Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War za miliard dolarów?

57 postów w tym temacie

No cóż i tak nie mam Xboxa360 ;-) Ale jeżeli chodzi o ten miliard dolców to jestem naprawdę pełen podziwu wobec Microsoftu, że zgodził się dopieścić swoją konsolkę z powodu tylko jednej gry. Wiele rzeczy jednak zaskakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<chwyta łapczywie pół miliardia - o połowe krótsza gra, o pół miliardia bogatszy ww3>
A tak na serio, z każdym dniem widać, że gry next-gen to kolejny, "lepszy" poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, dobre :D
jezeli ktos musial przesadzic to mam nadzieje ze ten pierwszy - tym bardziej ze wczoraj widzialem gre w akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawe który z nich przesadził. ;)"
Może jeden i drugi?:) Bo możliwe że to tylko tzw. "chłyt":P Ale jeśli faktycznie jest to prawdą, to... no, robi wrażenie, oj robi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ilosc detali powala niemniej przyjzyjcie sie lufie tego karabinu ... to dalej jest 6 -scio blok :P a wracajajac do tematu miliard dolcow to spoooro pieniedzy i juz niedlugo w tym tempie nakładem finansowym przegoni niektore filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 18:22, Podpułkownik napisał:

(...)oraz przetarł niemiłe wspomnienia po słabej sprzedaży X-Boxa 360 :)


Z tego co się orientuje, to x360 sprzedaje się słabo jedynie w Japonii. Właściwie nie licząc wyskoku Bundle Pack Blue Dragon (500 tys. kopii w parę godzin) to można założyć, że ta konsola się wogóle w KKW nie sprzedaje. Co do reszty świata jest naprawdę dobrze. Z GeOW chyba jednak przesadzili:D Aby im się opłaciło będą musieli opchnąć przynajmniej 14285715 kolekcjonerskich kopii gry. (nie brałem pod uwagę, kosztów pudełka, nośnika). Jakaś gra tak się wogóle sprzedała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny dialog miedzy panami ;D
jestem ciekaw czy to prawda prawda, czy po prostu pod publike opublikowali cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować