Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Chodzi o kamień ogniskujący, który jest w posiadaniu nowicjusza Nyrasa (czyli ten na morskim klifie, jak gdyby "nad" Obozem Bractwa, czyż nie? :) Dokładniej mówiąc bierzemy go z ciała wspomnianego nowicjusza, po pokonaniu go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic II: Noc Kruka

Proszę w takim razie o podanie minimum dwóch osób, które mogą nam zdradzić imię przywódcy bandytów, mającego siedzibę nieopodal farmy Onara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 17:32, bobobo napisał:

Co znajdziemy w skrzyni "mistrza zamków" ? Nie proszę o dokładne przedmioty i ich ilość,wystarczy
w miare szczegółowo.


Było tam na 100% złoto... Eliksir zręczności... Kilka srebrnych pucharów jeden złoty puchar i amulet siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braveheart + 1

BTW. Ja,żeby otworzyć tą skrzynie musiałem zapisywać sobie kod na kartce,i wydałem chyba z 300 sztuk złota na wytrychy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 19:04, bobobo napisał:

Braveheart + 1

BTW. Ja,żeby otworzyć tą skrzynie musiałem zapisywać sobie kod na kartce,i wydałem chyba
z 300 sztuk złota na wytrychy xD


JA to samo, z resztą z każdymi skrzyniami tak robiłem :D. zapisywałem strzałki na kartce [trochę tych kartek się nazbierało]... ale z tą było najgorzej :D.

Ok pytanko :D
G2 NK
Kto zleca nam odszukanie stwora co pożera całą dookoła zwierzynę ? :> i co to jest za stwór ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 19:09, Braveheart napisał:

Kto zleca nam odszukanie stwora co pożera całą dookoła zwierzynę ? :> i co to jest
za stwór ??


Chodzi chyba o Prychającego Smoczego Zębacza, zlecał je myśliwy polujący w pobliżu przełęczy, bodajże Gaan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 19:12, bobobo napisał:

Hmmm, zleca nam Isgharoth a tą bestią jest chyba czarny wilk,o ile się nie mylę.


XD Ta Mag Ognia by nam zlecał odszukanie ?? potworka co pożera inne mniejsze bestyjki ? :> :D
Co do czarnego wilka <--- [Chyba miałeś tu na myśli warga??] również błędna odpowiedź... Za słaby by dominować wszędzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 19:21, Szynkars napisał:

Chodzi chyba o Prychającego Smoczego Zębacza, zlecał je myśliwy polujący w pobliżu przełęczy,
bodajże Gaan.


No :D poprawna odpowiedź. BTW:
Pamiętam jak się z tym suk***** męczyłem..... na 2 strzały mnie miał -.-. Kombinowałem na potęgę. Raz nawet zaciągnąłem go do jakiejś wioski z nadzieją. że miejscowi go "zmiękczą" ale to i tak nic nie dało. Zabił wszystko co się tam ruszało XD. Ostatecznie poratowałem się czarem co zamraża i machałem tym mieczem jak najszybciej się da.. po kilku próbach się udało. Niezłe są te bestyjki. Fajnie się w takiego Smoczego Zębacza zamienić i po mieście latać :D wszyscy na 2 dziabnięcia XD

Szynkars+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic II: Noc Kruka

O co prosi nas kupiec Cathnar ??? :> <--- nie wiem czy dobrze napisałem jego imię. Pisze z pamięci ale będziecie wiedzieć o kogo mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 21:20, Braveheart napisał:

Gothic II: Noc Kruka

O co prosi nas kupiec Cathnar ??? :> <--- nie wiem czy dobrze napisałem jego imię.
Pisze z pamięci ale będziecie wiedzieć o kogo mi chodzi


O podrzucenie Sarze z targu zamówienia na broń dla bandytów i doniesienie na nią Lordowi Andre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 21:23, Isildur napisał:

O podrzucenie Sarze z targu zamówienia na broń dla bandytów i doniesienie na nią Lordowi
Andre?


Nie inaczej :D... Spiskowiec jeden... wiadomo jest druga opcja możemy go wydać i wtedy się niby mści... Wiesz może co to za zemsta ? :>.. bo ja jakoś nie zdążyłem go wydać :P Pewnie nasyła kogoś na nas ?

Isildur+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować