrobione (aż dziw, że nikt wcześniej nie wpadł jak zrobić wygodne sterowanie w TPP na PSP). A MGS:PW to gra głównie co-opowa (np. 3 misja dema z zniszczeniem czołgu jest praktycznie nie wykonywalna w pojedynkę) i niestety przez to, że w Polsce graczy PSP jest stosunkowo mało to rozgrywka wiele straci (tak jak w MH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 19:31, Infes napisał:

Na czy u mnie takowy błąd nie wystąpił choć system XP posiadam.

Ja niezlależnie ile kombinowałem nie mogłem swojej kopi uruchomić więc narazie wróciła na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Pewnie pytanie już było, ale zacząłem grać w MGS 1 znowu - na konsoli oczywiście i mam pytanko.
Jak się wychodzi z gry do głównego menu ? Była jakaś kombinacja w klawiszach prawda?
Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z MGS2 Sons of Liberty:

Gra powinna się zacząć Snakiem na statku...

ale gdy zacząłem grać od początku (wybierając stopień trudności ''nie grałem jeszcze w te gre'') to od razu mam platforme i Raidena....

tymczasem wszędzie pisze, że powinno sie zacząć na statku, a na rozmaitych wideo walkthrough''ach też widać, że na początku jest statek, deszcz etc.

tymczasem u mnie gra zaczyna się od Raidena. O co chodzi??

Mam normalne stare wydanie sons of liberty z płytą dvd z filmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 21:57, tymus1 napisał:


Mam normalne stare wydanie sons of liberty z płytą dvd z filmem.


Glitch? Ja grałem w SoL i zaczynało się na statku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wybrales przypadkiem, ze chcesz zaczac na Big Shell? Chociaz nie wiem czy ta opcja w ogole sie uaktywnia jezeli zaznaczasz ze wczesniej nie grales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się wielkimi krokami premiera kolejnej części serii - MGS: Peace Walker.

Hym. Szczerze mówiąc to przygody Big Boss''a jakoś mi nieszczególnie podeszły w MGS 3. Okej, totalnie mi nie podeszły, nie miałem ochoty nawet kończyć gry, tak bardzo mi się nie podobała! MGS Portable Ops nawet nie tykałem.
Z jakiegoś powodu podobały mi się tylko odsłony serii skupiające się na postaci Solid Snake''a, tzn MGS 1 i 4. Dwójka z Raidenem powiedzmy że uszła w tłumie...
Na horyzoncie jest jeszcze MGS: Rising...noo myślę że się skuszę, ciekawi mnie odrobinę jak to się stało że Raiden został cyborgiem i co tam porabiał.
Trochę obawiam się jednak, że seria nie będzie już w stanie mi nic zaoferować co by mnie tak wciągnęło jak pierwsza i czwarta część.
Jak dla mnie to w serii Metal Gear Solid jest za mało tego ostatniego.

Takie tam smutne refleksje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedynym, który zapewne boi się, że Rising bez Kojimy to już nie będzie taki prawdziwy MGS ;) . Biorąc pod uwagę jak wysoko jeszcze została postawiona poprzeczka po czwórce (która mnie zmiotła z Ziemi i dalej nie udało mi się powrócić :) ) będzie to jeszcze trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchaj cie mam dwa pytania (wiem ,ze to są głupie pytania ale nie pojmuje czegoś):
1.czym się różni metal gear solid 3:subsistence od normalnego snake eater (na ps2 oczywiście)
2.i czym sie różnią:normalne mgs3 tylko edycja limitowana (ta w metalowym opakowaniu chodzi mi9 co w nim jest) między mgs 3 normalna wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 18:10, whiteiwan napisał:

słuchaj cie mam dwa pytania (wiem ,ze to są głupie pytania ale nie pojmuje czegoś):
1.czym się różni metal gear solid 3:subsistence od normalnego snake eater (na ps2 oczywiście)

Subsistence ma 3DVD. Jedna to Snake Eater tyle, że w kamerze TPP (jak MGS4) ,druga to dostęp do wszystkich scenek filmowych z gry, swobodne ich przeglądanie, walki z bossami + Snake vs. Monkeys a trzecia płyta to MGS Online, czyli gra multiplayer.Są też dwie pierwsze wersje gry.
http://www.gram.pl/gra.asp?pid=1078

Dnia 26.04.2010 o 18:10, whiteiwan napisał:

2.i czym sie różnią:normalne mgs3 tylko edycja limitowana (ta w metalowym opakowaniu
chodzi mi9 co w nim jest) między mgs 3 normalna wersja

Niczym, oprócz metal boxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 13:10, MKRaven napisał:

Nie jesteś jedynym, który zapewne boi się, że Rising bez Kojimy to już nie będzie taki
prawdziwy MGS ;) . Biorąc pod uwagę jak wysoko jeszcze została postawiona poprzeczka
po czwórce (która mnie zmiotła z Ziemi i dalej nie udało mi się powrócić :) ) będzie
to jeszcze trudniejsze.

Sam Kojima może nie bierze udziału w tworzeniu gry, ale ostatnio potwierdzono, że za grę odpowiadają ci sami ludzie, którzy stali za MGS4. Więc nie będzie źle ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować