Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2008 o 19:07, ak.47 napisał:

Witam wszystkich fanów MGS :). Kupiłem wczoraj MGS 3: Subsistence i mam dwa pytania:
1. Jak długo zajmuje przejście gry na poziomie Easy (nie mam doświadczenia w skradankach i
pierwszy raz gram w MGS:P)?
2. Dlaczego Snake tak cholernie dziwnie mówi? :) Nie mam zastrzeżeń do innych głosów, ba, mogę
powiedzieć, że są świetne, ale pan David Hayter mi się zdecydowanie NIE podoba. [Jakkolwiek
to brzmi ;P]


1. Tzn. samo przejście gry za pierwszym razem z oglądaniem filmików. To ja myślę. będzie oscylować w okolicach 15h +/- 3h.

2. Snake ma akurat jeden z najbardziej charakterystycznych głosów gier video, więc radziłbym się przyzwyczaić, a potem pokochać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:14, Wiecha14 napisał:

1. Tzn. samo przejście gry za pierwszym razem z oglądaniem filmików. To ja myślę. będzie oscylować
w okolicach 15h +/- 3h.

Cholera, myślałem, że grubo ponad 20h :P. No ale nic, przejdę drugi raz najwyżej i kupię starsze części.

Dnia 01.01.2008 o 19:14, Wiecha14 napisał:

2. Snake ma akurat jeden z najbardziej charakterystycznych głosów gier video, więc radziłbym
się przyzwyczaić, a potem pokochać. :)

Kurde, nie ma szans na to drugie :P.
I jeszcze jedno - da się chodzić w kucki? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale zapomniałem o jeszcze jednym pytaniu - po co gra na samym początku każe wybierać pomiędzy ''I like MGS/MGS2/MGS3" i "Jeszcze nie grałem w MGS"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:49, ak.47 napisał:

Sorry za post pod postem, ale zapomniałem o jeszcze jednym pytaniu - po co gra na samym początku
każe wybierać pomiędzy ''I like MGS/MGS2/MGS3" i "Jeszcze nie grałem w MGS"?

W trakcie gry bedziesz mogl sie spotkac z fajnymi smaczkami dotyczacymi tej czesci ktora wybrales .Np po wybraniu MGS2 ,zaraz po ladowaniu Snake ma na sobie maske Raidena ,ktora zdejmuje ,a nie ma jej jak wybeirzesz od razu MGS1 .Takze w pozniejszej grze przy spotkaniuz Raidenovichem mozna doszukac sie niuansow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MGS 3 można natknąć się na Granina, najciekawsze jest to że naprawdę był taki naukowiec w ZSRR uwięziony w miejscowości Gorki, zresztą Kojima sam się przyznał że tą postać wzorował na prawdziwym wydarzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 22:47, Wintesun napisał:

W MGS 3 można natknąć się na Granina, najciekawsze jest to że naprawdę był taki naukowiec w
ZSRR uwięziony w miejscowości Gorki, zresztą Kojima sam się przyznał że tą postać wzorował
na prawdziwym wydarzeniu


Hmmm o tym nie miałem pojęcia, ale jak widać kolejny smaczek. :D:D
Ja jeszcze kończę dwójkę... i zabieram się za Subsistence. Później Portable Ops. i może wreszcie tego AC!D''a skończę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wiecie moze skad moglbym sciagnac wszystkie oficjalne trailery Metal Gear Solida 3 Snake Eater ? Kiedys az sie wzruszalem ogladajac je i znowu chcialbym je nagrac na PSP i ogladac bo one sie nigdy nie nudza ale z oficjalnej strony MGS3 nie da rady ,zupelnie jakby zostaly usuniete a kiedys dawno temu z tamtad wlasnie sciagalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 23:53, Mroku21 napisał:

http://www.gametrailers.com/game/1848.html
http://www.gametrailers.com/game/10.html

Ja pobieram je właśnie z gametrailers i mam podobne odczucia jak ty. IMO trailery z MGS 3 są
dużo lepsze niż te z MGS4, od razu chwytają za serce :)

Dzieki :) nie usnalbym bez obejrzenia tego .Ale nie ma chyba wszystkich ,pamietam ze bylo tego wiecej ,oczywiscie mowie o tych bez gameplayu.Trailery z 4 mnie nie ruszaja ,tyle co ja razy obejrzalem te ze Snake Eatera i lezka sie krecila w oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z trailerów do MGS 4 widać jak Snake "popełnia samobójstwo" jestem ciekaw czy to chwyt marketingowy Konami czy Snakowi naprawdę znudziło się bycie bohaterem gier video............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 00:04, PtaQ15 napisał:

Na jednym z trailerów do MGS 4 widać jak Snake "popełnia samobójstwo" jestem ciekaw czy to
chwyt marketingowy Konami czy Snakowi naprawdę znudziło się bycie bohaterem gier video............


Na 100% to chwyt marketingowy, mający pogłębić w nas "napelenie" na nowego MGS''a ;) Była już kiedyś taka akcja, jednak nie pamiętam konkretnie jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 00:08, Harvenar napisał:

> Na jednym z trailerów do MGS 4 widać jak Snake "popełnia samobójstwo" jestem ciekaw czy
to
> chwyt marketingowy Konami czy Snakowi naprawdę znudziło się bycie bohaterem gier video............


Na 100% to chwyt marketingowy, mający pogłębić w nas "napelenie" na nowego MGS''a ;) Była już
kiedyś taka akcja, jednak nie pamiętam konkretnie jaka.

Moze taka ze na trailerach MGS2 wszedzie byl pokazany Snake bez slowa o Raidenie a cala praktycznie gre gra sie Raidenem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile bym dal zeby znowu MGSa 3 przejsc :/ zaluje ze sprzedalem PS2 ehh....zostaja tylko trailery ...no i MGS2 Substance na PC ,ale to nie to samo bez dzungli ,Evy i walki z The Boss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:52, jackass napisał:

Czy fabula Portable Ops jest chociaz w polowie tak dobra jak w Snake Eaterze ?


Potable Ops jest dziwny, bo przez połowę gry nic się nie dzieje (jeżeli starasz się odwiedzać każdą lokację wspomnianą przez szpiegów, oraz zdobywasz kompanów do teamu), lecz potem następuje świetny zwrot akcji, świetnie opowiedziana historia, okraszona grafikami by Ashley Wood, która rozjaśnia wiele spraw z życia BigBossa. Wg. mnie fabuła może nie jest tak dobra jak w MGS3, no bo zreszta gra jest krótsza, z mniejszą ilością postaci, lecz godnie reprezentuje serię Metal Gear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 13:39, Wintesun napisał:

dla mnie to trochę abstrakcyjne, czy W Rosji jest dżungla? Krokodyle?


Akurat gra miała miejsce w Związku Radzieckim. A Tam na takie tereny już o wiele łatwiej trafić. Jakieś tereny blisko Tybetu, czy Indii.. Czemu by nie. Zresztą na jednej z tapet MGS3 jest rysunek żółtego węża na czarnym tle o ile się nie mylę, i mapa... która przedstawia miejsce akcji . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 23:01, Wintesun napisał:

może mi ktoś podac lyricsy do "opera theme" w Metal Gear Solid?


Nie wiem co to jest ''opera theme'' ale jeśli chodzi Ci o piosenkę z outra MGS czyli "End Title" to proszę:

”The best is yet to come”

Do you remember the time
When the little things made you happy?
Do you remember the time
When the simple things made you smile?
Life can be wonderful if you let it be.
Life can be simple if you try.
Whatever happened to those days?
Whatever happened to those nights?

Do you remember the time
When the simple things made you cry?
Is it just me, or is it just us...
Feeling lost in this world?

Why do we have to hurt each other?
Why do we have to shed tears?
Life can be beautiful if you try.

Life can be joyful if we try.
Tell me I''m not alone...
Tell me we are not alone in this world,
Fighting against the wind...

Do you remember the time
When the simple things made you happy?

Do you remember the time
When the little things made you laugh?
You know life can be simple.
You know life is simple.
Because the best things in life are yet to come.
Because... the best is yet to come...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować