Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 21:26, Harvenar napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=6miaTf1gF4g - pamiętacie tą piosenkę? Ja się prawie popłakałem,
kiedy tego słuchałem. Tyle czasu szukałem tej piosenki, aż w końcu dorwałem ją na youtubie.


Imo najlepsza piosenka z MGS''a (nawet mojej siostrze sie bardzo spodobała, a ona nie ma pojęcia co to MGS ^^). Ale moim prywatnym rankingu cały czas rywalizuje z Calling to the Night z MPO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Calling to the Night też jest piękna i chwyta za serduszko, ale z The Best Is Yet To Come wiążą się w moim przypadku wspaniałe wspomnienia, czego już nic nigdy nie zniszczy! :D Calling to the Night kojarzy mi się z Titaniciem, nie wiem czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękne piosenki. Tak naprawdę to wszystkie mi sie podobają. The Best Is Yet To Come najbardziej, jest wzruszająca i ma to coś, w Can''t Say Goodbay to Yesterday czuć nowojorski klimat (wiadomo, że MGS2 toczy się na Manhattanie), Way to Fall za tekst, który traktuje o rozmowie ojca z synem oraz Calling to the Night który porywa swoją melodią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odpale MGSa i nie spocznę póki nie dojdę do momentu drugiej walki ze Sniper Wolf... najlepsza walka całej gry.! i przepiekna scenka po niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 20:54, Wiecha14 napisał:

A ja dziś odpale MGSa i nie spocznę póki nie dojdę do momentu drugiej walki ze Sniper Wolf...
najlepsza walka całej gry.! i przepiekna scenka po niej....


popieram, chociaż jak dla mnie scenka ta jest równie dobra jak przerywnik po walce z Mantisem :)

aż mnie wzięło na MGS3 znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 22:03, Wiecha14 napisał:

> > najlepsza walka całej gry.! i przepiekna scenka po niej....
>
> Ta scenka jest na youtubie :)
> http://pl.youtube.com/watch?v=kyKbgAAwn28 - o, tutaj :D

Ale ja chce tam dograć. ! :)


Współczuję ;)
Dowiedzieć się nim się dojdzie do danego momentu...
Bym sobie pograł w MGS-a 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 23:18, LUIGI93 napisał:

> > > najlepsza walka całej gry.! i przepiekna scenka po niej....
> >
> > Ta scenka jest na youtubie :)
> > http://pl.youtube.com/watch?v=kyKbgAAwn28 - o, tutaj :D
>
> Ale ja chce tam dograć. ! :)

Współczuję ;)
Dowiedzieć się nim się dojdzie do danego momentu...
Bym sobie pograł w MGS-a 3.


MGSa przeszedłem z 15 razy. ale chce tam zajść po raz 16. ;) no ale cóż nie podołałem wczoraj. moze dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że do tego tematu zagląda wielu fanów MGS, dlatego mam nadzieję, że dobrze trafię z moim pytaniem. :)
Nie miałem jeszcze styczności z serią, a z tego, co kojarzę, wyszło już sporo gier ze Snakiem. Sequele, Prequele, Remake (jak, do ciężkiej, robi się z tego spolszczoną liczbę mnogą?! ;P), rozszerzone wydania - nie orientuję się w tym. :D Przejdźmy do sedna - mam tylko PC''a (konsoli brak) i chciałbym się z MGS zapoznać. Od jakiego tytułu zacząć, w co grać potem, jakie w ogóle części wyszły na PieCa i gdzie można je zakupić? Byłbym wdzięczny, gdybyście zechcieli udzielić mi odpowiedzi na te pytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 17:10, glizda101 napisał:

Domyślam się, że do tego tematu zagląda wielu fanów MGS, dlatego mam nadzieję, że dobrze trafię
z moim pytaniem. :)
Nie miałem jeszcze styczności z serią, a z tego, co kojarzę, wyszło już sporo gier ze Snakiem.
Sequele, Prequele, Remake (jak, do ciężkiej, robi się z tego spolszczoną liczbę mnogą?!
;P), rozszerzone wydania - nie orientuję się w tym. :D Przejdźmy do sedna - mam tylko PC''a
(konsoli brak) i chciałbym się z MGS zapoznać. Od jakiego tytułu zacząć, w co grać potem, jakie
w ogóle części wyszły na PieCa i gdzie można je zakupić? Byłbym wdzięczny, gdybyście zechcieli
udzielić mi odpowiedzi na te pytania. :)


Jeśli masz tylko PC pozostaje Ci zagranie w Metal Gear Solid i kontynuację, Metal Gear Solid 2: Substance. Na PS2 wyszło prócz MGS2 jeszcze MGS3, które jest prequelem Metal Gear. Metal Gear to z kolei pierwsza część serii, która na MSX-2 trafiła w 1987 roku. Potem była część druga Metal Gear 2: Solid Snake, również na MSX-2. Potem fani Snake''a czekali 8 lat na premierę MEtal Gear Solid na PSX (i później PC).

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:48, Taikun napisał:

> A teraz fani czekaja na MGS 4 i wysiedziec na miejscu nie potrafią.! ;p

Szczególnie po tym ostatnim trailerze gdzie Snake siedzi w Rexie a Liquid w Reyu :>
http://youtube.com/watch?v=T95tD3Cz9LA

:)


No ba.! Widziałem juz dawno. :) Teraz zbieram kase na router, bo w PO chce po necie pograc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś taki bajer. pykam se w MPO. Fajnie na mapce Silo mi idzie. Pythonem . jadę. SVD zaczajony.. naraz... the connection problem has occured. patrze. a mi mama listwe od prądu odłączyła. a tam był. router podłączony.... ajajajjjjjjj..

Zdenerwowany, aż poszedłem "Przedwiośnie" czytać. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów MGS :). Kupiłem wczoraj MGS 3: Subsistence i mam dwa pytania:
1. Jak długo zajmuje przejście gry na poziomie Easy (nie mam doświadczenia w skradankach i pierwszy raz gram w MGS:P)?
2. Dlaczego Snake tak cholernie dziwnie mówi? :) Nie mam zastrzeżeń do innych głosów, ba, mogę powiedzieć, że są świetne, ale pan David Hayter mi się zdecydowanie NIE podoba. [Jakkolwiek to brzmi ;P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować