Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Swietlik zapomniał, więc skorzystam:

Gothic II [i w pewnym stopniu Noc Kruka]:
Wraz z dodatkiem Noc Kruka dodano Bezimiennemu nowe przygody, modyfikując przy okazji stare, m.in. spotkanie z Archontem. Bowiem w podstawce po zabiciu Archonta można było zabrać z jego ciała super-mocną runę, a w Nocy Kruka pozbyto się jej. O jakiej runie mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 23:47, morze napisał:

Swietlik zapomniał, więc skorzystam:

Gothic II [i w pewnym stopniu Noc Kruka]:
Wraz z dodatkiem Noc Kruka dodano Bezimiennemu nowe przygody, modyfikując przy okazji
stare, m.in. spotkanie z Archontem. Bowiem w podstawce po zabiciu Archonta można było
zabrać z jego ciała super-mocną runę, a w Nocy Kruka pozbyto się jej. O jakiej runie
mowa?


jest to "zniszczenie zła" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 23:58, morze napisał:

Gothic II: Noc Kruka
Prościzna: Jakie roślinki znajdujemy w wieży Xardasa na początku gry, które zwiększają
nam umiejętności?


Smoczy korzeń, szczaw królewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 23:58, morze napisał:

Gothic II: Noc Kruka
Prościzna: Jakie roślinki znajdujemy w wieży Xardasa na początku gry, które zwiększają
nam umiejętności?

umiejętności roślinkami raczej nie podniesiesz, ale może chodzi ci o atrybuty? Wtedy masz smoczy krzeńi i goblinie jagody, a pośrednio też ciemny grzyb(dopiero po zjedzeniu 50-ciu odczujemy zmianę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Tyle razy grałem w gothica ale nie zauważyłem by szczaw królewski zwiększał statystyki. Po za tym chyba i tak go tam nie ma a oprócz tego co on wymienił są jeszcze inne roślinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 07:24, mouhhg napisał:

Mi się wydaje tak samo , nie pisałem tego ale jak już kolega powyżej to napisał , to
jak to po prostu poprę .

No fajnie,że to popierasz,ale tego typu posty są po prostu nie potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 13:41, Revar napisał:

> Mi się wydaje tak samo , nie pisałem tego ale jak już kolega powyżej to napisał
, to
> jak to po prostu poprę .
No fajnie,że to popierasz,ale tego typu posty są po prostu nie potrzebne...

Dobra weź nie bądź taki mądry , awansowałeś na przodownika dopiero i każdego pouczasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 15:01, mouhhg napisał:

> > Mi się wydaje tak samo , nie pisałem tego ale jak już kolega powyżej to napisał

> , to
> > jak to po prostu poprę .
> No fajnie,że to popierasz,ale tego typu posty są po prostu nie potrzebne...
Dobra weź nie bądź taki mądry , awansowałeś na przodownika dopiero i każdego pouczasz
.


Po 1. Robotnik, Sekretarz, Własny Tytuł Gó*no ma tu do powiedzenia, nie ranga się liczy, widać zę tobie tylko na tym zależy
Po 2. To jest Quiz o Gothic, a nie Chat, więc nie spamuj tu, jak niemasz nic do powiedzenia związanego z tematem
Po 3. Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego,na tym forum jestem troche więcej czasu niż ty,to jest mój drugi login,a na pierwszym miałem"Delegata" jeżeli o szpan ci chodzi,ale mniejsza z tym,nie chodzi tu o to,kto ma jaki stopień,bo to nie ma nic do rzeczy,to nie są jakieś wyścigi,na to kto prędzej awansuje,po prostu chciałem ci zwrócić uwage,że to co robisz tak po trochu zalicza się do spamu,po prostu takie posty są nie potrzebne.A jeżeli tak bardzo chcesz sobie nabić nowy stopień to idź pisać na dziale "quizy i zabawy" bo właśnie sa tam takie tematy do nabijania statusu jak np."Chcesz czy nie chcesz".
[koniec offtopa]

Stary Ciapur----->
"Smoczej zguby" pilnują dwa szkilety w zbrojach(nie pamiętam jak się nazywały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować