Zaloguj się, aby obserwować  
Rados-kapcrew

The Hulk Stare ale jare. Co sadzicie ??

9 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 23:04, Rados-kapcrew napisał:

Czekam na the Hulk ziomek ma mi przyniesc hehhe sie napalilem bo gralem sobie w demko dawno
dosyc i wczoraj znalazlem plytkie i tak pomyslalem ze musze miec Full Ver.
A wy co sadzicie o The Hulk??

Demko pierwsza klasa, te rzwalanie czołgów wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 23:04, Rados-kapcrew napisał:

Czekam na the Hulk ziomek ma mi przyniesc hehhe sie napalilem bo gralem sobie w demko dawno
dosyc i wczoraj znalazlem plytkie i tak pomyslalem ze musze miec Full Ver.
A wy co sadzicie o The Hulk??



Super giera.Kiedyś zagrywałem sie w Demo.Naprawde super.Dobrze zrealizowane ciosy specjalne(rzut o ziemie i w dal wymiata):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wszyscy grali tylkow demo. :D Przyznaje sie, ze i ja rowniez! xD Prawde mowiac fajne 15min, ale mysle, ze calej gry bym nei przeszedl, bo umarlbym z nudow... Demo tez mnei szybko znudzilo. No i z reszta caly komizm Hulka juz mnei od niej odstrasza. HULK ZŁY! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 23:49, xRaphaelx napisał:

Hehe Hulk stary. To wychodzi na to, że baldurek jest dinozaurem, a Fallout jakąś bakterią.
xD



Hehhehee nie no w sumie stary to moze nie ale mlody tez jakis nie jest wkoncu to byl chyba rok 2003 o ile sie nie myle chociaz mogl to byc 2004 czyli jednak nie tak dawno no nie wiem w kazdym razie lata wstecz i juz gra robi sie stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hulk... Muszę przyznać, że to bardzo fajna gierka.
Rozgrywka podzielona jest na dwa rodzaje. Pierwszy najprościej można wyjaśnić słowami Hulka - "Hulk miażdżyć! Hulk niszczyć! Aaaaaa...", drugi to skradanie się jako Bruce Banner skradamy się i zostajemy niezauważeni, Banner w walce jest mizerny, a kiedy zbytnio oberwie zamienia się w wielkiego, zielonego, bezmyślnego stwora - Hulka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego i strasznego, gdyby nie to, że większość misji Bruce''a polega na dojściu w określone miejsce w pełni świadomie, a Hulkiem jesteśmy tylko w określonych planszach, lub jak spotkamy jakiegoś bossa. Dużo ich, na każdego jest jakiś sposób, niestety bardzo łatwo go odkryć, przez co walki nie są zbyt ekscytujące.
Przeszedłem grę w całości, muszę przyznać, że fabuła mnie nie powaliła, a droga do jej końca jest długa, kręta i strasznie nudna. Pozytywne wrażenie sprawiła mi grafika gry, ładnie stylizowana - jakby twórcy chcieli połączyć wygląd filmu i komiksu. Jeśli chodzi o muzykę to nie mam zastrzeżeń.
Grę przeszedłem kilka tygodni temu, jest długa, a rzadkie save''y sprawiały, że czas spędzony nad Hulkiem się wydłużał, gra jest wtórna i monotonna, więc żeby ją przejść robiłem sobie od niej kilkudniowe przerwy, inaczej bym nie wytrzymał. ;) Średnia gra, gdzybym nie grał wcześniej w King Konga i Riddicka, powiedziałbym, że jest to jedna z lepszych gier na podstawie filmu, teraz już tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować