Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Też chciałbym, ale wydaje mi się że nigdy tego nie zrobią.....dobre gry poszły w cień, a w sklepach jest pełno śmiecia w którego nawetnie chce mi się grać.
podobnie jest z Silent Hillem 2 na PC, chyba nigdy nie widziałem tego w sklepie, a jakieś fify czy simsy to wychodzą regularnie i nikomu się jakoś nie nudzą....no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może CDP postarał by się i zlokalizował MGS3:Subsistance kinowo. Wtedy można by zrozumieć całkowicie zawiłości fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w MGS3 przedwczoraj co prawda ta gra jest troszke stara ale kolega mi ja polecil a wszystkie serwisy internetowe wystawialy tej grze najwyzsza ocene poza tym lubie skradanki.
1. Nie umiem podnosic broni po przeciwnikach wyskakuja z nich tylko granaty i cos jeszcze ale ten klasznikov co go maja w rece to znika zaraz po zabiciu. A w takim "treningu" w opcji "special" jest pokazane ze Snake sobie wali z kalasza.
2. Na treningu jest pokazane ze mozna goscia wziac od tylu, ja jak tylko probuje sie do niego zblizyc (naciskam lekko lewy analog) to odrazu mnie zauwaza.
3. Czy da sie obracac kamera (z tego co sie dowiedzialem to nie)
Jesli zaden z tych punktow nie jest spelniony to znaczy nie da sie go zrobic to uznaje ze ta gra jest poprostu beznadziejna nieumywa sie do Splintera a ja wyzucilem pieniadze w bloto :P (co prawda w splinterze nie da sie zabierac broni po przeciwnikach ale na poczatku dostajesz taki arsenal ze jest to calkowicie zbedne)

ps. Czy naprawde cala akcja tej gry toczy sie w tej zasranej dzungli?! co za badziewie

PROSZE O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad 1)

Broni nie zdobywasz na przeciwnikach, tylko szukasz w dzungli. Tej od przeciwnikow nie da sie uzywac.

Ad 2)

Najpierw trzeba uzyc broni CQC /noza czy MK-22/, podejsc przeciwnika od tylu,nacisnac przycisk O i dopiero wtedy da sie przesluchiwac czy poderznac gardziolko. Pozatym,zeby zblizyc sie bezszelestnie trzeba uzywac krzyzaka, analog sluzy do biegania lub szybszego chodzenia.

Ad 3)

Kamery w serii MGS nigdy nie dalo sie obracac.Dopiero rozszerzona wersja MGS3 czyli Bubsistance wprowadzila widok TPP, w ktorym bez problemu mozna obracac kamere.

I nie porownuj nawet SC do MGSa. W SC sie gra, MGSa sie przezywa.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moze i masz racje co do MGS''a w kazdym razie dzienx za odp tylko ja wciaz nie rozumiem dlaczego mam sie meczyc z nozykiem skoro kazdy przeciwnik ma przy sobie cos co strzela :/
nie musicie odpowiadac na to pytanie jeszcze raz dzienx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:23, michnik napisał:

No moze i masz racje co do MGS''a w kazdym razie dzienx za odp tylko ja wciaz nie rozumiem
dlaczego mam sie meczyc z nozykiem skoro kazdy przeciwnik ma przy sobie cos co strzela :/
nie musicie odpowiadac na to pytanie jeszcze raz dzienx


Wiesz, ja staram sie przejsc ta gre bez strzelania /nie liczac oczywiscie bossow/. W SC mimo ze to skradanka i tak wiekszosc gra "na sile". W MGSie tez sie tak da ale jaka to przyjemnosc? A co do broni to juz w Dolivodnie /lokacja z wiszacym mostem/ jest AK-47 jesli dobrze pamietam :) Trzeba przejsc prtzez most, skierowac sie w lewo, potem w stron kamery ->i tam strzeba przykleic sie do sciany i w niszy pod mostem lezy AK-47 albo jakis inny karabin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do ekranizacji naszej kochnej gry: co wy na TO?

http://www.rusperevod.com/article/mgsmovie.html

z taką obsadą wyszła by kolejna hollywoodzka napieprzanka, ale na pewno film nie byłby zupełnie spaprany. tylko że to fani sobie obsadzili ludzi, a jak będzie ostatecznie to nikt nie wie.
ja jestem przeciwny ekranizacji MGSa bo on sam bije wszystkie filmy i nie potrzeba mu kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do filmu jako konsultant musi koniecznie zasiąść Hideo bo inaczej z tego filmu G wyjdzie. Budżet tak samo powinien być jakoś na poziomie przynajmniej jakieś 100 mln :] no może przesadzam ale z 60mln to minimum. No ale tutaj najważniejsza kwestia kto powinien zagrać Snake''a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 13:19, Uther_Lightbringer napisał:

ja jestem przeciwny ekranizacji MGSa bo on sam bije wszystkie filmy i nie potrzeba mu kina.


A ja jestem ciekaw filmu na podstawie MGSa, tym bardziej że pan Kojima na pewno postara się aby nie wyszedł z tego drugi "Alone In The Dark". Uważam że uniwersum gry może tylko zyskać dzięki udanej ekranizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:02, f5k napisał:

Może CDP postarał by się i zlokalizował MGS3:Subsistance kinowo. Wtedy można by zrozumieć całkowicie
zawiłości fabuły.


Ja jestem za! Znająć CDP to lokalizacja byłaby niemal bezbłędna. Mam nadzieję, że skuszą się na taki projekt.

PS. Wie ktoś od kiedy będzie można zamawiać "MGS3 : Subsistance" w sklepie gram.pl i czy CDP planuje wydać wersje "Limited Edition" i "Metal Gear Saga vol.1"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście najnowszy trailer 4 MGSa?? I Snake mającego popełnić (popełniającego??!!) samobójstwo na końcu?? Kojima jak zwykle mnie zaskoczył... ale Snake''a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 17:23, Ferilas de Rienne napisał:

Widzieliście najnowszy trailer 4 MGSa?? I Snake mającego popełnić (popełniającego??!!) samobójstwo
na końcu?? Kojima jak zwykle mnie zaskoczył... ale Snake''a??


Wątpię, żeby Snake popełnił samobójstwo. Może to tylko trick (oby). Swoją drogą - masz linka do tego triailera? Też bym obejrzał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 17:23, Ferilas de Rienne napisał:

Widzieliście najnowszy trailer 4 MGSa?? I Snake mającego popełnić (popełniającego??!!) samobójstwo
na końcu?? Kojima jak zwykle mnie zaskoczył... ale Snake''a??


http://www.metalgearsolid.pl/mgs,746.htm

Nikt nie jest w stanie zabić Snake''a... Nawet on sam. :)

Od niedawna znów katuję MGS i... pomimo tego, że przechodziłem ją już dobrych parę razy, potrafi mnie ciągle zaskoczyć. Na przykład dopiero niedawno odkryłem, że jak założymy jakiś nowo odkryty sprzęt czy broń i zadzwonimy do Nastashy, zaserwuje nam ona całkiem rozbudowany opis owego sprzętu. Właśnie za to lubię wielkie hity z konsoli - są tworzone jakby z większą wyobraźnią niż tytuły na peceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:26, Arxel napisał:

> http://box42.bluehost.com/~metalgea/ff7/mgs4_e3_2006_eng.rar
> Ten sam trailer tylko że w dobrej jakości.

Fajoski, tylko szkoda że nie pokazuje czego spodziewać się po samej rozgrywce. No, może poza
jednym - w ekwipunku Snake''a znowu będą papierosy. :)

Ma być kamuflaż, który sprawi że jeśli nie będziemy sie poruszali będziemy mogli niemal całkowicie wtopić sie w otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 21:55, f5k napisał:

Ma być kamuflaż, który sprawi że jeśli nie będziemy sie poruszali będziemy mogli niemal całkowicie
wtopić sie w otoczenie.


Czyli coś na wzór "stealth camouflage" z pierwszej części... Fajna sprawa, tylko czy to za bardzo nie ułatwi rozgrywki, a przynajmniej jej "skradanych" elementów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować