Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Syberia. Złota Edycja. Kolekcja klasyki - okiem Mal

48 postów w tym temacie

Ja mam obydwie części Syberii kupione oddzielnie. Pierwszą nawet jeszcze w tym wielkim kartonowym pudle :D
Mało czasu spędzam przed przygodówkami,ale ta gra ma to coś..., ten magiczny klimat, który sprawia,że nie można się od niej oderwać. Bardzo polecam tym którzy jeszcze nie grali.
W przypadku Syberii stare nie oznacza wcale brzydkie i niegrywalne,wręcz przeciwnie Syberia jest jak wino (ale nie Jabol :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, trochę spoźniona recenzja (bo gra jest już chyba od pół roku), ale co tam.

Swoją drogą, ciekawe, kiedy będzie recenzja Antologii Thiefa (wydana dokładnie dziewięć dni temu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna i obiektywna recenzja. Obie części gry przechodziłem już po kilka razy, i co jakiś czas nabiera mnie ochota na kolejne zagranie. Syberia jest naprawdę cudowna i posiada niesamowity klimat, który można poczuć już w krótkim filmiku początkowym Syberii I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 16:57, OlaSols napisał:

czy wie ktoś jak zrobi nogi oskara?
PLIS NAPISZCIE!!CHCE WIEDZIEC JAK ZROBIC NOGI TEGO ROBOTA Z FABRYKI!!NAPISZCIE


hej nogi Oscara robisz wybierając z lewej strony panelu kontrolnego najjaśniejsze drewno jak nie wiesz jakie dokładnie to w broszurce o mieście pisze z czego były wykonywane najlepsze zabawki

a ja mam taki problem... gra mi się zawiesza sama z siebie-znika mi obraz albo gra sie wyłącza:( co mam zrobić??? bo gra jest wciągająca a mnie już szlak trafia wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować