Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

mnie tylko boli to, że zrobili z tego coś na wzór God of War albo Ninja Gaiden. jakoś mnie nie rajcuje cięcie arbuzów, no ale nie będę wybrzydzał w sumie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciachanie wygląda niesamowicie, szkoda że nie mogliby to zrobić z Natalem albo z tym Move od PS3 i każde machniecie wyglądałoby tak jak Ty byś chciał/chciała a przeciwnik by się rozcinął na części ile wlezie choć widzę że możliwość jest i tak duża. Końcówka świetna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już nie ten sam Metal Gear Solid co kiedyś, tutaj się trzeba zgodzić ale nie porównuj tego do Ninja Gaiden bo tutaj to cięcie miażdży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce wreszcie zacząć moją przygodą z serią bo mam możliwość taniego kupna Snake Eater ,a moje pytanie odnosi się do tego czy w ogóle połapie coś w fabule bo jak wiadomo ta seria jest nieźle pokręcona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o Metal Gear Solid 3: Snake Eater ? Wątpie by udało Ci się połapac tym bardziej że przed Metal Gear Solid jeszcze były Gear Solid, więc to już w ogóle aczkolwiek jeśli byś się wziął wpierw za MGS1 i potem MGS2 to jak najbardziej. Poprzednich części możesz poczytać streszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:05, Darnok_Rukia napisał:

/.../


Bierz, bierz ! Metal Gear Solid 3 to część która ma miejsce w latach 60 i jest ono tak jakby "wstępem" do serii, więc nawet nie znając poprzednich części połapiesz się w wielu rzeczach. Uwierz mi.

Infes>>

Nie Gear Solid tylko Metal Gear. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Kupiłem dopiero co MGS Peace Walker. Czy można jakoś zasejwować grę w trakcie misji? Wiecie jak się gra na PSP to czasu za dużo się nie ma. I tak już 3 dzień męcze drugą misję, bo ciągle muszę przerywać. Jeszcze jedno pytanie - długie są misje później, ile czasu potrzeba 15-20 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne pytanie jak kolega wyżej ,da się zapisywać w dowolnym momencie bo cholera mnie bierze gdy gram ,pokonałem Ocelota,The Paina,The Feara i The Enda i nic .Doszedłem nawet na sam szczyt tej góry i miałem ją atakować ale nie miałem czasu tego kontynuować a zapisu jak nie było tak nie ma ? Nie myślicie że to ostre przegięcie ? Pamięta ktoś gdzie będzie najbliższy punkt save ?

Edit : MGS 3 -Snake Eater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 18:15, Darnok_Rukia napisał:

Podobne pytanie jak kolega wyżej ,da się zapisywać w dowolnym momencie bo cholera mnie
bierze gdy gram ,pokonałem Ocelota,The Paina,The Feara i The Enda i nic .Doszedłem nawet
na sam szczyt tej góry i miałem ją atakować ale nie miałem czasu tego kontynuować a zapisu
jak nie było tak nie ma ? Nie myślicie że to ostre przegięcie ? Pamięta ktoś gdzie będzie
najbliższy punkt save ?

Tego no... save można zrobić w dowolnym momencie. W MGS3 nie ma checkpointów. Tu zapisuje się dzwoniąc do paramedic w codecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 18:15, Darnok_Rukia napisał:

Podobne pytanie jak kolega wyżej ,da się zapisywać w dowolnym momencie bo cholera mnie
bierze gdy gram ,pokonałem Ocelota,The Paina,The Feara i The Enda i nic .Doszedłem nawet
na sam szczyt tej góry i miałem ją atakować ale nie miałem czasu tego kontynuować a zapisu
jak nie było tak nie ma ? Nie myślicie że to ostre przegięcie ? Pamięta ktoś gdzie będzie
najbliższy punkt save ?

Edit : MGS 3 -Snake Eater

W trójkę nie grałem ale w poprzednich częściach dzwoniło się przez Codec (czy co tam w tej części jest), żeby zasejwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 18:15, Darnok_Rukia napisał:

Podobne pytanie jak kolega wyżej ,da się zapisywać w dowolnym momencie bo cholera mnie
bierze gdy gram ,pokonałem Ocelota,The Paina,The Feara i The Enda i nic .Doszedłem nawet
na sam szczyt tej góry i miałem ją atakować ale nie miałem czasu tego kontynuować a zapisu
jak nie było tak nie ma ? Nie myślicie że to ostre przegięcie ? Pamięta ktoś gdzie będzie
najbliższy punkt save ?

Edit : MGS 3 -Snake Eater


Włączasz Codec (przycisk Select), wybierasz zapamiętane numery (Memory o ile dobrze pamiętam) i dzwonisz do SAVE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam,o Boże chyba się potnę ale rzeczywiście nie pomyślałem o tym bo te numery w początkowych rozmowach nie były podawane na marno ,po prostu nie korzystałem w ogóle z opcji call ,dobra jutro nowe podejśćie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 18:39, Darnok_Rukia napisał:

Dzięki wam,o Boże chyba się potnę ale rzeczywiście nie pomyślałem o tym bo te numery
w początkowych rozmowach nie były podawane na marno ,po prostu nie korzystałem w ogóle
z opcji call ,dobra jutro nowe podejśćie

A powinieneś, zwłaszcza że niektóre rozmowy przez codec bywają przezabawne, np. po wejściu do kartonowego pudła zadzwoń do Siginta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak co do kłótni różnorakich na temat kolejności fabularnej serii, oraz tego czy "połapię się zaczynając od 3 części" Otóż - fabularnie seria MGS leci tak:
mgs3 -> portable ops -> metal gear -> metal gear 2 -> mgs -> mgs2 -> mgs4.
Dziwnie trochę, ale cóż ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest cały Kojima ;) Mało kto pewnie zna cal w cal fabułe MGS''a choć na pewno się tacy idealni napaleńcy znajdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 18:26, Catie napisał:

oooj upraszczasz sprawę bo tych mgsów jeszcze ''trochę'' jest... ;)

No, ale nie powiesz mi, że AC!D się tak naprawdę liczy ; ]
Zobaczy się jeszcze jak jest umiejscowiony Rising oraz Peace Walker i wtedy lista będzie kompletna ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 12:36, wsaadman napisał:

Tak co do kłótni różnorakich na temat kolejności fabularnej serii, oraz tego czy "połapię
się zaczynając od 3 części" Otóż - fabularnie seria MGS leci tak:
mgs3 -> portable ops -> metal gear -> metal gear 2 -> mgs -> mgs2 ->
mgs4.
Dziwnie trochę, ale cóż ;d

A Peace Walker to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować