Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

A ja słyszałem, że SO, OB i NO dopiero. Ale różne są wersje. Albi jest offline, więc zadam:

Dlaczego ten jeden obóz, który był, podzielił się na trzy i skąd wzięły się ich nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:07, Gumiś2 napisał:

A ja słyszałem, że SO, OB i NO dopiero. Ale różne są wersje. Albi jest offline, więc
zadam:

Dlaczego ten jeden obóz, który był, podzielił się na trzy i skąd wzięły się ich nazwy?

Stary obóz pierwszy obóz w Koloni karnej.

Wydaje mi się, że Nowy Obóz powstał dlatego, że ludzie nie chcieli być poddanymi Gomeza i założyli swój obóz. Nazwa wydaj mi się, że jest dlatego, że to był NOWY obóz.

Sekciarze (obóz na bagnie) ludzie którzy jarali bagienne zielsko mieli zwidy, halucynacje widzieli pewnie Śniącego, dlatego założyli swój obóz na bagnie bo znajduje sie na bagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:14, mateusz.1994. napisał:

Stary obóz pierwszy obóz w Koloni karnej.


No dobra.

Dnia 04.11.2008 o 19:14, mateusz.1994. napisał:

Wydaje mi się, że Nowy Obóz powstał dlatego, że ludzie nie chcieli być poddanymi Gomeza
i założyli swój obóz. Nazwa wydaj mi się, że jest dlatego, że to był NOWY obóz.


Kto się zbuntował i inaczej o nazwie.

Dnia 04.11.2008 o 19:14, mateusz.1994. napisał:

Sekciarze (obóz na bagnie) ludzie którzy jarali bagienne zielsko mieli zwidy, halucynacje
widzieli pewnie Śniącego, dlatego założyli swój obóz na bagnie bo znajduje sie na bagnie.


Kto założył? Kto miał wizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja słyszałem, że SO, OB i NO dopiero. Ale różne są wersje. Albi jest offline, więc
> zadam:
>
> Dlaczego ten jeden obóz, który był, podzielił się na trzy i skąd wzięły się ich nazwy?

Pierwszy był Stary Obóz
W Starym Obozie zaczął rządzić Gomez i to się części nie podobało (Magom Wody???) - powstanie Nowego Obozu (nazwa pochodzi od tego, iż obóz był nowszy od Starego)
Y''Berionowi objawił się Śniący i rozkazał mu urządzić obóz na bagnach i ściągać do obozu nowych wyznawców - więc powstało tam Bractwo

PS 2. Pytanie może zadać tylko osoba, która odpowiedziała poprawnie na poprzednie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:22, Gumiś2 napisał:

> Stary obóz pierwszy obóz w Koloni karnej.

No dobra.

> Wydaje mi się, że Nowy Obóz powstał dlatego, że ludzie nie chcieli być poddanymi
Gomeza
> i założyli swój obóz. Nazwa wydaj mi się, że jest dlatego, że to był NOWY obóz.


Kto się zbuntował i inaczej o nazwie.

Myślę, że zbuntował się Lee bo jest przecież szefem NO i nowy obóz może dlatego żeby było przeciwnie niż stary?;D

Dnia 04.11.2008 o 19:22, Gumiś2 napisał:

> Sekciarze (obóz na bagnie) ludzie którzy jarali bagienne zielsko mieli zwidy, halucynacje

> widzieli pewnie Śniącego, dlatego założyli swój obóz na bagnie bo znajduje sie na
bagnie.

Kto założył? Kto miał wizję?

Założył Y''Berion i wizje mieli wszycy którzy jarali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:25, kurak123 napisał:

PS 2. Pytanie może zadać tylko osoba, która odpowiedziała poprawnie na poprzednie pytanie


Jeżeli po udzieleniu poprawnej odpowiedzi przez 1 godzinę nikt nie zadał pytania lub osoba wyznaczona do zadania pytania nie jest online można zadać swoje pytanie (zasada 4.!).

Dobrze, napisz jeszcze, kto się zbuntował przeciwko Gomezowi, to nie byli Magowie Wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:29, Gumiś2 napisał:

> PS 2. Pytanie może zadać tylko osoba, która odpowiedziała poprawnie na poprzednie
pytanie

Jeżeli po udzieleniu poprawnej odpowiedzi przez 1 godzinę nikt nie zadał pytania lub
osoba wyznaczona do zadania pytania nie jest online
można zadać swoje pytanie (zasada
4.!).

Dobrze, napisz jeszcze, kto się zbuntował przeciwko Gomezowi, to nie byli Magowie Wody.


mateusz.1994. odpowiedział już na twoje pytanie, a co do tej zasady 4. minęło dopiero 30 min. od udzielenia poprawnej odpowiedzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:36, mateusz.1994. napisał:

> mateusz.1994. +1
G2 NK

Ile pytań zadaje Quahodron na które możemy "konkretnie" odpowiedzieć?

bodajże 4 lub 5. Na zapamiętanie tego nie zwracałem zbytnio uwagi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:36, mateusz.1994. napisał:

> mateusz.1994. +1
G2 NK

Ile pytań zadaje Quahodron na które możemy "konkretnie" odpowiedzieć?


Nie pamiętam, może równe 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:45, Gumiś2 napisał:

Jaka rzecz w pojawia się zarówno w G2 jak i NK, ale nie ma raczej żadnego zastosowania
w tej pierwszej?


Chodzi o rzecz? Czy coś innego? Stawiam na kowalstwo. A jeśli chodzi o item to obstawiam że to pręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest rzecz... to jest... no... takie coś... ma duże zastosowanie w NK, ale nie ma w G2. Podpowiedź:

Jak łatwo się domyślić, ma duże zastosowanie w NK, więc to jasne, że jest powiązane z czymś z dodatku. To nie umiejętność, rzecz, bug, człowiek, przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:53, Gumiś2 napisał:

To nie jest rzecz... to jest... no... takie coś... ma duże zastosowanie w NK, ale nie
ma w G2. Podpowiedź:

Jak łatwo się domyślić, ma duże zastosowanie w NK, więc to jasne, że jest powiązane z
czymś z dodatku. To nie umiejętność, rzecz, bug, człowiek, przeciwnik.


Sry, przeczytałem(bez zrozumienia) twoj post i zrozumiałem że w G1 nie ma a w G2:NK ma... sry. Teleporty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:57, Gumiś2 napisał:

Blisko. Właśnie kolega mi podpowiedział jak to nazwać. Jest to element otoczenia.


Te teleporty, takie kamienne maumenty które w G2 służa za ozdobę a w G2 NK po uruchomieniu ich działają. Dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować