Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Po prostu mówi wszystkim kupcom o naszym pochodzeniu, że jesteśmy byłymi skazańcami, wtedy nikt nie chce handlować wtedy musimy mu zapłacić chyba 500 sztuk złota by nas oczyścił z zarzutów.

Gothic 2

Kto nam zleca zabicie czarnego trolla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 21:29, Isildur napisał:

Po prostu mówi wszystkim kupcom o naszym pochodzeniu, że jesteśmy byłymi skazańcami,
wtedy nikt nie chce handlować wtedy musimy mu zapłacić chyba 500 sztuk złota by nas oczyścił
z zarzutów.

Więc to tak :D... myślałem, że kogoś naśle na nas :D:D

Dnia 15.08.2011 o 21:29, Isildur napisał:

Gothic 2

Kto nam zleca zabicie czarnego trolla?

To był chyba Raoul... to chodziło coś o jakiś zakład... pamiętam, że ten szczur nie chciał oddać skóry więc trzeba było mu dyskretnie spuścić bęcki :D i zabrać ją... później fajnie gada "Ehhhh ciągle nie zapomniałem tego co mi zrobiłeś" <---- czy coś w tym stylu ;'']

EDIT:
Loool forum mnie w bambaryłe zrobiło.. =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 21:32, Gumisiek2 napisał:

Raoul.

EDIT: OMG, znowu forum miało kaprysy -_-
EDIT 2: Napisałem poprawnie imię ;-D Ale nie będę się kłócił, niech Bezi_113 zada.


Ok Ty zadaj, bo ja popełniłem błąd ;)

Bezi już się nazadawał :P


Gumisiek2 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro moderator tak postanowił, to nie będę się kłócił z tą decyzją :P

Gothic II: Noc Kruka

Kim jest Eremita, czego może nas nauczyć, co możemy mu dać i co może on zaoferować w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 22:44, Gumisiek2 napisał:

Skoro moderator tak postanowił, to nie będę się kłócił z tą decyzją :P

Gothic II: Noc Kruka

Kim jest Eremita, czego może nas nauczyć, co możemy mu dać i co może on zaoferować w
zamian?

Mieszka w Khorinis, lecz przez ciągłe ataki bandytów i problemy z orkami, postanowił zamieszkać w nizinach Jarkendaru. Został tam przewieziony przez piratów za opłatą.
Mieszka w niewielkiej chatce, którą sam zbudował. Prosi Bezimiennego o ubranie. Jeżeli mu je przyniesie, w zamian otrzyma starą kamienną tabliczkę. Bezimienny może dać mu dowolny ubiór, który ma w ekwipunku, poza pancerzami gildyjnymi. Eremita może nauczyć Bezimiennego języka budowniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 22:44, Gumisiek2 napisał:

Skoro moderator tak postanowił, to nie będę się kłócił z tą decyzją :P

Gothic II: Noc Kruka

Kim jest Eremita, czego może nas nauczyć, co możemy mu dać i co może on zaoferować w
zamian?

Zgadzam się z tym samym co Shudo lecz on się z deka pomylił.... Z tego co pamiętam Bezimienny może mu dać każdy pancerz prócz pancerza bandytów i i Straży miejskiej... sam mu oddałem Pancerz Wodnego Kręgu :).
Za pancerz dostajemy od niego Kamienną Tabliczkę zręczności III więc warto oddać mu ten ubiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 00:24, Gumisiek2 napisał:

Kropka w kropkę skopiowane z Gothic Wiki.


A czyżby to było zabronione? :)

Dnia 16.08.2011 o 00:24, Gumisiek2 napisał:

Shudo +1



Gothic 2

Ile kasy najwięcej można postawić w konkursie "Do Dna" na Randolpha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 15:02, Shudo napisał:

A czyżby to było zabronione? :)


Nie, ale mimo wszystko wolałbym własne wypowiedzi, w przeciwnym razie quiz nie ma sensu. A skoro odpowiedzi się nie zna, to siedzi się cicho i liczy na odpowiedź innego forumowicza lub przedawnienie zagadki ;-)

Dnia 16.08.2011 o 15:02, Shudo napisał:

Ile kasy najwięcej można postawić w konkursie "Do Dna" na Randolpha??


100 złotych monet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 01:41, Gumisiek2 napisał:

Co możemy zrobić z pierścieniem Valentina?


Możemy z nim zrobić bardzo wiele rzeczy. Możemy go na przykład oddać Coragonowi, gdy powiadomi nas, że pobił Valentina. Nie jest to jednak konieczne, możemy sobie także ten pierścień zachować (dawał bodajże premię do zręczności). Jeśli potrzebujemy pieniędzy, możemy go także sprzedać kupcom. Jeśli jesteśmy nieostrożni, możemy także zgubić pierścień Valentina, poprzez przypadkowe wyrzucenie go z ekwipunku. Ewentualnie możemy go także wrzucić do morskich odmętów, skąd go już raczej nie odzyskamy. Pierścień Valentina możemy także schować w jakimś kufrze, by np. wrócić po niego później. Jeśli jeszcze pierścienia bawidamka nie mamy, możemy go także przywołać kodem. Oczywiście zanim staniemy się bez pomocy kodów posiadaczem wspomnianego pierścienia, możemy go także dostać go Regisa. Jak widać, z pierścieniem Valentina możemy zrobić całe mnóstwo rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować