Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

Mozna sie niczym nie sugerowac. Jednak prawda jest taka ze naszych paczek na magazynie jeszcze w ML nie ma :P Moze beda po 13 jak dowiezie je kurier z CDP. I jezeli nie uda sie zalatwic dostway w sobote bedziemy mieli premiere w poniedzialek. Poprostu bombka rewelka.

Prawie jak PreOrder :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko jedna sprawa. Dlaczego sklepy dostały na czas, a my gracze nie?!?!

Druga sprawa nie oszukuje się graczy podając fałszywe informacje i na dodatek fałszywe kody przesyłek ten kto bedzie próbwał dojsc prawdy to dojdzie wystarczy kilka telefonów. Nie łatwiej było napisac prawde i ominac upokorzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:22, CPN napisał:

Mnie ciekawi tylko jedna sprawa. Dlaczego sklepy dostały na czas, a my gracze nie?!?!

Druga sprawa nie oszukuje się graczy podając fałszywe informacje i na dodatek fałszywe kody
przesyłek ten kto bedzie próbwał dojsc prawdy to dojdzie wystarczy kilka telefonów. Nie łatwiej
było napisac prawde i ominac upokorzenia??


Najwyraźniej lepiej iść w zaparte lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:27, Tymian napisał:

i jeszcze admini maja czellnosc pisac zebysmy zamkneli sie omg gg dla was wszystkich za wsparcie
i za pomoc naprawde dajecie z siebie wszystko

Nie każą się zamknąc :x
Mówią tylko żebyście pisali o tym w jednym topicu, a nie 4 na raz!
Cała ta sytuacja jet chora...
Nie chodzi mi o nie dotrzymanie terminu przez CDP, ale o to jak ludzie reagują!
Rozumiem 1 czy 2 posty z narzekaniem, ale jeśli ktoś przez pół godziny pisze o swoim "nieszczęściu" i złości to aż mnie szlag trafia! Ludzie uspokójcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A świstak siedzi w CD Project i zawija przesyłki...

No tak skoro stac ich na strateklienta który kupuje u nich GW, WOW-a i Lineage 2 dodatkowo karty pre-paidowe do tych gier no to im gratuluje pozycji na rynku.
Pozdrawiam i do niezobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskaz prosze post w ktorym KAZE Wam sie zamknac. Jestem ciekaw gdzie on sie znajduje - odpowiem za Ciebie. Takiego posta nie ma! Prosze jedynie byscie przeniesli swoja dyskusje do watku, ktory jest GLOWNYM watkiem o obecnej sytuacji/powstrzymali sie przed komentowaniem o tym samym w czterech roznych miejscach.
Oczywiscie, przyznaje sie do winy. Do winy posiadania jeszcze nadziei w uzytkownikow tego forum, ktorzy potrafia uhonorowac prosby niektorych ludzi. Jak widac, mylilem sie. Przykre jest, gdy piszez dziesiec razy to samo, ale ludzie jak slepi nie potrafia tego przyjac do wiadomosci :/...

**********************
gram.pl wyznacza nową definicję PRE-ORDERA cz. 2 -->> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13648&u=168
**********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:30, toolek napisał:

> i jeszcze admini maja czellnosc pisac zebysmy zamkneli sie omg gg dla was wszystkich za
wsparcie
> i za pomoc naprawde dajecie z siebie wszystko
Nie każą się zamknąc :x
Mówią tylko żebyście pisali o tym w jednym topicu, a nie 4 na raz!
Cała ta sytuacja jet chora...
Nie chodzi mi o nie dotrzymanie terminu przez CDP, ale o to jak ludzie reagują!
Rozumiem 1 czy 2 posty z narzekaniem, ale jeśli ktoś przez pół godziny pisze o swoim "nieszczęściu"
i złości to aż mnie szlag trafia! Ludzie uspokójcie się!

Wszytko bylo by ok gdzyby ML mialo te paczki z tym ze oni twierdza ze cdp ich nie wyslalo i tu jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:30, toolek napisał:

> i jeszcze admini maja czellnosc pisac zebysmy zamkneli sie omg gg dla was wszystkich za
wsparcie
> i za pomoc naprawde dajecie z siebie wszystko
Nie każą się zamknąc :x
Mówią tylko żebyście pisali o tym w jednym topicu, a nie 4 na raz!
Cała ta sytuacja jet chora...
Nie chodzi mi o nie dotrzymanie terminu przez CDP, ale o to jak ludzie reagują!
Rozumiem 1 czy 2 posty z narzekaniem, ale jeśli ktoś przez pół godziny pisze o swoim "nieszczęściu"
i złości to aż mnie szlag trafia! Ludzie uspokójcie się!


Problem w tym że tu nie chodzi głównie o "nieszczęście" tylko o reakcje gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE juw wyluzujcie.. przez to wszytsko sa tylko zlosci. ja na przyklad dostalem degrada przez to wszytsko ( z mojej winy ale takie zycie..) ci co sa wsciekli ok nieprzyjmujcie paczki idzice kupic w sklepie(ja tak robie) moze ich to przeroslo moze inna rzecz sie stala wszyscy sa zli ale jakos to minie i potem bedzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co zrobicie ?? pojdziecei do Media Markt i sobie kupicie GWN... CD-Projekt też na tym zarobi...

Więc róbice misję i bonusy Na Tyrii i Cancie :) i poczekajcie spokojnie...

A poza tym dziekujemy CD-Projekcie za profesjionalne wywjązywanie się ze zobowiązań i wysłanie nam nędznym graczom przesyłek preorderowych kilka dni po oficjalnej premierze światowej i pudełeczkach leżacych w sklepowych półeczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:32, Piotrek K. napisał:

Wskaz prosze post w ktorym KAZE Wam sie zamknac. Jestem ciekaw gdzie on sie znajduje - odpowiem
za Ciebie. Takiego posta nie ma! Prosze jedynie byscie przeniesli swoja dyskusje do watku,
ktory jest GLOWNYM watkiem o obecnej sytuacji/powstrzymali sie przed komentowaniem o tym samym
w czterech roznych miejscach.
Oczywiscie, przyznaje sie do winy. Do winy posiadania jeszcze nadziei w uzytkownikow tego
forum, ktorzy potrafia uhonorowac prosby niektorych ludzi.
Jak widac, mylilem sie. Przykre
jest, gdy piszez dziesiec razy to samo, ale ludzie jak slepi nie potrafia tego przyjac do wiadomosci
:/...

**********************
gram.pl wyznacza nową definicję PRE-ORDERA cz. 2 -->> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13648&u=168
**********************


To dajcie ionfo na gram.pl ze cdp nie wywiazalo sie z preorderu wtedy sie tam przeniesiemy aby wszyscy to zobaczyli jak sa zorganizowane preordery no my tez sie mylilismy co do uczciwosci cdp wiec moge pwoeidziec sory za to ze cie zawiodlem juz tu nie napisze posta
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakiego ***** zamawiałem pre-ordera skoro pacz nie została wysła przed czasem ;/ juz nie to zaczyna wkur*iać, ostatnia rzecz jaka u was zamowilem, to już jest przesada, przeniesli wysylke na wczoraj i i tak nie wysłali,m a status caly czas mam taki sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:45, Glennb napisał:

mam pytanie czy ktos wie gdze mozna we Wrocławiu kupic GW:N?


Najprawdopodbnie MM w Galerii Dominikańskiej, mogę potwierdzić około 16.00, cene mogę teraz podać.
99,99 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest gigantyczna KPINA!!!! W moich zamówieniach widnieje jak byk, że przesyłka z GW nadana została 26.10.Zgodnie z adnotacją pod spodem powinna być dostarczona następnego dnia roboczego tzn.dzisiaj 27.10.Niestety nie zostanie dostarczona ponieważ MASTERLINK JEJ NIE MA !!!!Kłamstwo, blaga i bezczelność ze strony CDP !!!!I tak wygląda ich za....y Pre-Order.Tak szanują swoich najbardziej sumiennych i wiernych klientów.Śmierdzi mi tutaj nie dotrzymaniem umowy a w/g mnie to dokładnie oznacza, że w poniedziałek nie odbieram tej przesyłki bo dzisiaj ( za niewiele większe pieniądze ) idę do Media Markt i sobie tą grę kupię.Miał to być sobotni obiecany od dawna prezent urodzinowy dla syna to będzie i bez oglądania się na kanciarzy z CDP.I po raz ostatni daję się nabrać na jakiś zawszony ich Pre-Order bo nie inaczej było z SpellFporce 2 kiedy to dostałem przesyłkę w dzień po tym jak gra ta była sprzedawana w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********************************************************************************************
NIE JESTEM PRACOWNIKIEM CDP
*********************************************************************************************

Ludzie na Boga jeża uspokójcie się bo to żałosne. Weekend różnicy was zbawi? Stracicie majątek? Rodzinę? Przyjaciół? Proszę weźcie trochę na luz i np. umówcie się z dziewczyną na randkę, pójdźcie do teatru...

**
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować