Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Nie. Widzę,że się męczycie,więc druga podpowiedź: Tu chodzi o literki. Jak to zinterpretujecie, to już wasza sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 20:39, Gumisiek2 napisał:

Imię każdej kończy się na "a" (tak jak większość imion kobiecych)?


Takie proste ;)

Gumisiek2 + 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie pasuje trochę do quizu o Gothiku, równie dobrze mógłbyś napisać "Co mają ze sobą wspólnego Diego i Gomez?", odrzucać odpowiedzi mówiące o tym, że obaj przebywają w Starym Obozie i zaliczyć tę mówiącą o wąsach ;-)

Co mówi Ramirez, gdy należąc do gildii złodziei okradniemy skrzynie, których on pilnuje? Nie chodzi mi o dokładny cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 21:12, Gumisiek2 napisał:

Co mówi Ramirez, gdy należąc do gildii złodziei okradniemy skrzynie, których on pilnuje?
Nie chodzi mi o dokładny cytat.

Że nie pozowli sobie chyba na takie coś i będzie miał Beziego na oku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą odpowiedzią byłoby połączenie Waszych postów, bo Ramirez pozwala nam na zatrzymanie zawartości skrzyń, ale jednocześnie mówi, że będzie miał nas na oku.

Bezi_113 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że chwali nas za otwarcie skrzyni, ze względu na to, że nikt tego wcześniej nie dokonał.
No chyba, że nie :P
Kim jest Atylla dla gildii złodziei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 21:36, Bezi_113 napisał:

Kim jest Atylla dla gildii złodziei ?

Psem... XD. jest dla nich cynglem od mokrej roboty i nie tylko :).. Leszcza bagiennego fajnie mi się ubijało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2011 o 21:36, Bezi_113 napisał:

Kim jest Atylla dla gildii złodziei ?

osiłkiem którego śmierć nie wywołała na nich żadnego wrażenia, bo uważali go za du...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 21:36, Bezi_113 napisał:

Miałem na myśli, że chwali nas za otwarcie skrzyni, ze względu na to, że nikt tego wcześniej
nie dokonał.


Nie przypominam sobie takiej pochwały :P

Dnia 09.08.2011 o 21:36, Bezi_113 napisał:

Kim jest Atylla dla gildii złodziei ?


Jak dla mnie, to jest on raczej posłańcem gildii złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 22:17, Bezi_113 napisał:

Nie do końca.
Aż dziwnie się czuję, stwierdzając, że odpowiedziałeś błędnie. Tak jakbym kłamał :D

To kim w końcu jest ?? Bo ja innej opcji nie widzę jako ich posłańca [psa] oraz cyngla, który ma nas zabić w przypadku sprzedania Lordowi Andre jednego z członków gildii, jeśli nie wydamy Rengaru bądź innych Hustlerów to wtedy spotkanie przybiera inną kwestię i nastawiony jest do nas pokojowo oraz wręcza nam klucz do gildii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 22:17, Bezi_113 napisał:

Aż dziwnie się czuję, stwierdzając, że odpowiedziałeś błędnie. Tak jakbym kłamał :D


Rozwaliłeś mnie tym stwierdzeniem ;-D

Braveheart podsunął mi pewną myśl. Skoro Attila ma nas zabić, to musi być zabójcą na zlecenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 22:35, Gumisiek2 napisał:

Braveheart podsunął mi pewną myśl. Skoro Attila ma nas zabić, to musi być zabójcą na
zlecenie :P

Czyli w skrócie "Cynglem" <-- tak też się na takowych zabójców mówi :D Ten Bezi_113 potrafi trzymać w napięciu oraz niepewności ^^
Cytując z G2 "Spryciarz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o to, że jest mało znaczącym członkiem Gildii Złodziei, co w dość jednoznaczny sposób dawał nam do zrozumienia Jesper, który jako pierwsze witał nas w Kanałach.
Ale pozostaje kwestia domysłów, jeżeli ktoś nasłał go na nas z celem spowodowaniu śmiertelnego uszczerbku na zdrowiu to raczej nie jest z ZUSu i nie chciał zabrać podatku za pustą chatę z Doliny Górniczej którą dostaliśmy na własność.
Gumiś +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 23:07, Bezi_113 napisał:

Bardziej mi chodziło o to, że jest mało znaczącym członkiem Gildii Złodziei, co w dość
jednoznaczny sposób dawał nam do zrozumienia Jesper, który jako pierwsze witał nas w
Kanałach.

Ty kombinatorze :D.. więc to tak..... :P

Dnia 09.08.2011 o 23:07, Bezi_113 napisał:

Gumiś +1

Nie ma takiego tutaj ? ;> Komu ten punkt ? :> [mimo iż zdrabniasz od Gumiśka], ale powinieneś trzymać się zasad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2011 o 23:10, Braveheart napisał:

Nie ma takiego tutaj ? ;> Komu ten punkt ? :> [mimo iż zdrabniasz od Gumiśka],
ale powinieneś trzymać się zasad :P

W takim razie nie bądź hipokrytą, bo zasada jest taka, że odpowiada się na pytania, a nie na pisemne fakty dokonane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 23:25, Bezi_113 napisał:

W takim razie nie bądź hipokrytą, bo zasada jest taka, że odpowiada się na pytania, a
nie na pisemne fakty dokonane :P

Ciiii spokojnie.... czasami w Quizach trzeba urozmaicać, a nie tylko monotonia jedna XD pytanie, punk, pytanie punkt itp itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować