Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2010 o 21:10, 1096 napisał:

To ja znowu zadam.
Kto to jest lobart i gdzie go spotykamy ????


Lobart jest hodowcą rzepy, znajdziemy go między wieżą Xardasa, a miastem Khorinis. U niego możemy dostać najsłabszy w grze pancerz, ale przydatny na początku gry, zanim wejdziemy do miasta, zwłaszcza jeśli chcemy do niego "dopłynąć". Otrzymamy go za 70 szt. złota, lub minimalnie 30, po wypełnieniu wszystkich misji na farmie. Jeśli gramy strażnikiem miejskim w II rozdziale otrzymamy misję, aby pomóc mu wyplenić polne bestie z jego farmy. W IV rozdziale na jego farmie pojawią się orkowie za których wybicie nam zapłaci... W V zachoruje jego żona, której lekarstwo będziemy mogli przynieść od Vatrasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 21:26, Bloniak1 napisał:

GII
Kim jest Niclas, gdzie możemy go znaleźć i jakie korzyści z jego poznania możemy otrzymać?

Nicklasa można znaleźć gdy pójdziemy drogą od Latarni morskiej w górę, i on może nas nauczyć władania łukiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 21:26, Bloniak1 napisał:

GII
Kim jest Niclas,

Jest myśliwym, który nie lubi miast i mieszka na wolności wytwarzając sobie samemu potrzebne przedmioty. Z dostępnych surowców.

>gdzie możemy go znaleźć
Idziemy ścieżką do latarni morskiej z miasta i na "skrzyżowaniu" tuż przed latarnią skręcamy w prawo. (w lewo po paru krokach dojdziemy do latarni)

>i jakie korzyści z jego poznania możemy otrzymać?
Może nas nauczyć władania łukiem oraz jeżeli wykażemy chęci poczęstuj on nas pieczenią z kretoszczura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 18:41, Gumisiek2 napisał:

Demonem przyzwanym przez Orkowych szamanów, miał im pomóc zniszczyć inne plemię.


Tak Gumisiek2 dajesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojo... moja pamięć. Był generałem królewskiej Armii, był bardzo ceniony i lubiany przez króla, zazdrośni bodajże jacyś słudzy króla uknuli spisek i wrobili go w zabójstwo żony króla, czy jakoś tak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 15:51, Albii napisał:

Ojojo... moja pamięć. Był generałem królewskiej Armii, był bardzo ceniony i lubiany przez
króla, zazdrośni bodajże jacyś słudzy króla uknuli spisek i wrobili go w zabójstwo żony
króla, czy jakoś tak. :P


Chyba nie słudzy, tylko jakiś magnaci, czy inna arystokracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 19:11, wrobel253 napisał:

Chyba nie słudzy, tylko jakiś magnaci, czy inna arystokracja.

Mam! Dworzanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 15:51, Albii napisał:

Ojojo... moja pamięć. Był generałem królewskiej Armii, był bardzo ceniony i lubiany przez
króla, zazdrośni bodajże jacyś słudzy króla uknuli spisek i wrobili go w zabójstwo żony
króla, czy jakoś tak. :P


Zaliczam Albii zdajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był generałem myrtańskiej armii, dzięki niemu Rhobar zwyciężył Lukora w Bitwie o Varant. Król liczył się z jego zdaniem, więc zazdrosna szlachta wrobiła go w zabójstwo żony Rhobara, lecz za przykładną służbę dla kraju został "tylko" zesłany do Kolonii Karnej (w przeciwnym razie czekałby go szafot).

EDIT: Ups, nie odświeżyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumiś spamuje! Bana mu!

A teraz tak na poważnie. Coś prostego. Jest pewien bug przy zamku w koloni, który nam daje nam "nietykalność" jeżeli dobrze go wykorzystamy. (Możemy atakować przeciwników, a oni nas nie) Jaki to bug? Opisz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 19:59, Gumisiek2 napisał:

Strzelamy do nich z łuku.

... bądź uderzamy mieczem, bądź, używamy czarów, bądź nawet z pięści walimy. Gumisiek2+zadajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przy uderzeniu mieczem jesteśmy narażeni na ryzyko, poza tym nie możemy atakować odległych wrogów. A jak już wyliczamy, to zapomniałeś o kuszy ;]

Oddaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować