Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 11:21, boduczek napisał:

Z samym urizielem nic,ale jak naładujemy go magiczną rudą to z zdobytej mocy stworzy 2 runy,jedna
dla siebie i jedną dla nas.A Uriziel wróci w nasze ręce takim jakim go znaleźliśmy ;)


no :) boduczek+1 daajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok,a więc:
Jak ma na imię główny bohater gry Gothic? Jest to podane na poczatku gry (tylko doświadczeni graczę będą to wiedzieć )
PS.Obawiam się że nikt na to nie odpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:29, boduczek napisał:

Ok,a więc:
Jak ma na imię główny bohater gry Gothic? Jest to podane na poczatku gry (tylko doświadczeni
graczę będą to wiedzieć )
PS.Obawiam się że nikt na to nie odpowie ;)

Bezimienny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:49, gorn63 napisał:

Chodzi o Bezi''ego,ale imienie to on chyba nie miał,jak już to pseudonim.

Bardzo dobrze.Pisząc imię miałem na myśli jego pseudo :)
gorn63 zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to nie ma innego oręża jest tam krwawa stal picambeer dobrze odpowiedział.A jeżeli jeszcze coś jest no to nie wiem.Ale ja nieodpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to pytanie z G2 NK
Jedno z moich "łatwych inaczej" więc czytajcie uważnie,żeby nie było zbędnego wysiłku.
W górniczej dolinie w GI było całkiem sporo ukrytych lokacji związanych z ukształtowaniem terenu/budowli(ot wespnij się tam, sprawdź dno tu, sprawdź za krzakiem...)
W g2 skolei taki rzeczy ...urealniono w dość mroczny sposób, otóż do każdej znajdźki mamy pasujące...zwłoki, tam gdzie znajdziemy coś cennego(np broń) w terenie musi być trup, to tak zasada:)))
Z właszcza w GD jest to regułą. A więc podajcie mi ilość...hehe nie nie zrobię wam tego:)E) nie będzie liczenia zwłok. Po prostu podajcie mi tak ze 4 "ukryte" terenowe miejscówki z dobrami w Górniczej(orkowej) Dolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:23, zadymek napisał:

no to pytanie z G2 NK
Jedno z moich "łatwych inaczej" więc czytajcie uważnie,żeby nie było zbędnego wysiłku.
W górniczej dolinie w GI było całkiem sporo ukrytych lokacji związanych z ukształtowaniem terenu/budowli(ot
wespnij się tam, sprawdź dno tu, sprawdź za krzakiem...)
W g2 skolei taki rzeczy ...urealniono w dość mroczny sposób, otóż do każdej znajdźki mamy pasujące...zwłoki,
tam gdzie znajdziemy coś cennego(np broń) w terenie musi być trup, to tak zasada:)))
Z właszcza w GD jest to regułą. A więc podajcie mi ilość...hehe nie nie zrobię wam tego:)E)
nie będzie liczenia zwłok. Po prostu podajcie mi tak ze 4 "ukryte" terenowe miejscówki z dobrami
w Górniczej(orkowej) Dolinie.

HYHY niepamiętam wszystkich lokacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować