Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2011 o 18:39, Bezi_113 napisał:

Jak Gomez został przywódcą magnatów?


Przed buntem w Kolonii skazańcy zwyczajnie lubili Gomeza i uważali go za - jako tako - przywódcę. W tym sposób po buncie skazańców Gomez został przywódcą Starego Obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim bobobo się ogarnie to minie jeszcze z miesiąc. Przez takie "coś" się tylko zastój robi... mam nadzieję, że się nie obrazi jak przejmę pytanie :P

Coś na rozruszanie :D

GII

Dlaczego Rosi opuszcza farmę Sekboa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 09:26, Kerethzimierz napisał:

Wydaje mi się, że to było związane z szaleństwem Sekoba (jego opętaniem przez jeden z
almanachów opętanych).

Hmmm :D aleś teraz dał.... odpowiedź jest bardziej oczywista i łatwiejsza ale... niech już Ci będzie :P [Tylko nie spowoduj zastoju]

Kerethzimierz +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby tylko poprawić kolegę, to Rosi nie mogła wytrzymać już Sekoba, bo wszystkim kazał harować i byli bliscy wycieńczeniu.
Coś jeszcze z pieniędzmi zdaje się było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 22:29, Bezi_113 napisał:

Tak żeby tylko poprawić kolegę, to Rosi nie mogła wytrzymać już Sekoba, bo wszystkim
kazał harować i byli bliscy wycieńczeniu.
Coś jeszcze z pieniędzmi zdaje się było.

Taaa :D
Ogólnie miała go po prostu dosyć już.. myślałem, że taka odpowiedź pierwsza padnie.. ale co tam niech zadaje.. Przeca to tylko zabawa forumowa.. :]
PS: A Ty co avatar żeś zmienił :P chyba święto jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś zadam :)

Gothic II

Proszę o podanie przynajmniej dwóch sposobów pozwalających na zdobycie właściwie nieograniczonej sumy pieniędzy / sztuk złota. Sposobem nie mogą być kody, może to być natomiast np. wykorzystanie jakiegoś bugu w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc najemnikiem możemy w nieskończoność oddawać Busterowi rogi cieniostworów, wystarczy go tylko pobić i zabrać to co nam się należy ;)
Możemy również cały czas brać od karczmarza na rynku w Khorinis darmowe piwo i sprzedawać je za 6 sztuk złota, jeżeli komuś nie szkoda czasu, aczkolwiek często tak robiłem kiedy nie chciało mi się długo zbierać 1000 sztuk złota na daninę do Klasztoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale :)

Bezi_113 + 1

Swoją drogą dobrym sposobem jest też zatrudnienie się u Harada i wykuwanie dla niego mieczy. Za każdy zwykły miecz dostajemy 100 sztuk złota, a surową / gorącą stal potrzebną do wykuwania mieczy możemy zawsze kupić u Benneta, który ma ich nieograniczoną ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować