Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2012 o 16:53, Tomoya-kun napisał:



A mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwość przeciągania ogłuszone przeciwnika oraz czy da się podnosić broń lub jakoś przeszukiwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 22:06, kryst90 napisał:

A mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwość przeciągania ogłuszone przeciwnika oraz
czy da się podnosić broń lub jakoś przeszukiwać ?

Wchodzisz na gościa i przytrzymujesz kwadrat (bez broni) to snake chwycie wroga. Broń musisz sam znaleść w terenie (w jaskini znajdziesz np. kałącha i m37), ale możesz zdobć supplies i ammo na wrogu (podnosisz go i upuszczasz i zniego wypada, tylko nie za długo bo sie obudzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 22:30, Tomoya-kun napisał:



A jak odzyskać tłumik ? Ponieważ gdy na początku misji dostaje pistolet z tłumikiem to po pewnym czasie zazwyczaj jak już jest mało naboi to po prostu tłumik znika i mam głośną broń ? Da się go jakoś z powrotem założyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 20:01, kryst90 napisał:

A jak odzyskać tłumik ? Ponieważ gdy na początku misji dostaje pistolet z tłumikiem to
po pewnym czasie zazwyczaj jak już jest mało naboi to po prostu tłumik znika i mam głośną
broń ? Da się go jakoś z powrotem założyć ?

Niestety tłumiki się szybko zużywają więc musisz uważać aby nie sprzelać za dużo (większość wrogów da się obejść a nawet jest to zalecane). Możesz nowe znaleść jak ammo porozrzucane w różnych miejscach lub na wrogach. Ale to kwestia losowa (im wyższy poziom tym rzadziej wypadają). Ewentualnie używaj CQC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po walce z Fearem, pokonałem go i właśnie przekroczyłem drzwi które otwieram tą kartą którą dostałem. Chyba niedługo będę walczył z The End i zauważyłem że jest trofeum żeby go pokonać zanim walka się rozpocznie. Mógłby ktoś wytłumaczyć jak to trofeum zdobyć i czy nie jestem za daleko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 18:42, kryst90 napisał:

Jestem już po walce z Fearem, pokonałem go i właśnie przekroczyłem drzwi które otwieram
tą kartą którą dostałem. Chyba niedługo będę walczył z The End i zauważyłem że jest trofeum
żeby go pokonać zanim walka się rozpocznie. Mógłby ktoś wytłumaczyć jak to trofeum zdobyć
i czy nie jestem za daleko ?

Jest filmik gdy The End jest na wozku, wyprowadzony przez Tatyane bodajze. Gdy filmik sie konczy mozna wyciagnac SVD i go zastrzelic :) Nie wiem, czy juz to widziales czy jeszcze nie - dawno nie gralem w MGSa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 18:52, Kamiloos napisał:

Obejrzałem filmik. Kurcze, właśnie myślałem że to jest ten moment a ja jestem już sporo za nim. No trudno będę musiał z nim walczyć i obejść się achivmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 20:40, kryst90 napisał:

> Obejrzałem filmik. Kurcze, właśnie myślałem że to jest ten moment a ja jestem już
sporo za nim. No trudno będę musiał z nim walczyć i obejść się achivmem.

Zawsze mozesz go załatwić jeszcze w jeden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 01:13, Tomoya-kun napisał:


Tak wiem, w tradycyjny sposób. Ale chciałem uniknąć walki i tym samym zdobyć srebrne trofeum. Mam kilka saveów może jakiś jest z tego momentu lub blisko niego. Mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak miałem na szczęście save i udało mi się The End zabić wcześniej także już zabiłem Fear. Ale zobaczyłem w ekwipunku że nie mam kartonowego pudełka do którego mogę się chować na tamtym save miałem. Mógłby ktoś powiedzieć gdzie mogę go znaleźć czasem mi się przydaje. Jestem w tym lasku między Warhouse a laboratoriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch z trofeami do czwórki już wylądował w Japonii i w Europie. USA jeszcze trochę poczeka.
Zajmuje 498MB a gra po instalacji zajmuje 9027MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste :) Trochę nie kumam paru rzeczy na filmiku, jak i gameplayu (raczej drobnostki), ale to w końcu Metal Gear i przywykliśmy już do pewnych rzeczy i dziwnych pomysłów Kojimy (Freddy Krueger w kapeluszu - czemu nie?). Wydaje mi się, że częściowo chcą też nawiązać do Splinter Cell i powiedzieć "owned" :P W końcu Splinter Cell jako skradanka skończył się na Chaos Theory, a MGS nadal kontynuuje tradycję i ją rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.viddler.com/v/b54605c9?secret=73773358

Trochę więcej gameplayu, niestety jakość niezbyt ciekawa. Poza tym wiadomo, że gra wyjdzie na PS3 (najwyraźniej nie tylko - "It is multiplatform, just to set the record straight."). ;D

http://blog.us.playstation.com/2012/09/01/pax-2012-metal-gear-solid-ground-zeroes-is-coming-to-ps3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 00:08, Henrar napisał:

/.../


To dziecko... czyżby ?!. OMG, nie moge się doczekać. A po cichu licze, że wyjaśni się dlaczego Big Boss wszedł na "ciemną stronę". :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 14:53, Michu94x napisał:

To dziecko... czyżby ?!. OMG, nie moge się doczekać. A po cichu licze, że wyjaśni się
dlaczego Big Boss wszedł na "ciemną stronę". :]

Nie to nie jest Solid :P
A czemu Big Boss przeszedł na ciemną stronę? Przecież już wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 14:53, Michu94x napisał:

> /.../

To dziecko... czyżby ?!. OMG, nie moge się doczekać. A po cichu licze, że wyjaśni się
dlaczego Big Boss wszedł na "ciemną stronę". :]

O tym dlaczego opowiadała cała 3 i Peace Walker (a nawet Portable ops z czym że to nigdy nie zostało potwierdzone jako kanon no i w pewnym stopniu 4) więc troszeczkę zaspałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 18:26, Tomoya-kun napisał:

/.../


Co prawda jeszcze PW nie ograłem, ale troszkę źle napisałem o tym co miałem na myśli. Chodziło mi bardziej o zmianę wewnetrzną w Big Boss''ie, która ostatecznie zakończyła się wraz z Outer Haven. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować