Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play B3yond - pierwsze prezentacje

18 postów w tym temacie

Interesuje mnie tylko dlaczego ta strona jest dostępna tylko dla osób powyżej 18 roku życia???? Dla mnie to jest absurd pamiętam że parę lat temu to właśnie "Plejak" był najpopularniejszym prezentem komunijnym zaraz po rowerze... Sony chyba próbuje zabić sama siebie :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 15:27, M0hh4M3D napisał:

Interesuje mnie tylko dlaczego ta strona jest dostępna tylko dla osób powyżej 18 roku życia????


Ze względu na zawartość strony, aby nie być posądzonym o demoralizowanie dzieci
Wszak w tych prezentacjach są sceny walk, co jest przecież baaardzo brutalne ;)

Swoją drogą prezentacje ciekawie wykonane.
Pominę już wychwalanie elementów PS3 w tych prezentacjach, niczego innego spodziewać sienie było można.
Jeśli jednak sam procesor Cell jest tak zaawansowany i skomplikowany, to może dlatego sprawia takie trudności w programowaniu. Skoro daje więcej różnych możliwości, oczywistym jest też skomplikowanie kodu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:50, Pantera-Michał napisał:

Wii okaże się czarnym koniem i fajnie by się stało gdyby nikt nie kupował PS3, ja zamierzam
kupić właśnie Wii :)

Nintendo rulez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona fantastyczna. Fakt P3 będzie miało fantastyczne możliwości, nawet bym się szarpnął, żeby sobie sprawić, jednak w tej prezentacji "capcity" powiedzieli coś aż za prawdziwego... Gdzie i kiedy ja znajdę czas, żeby grać?? Już teraz na półce leży u mnie parę tytułów, które czekają, a czasu brak... Na dodatek niedługo będzie NWN2 i co mam już zupełnie z jedzenia i spania zrezygnować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tych spotach udzielał się Lance Henriksen (Bishop z Obcego 2)? Dość charakterystyczny głos. Same reklamówki nawet niezłe. Co do filmiku "playbeyond smarter" to coś mi się wydaje, że ten cały Warhawk to będzie padaka. Obym się mylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronla powoduje u mnie generalny szczękopad i szybsze bicie sreca :) Jako gracz używający konsol Sony, stwierdzam iż jest genialnaaaa :P Animacja która była tam jeszcze wczoraj, na której PS3 elegancko wypływała z podłogi też mi się podobała. oceniam na 10/10! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pojawienie się tego tytułu na polskich półkach z niecierpliwością. Zapowiada się ciężki nordycki klimat. Mam przeczucie, że to będzie zajebista gierka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować