Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

MacDante
Najwyrazniej ty nie rozumiesz o co chodzi.
Niektorzy zlozyli zamowienie(czyli zadeklarowali sie ze zakupia) na 2 miesiace przed premiera po to aby miec mozliwosc rozpoczecia gry razem ze startem serwerow, bo jak by na to nie patrzec PRE-ORDER w kazdym cywilizowanym kraju oznacza wlasnie to co napisalem wyzej. Polska jednak do takich krajow sie nie zalicza, tutaj pre-order = dostanie gry kilka dni po premierze i po ludziach ktorzy sobie kupili w sklepie.
Ludzie ktorzy zamowili pre-order maja w pelni prawo aby czuc sie wyru..... dodatkowo wczoraj oficjalnie bylo wiadomo ze paczki zostaly wyslane i robiono nam nadzieje ze jednak dzisiaj wieczorem dostaniemy to na co czekalismy. Jak sie okazalo paczki wyslano dopiero kilkanascie minut temu i tutaj kolejny powod aby czuc sie wyru.... poniewaz nas jawnie oklamano. nastepna sprawa to fakt ze ML nie kursuje w soboty(coprawda cdp sie probuje PODOBNO dogadac aby zrobili wyjatek) ale na chwile obecna nie ma powodow aby sadzic iz dostaniemy paczki przed poniedzialkiem.
I teraz moje pytanie : jaki jest sens pchania sie w preordery i deklaracji ze sie gre zakupi gdy dostanie sie dana pozycje jako ostatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lipa troszke ze dopiero w poniedzialek dostane bo bym osbie pomucil troszke przez weekend a takto dopiero w poniedzialek pomuce z 1 2 bo puzniej dzien zajety ale cóż mam nadzieje że wogule mi to wyslecie i to bez opuznienia pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:49, Marakooya napisał:

Nie mam pretensji, że nie dostałem wczoraj paczki. Nie mam pretensji, że nie dostanę jej dzisiaj.
Ale że dopiero w poniedziałek? Teraz to już jestem mocno w****iony... Szkoda tylko, że nie
usłyszeliśmy (zoabczyliśmy) ani zdanka przeprosin od gram.pl... Zwykła uczciwość tego wymaga.



Zyjemy w Polsce- tutaj nikt nie zna slowa ''przepraszam'' ;p
A od gram.pl mozemy uslyszec najwyzej "chciales miec GW:N bez problemow, pajacu? Trza bylo zamowic edycje kolekcjonerska, hahah!!11 noob"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno.
mam nadzieje ze osoby ktore pisaly cos o petycji do ANet na roznych forach napisza cos takiego i duzo osob sie pod tym podpisze.
Moze dzieki temu nastepny dodatek zostanie powierzony bardziej KOMPETENTNEJ firmie ktora nie ma ludzi za bydlo dostarczajace sporych zyskow ale za klientow dzieki ktorym jak by nie bylo istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj poprawiać duży test z Biologii... Pomyślałem jednak, że 2 mi wystarczy, bo chcę odebraż paczkę i nie zasówać na drógi koniec miasta na pocztę... Dzięki za dwóję, gram.pl -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jakieś oświadczenie ze strony CD Projektu albo od Gram.pl ??
co wsprawie soboty ? czy może już poniedziałku ?

status w Masterlinku się zmienił - paczke kurierzy odebrali o godzinie 14:27 ( przynajmniej w moim przypadku)

więc... nic już nie wiadomo :0 zabrali sie za paczki, ale o tak wiesniackiej porze, że nei wiadomo czy dzisiaj to rozwiozą... :) omg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MS w soboty rozsyła tylko niektóre przesyłki...z tego co się dowiedziałem w centrali to akurat GWN jest wysłany taką paczką...więc jutro takze będzie dostarczany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:59, Cealven napisał:

może jakieś oświadczenie ze strony CD Projektu albo od Gram.pl ??
co wsprawie soboty ? czy może już poniedziałku ?

status w Masterlinku się zmienił - paczke kurierzy odebrali o godzinie 14:27 ( przynajmniej
w moim przypadku)

więc... nic już nie wiadomo :0 zabrali sie za paczki, ale o tak wiesniackiej porze, że nei
wiadomo czy dzisiaj to rozwiozą... :) omg :)


tak a moja paczka ma nadal: "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)" już niewiem czy się śmiać? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja niewiem bo dostalem wcozraj maila od cdprojektu o 13 ze moja paczka zostala wyslana i wtedy takze zmienil sie status w zamowieniu a zamawialem dokladnie miesiac temu wiec ja tez jestem lekko w mniejszym tego slowa znaczeniu zly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO szkoda ze puzniej dostane, ale to nic. Szanuje wysilek inny, jaki w to wkladaja. Pozatym nie latwo jest kierowac zespolem jak cos nie tak pujdzie, bo sam sie przekonalem jak to jest w teamie - prawdziwy smietnik sie robi jak nie ustali sie twardych zasad.

Ale i tak fajnie ze bede mial swoje GWN, z czego CDP i gram.pl dziekuje. A na te opuznienie przymykam oko.

I prosze sie mnie nie czepiac bo to moje zdanie, przynajmniej nie place za transport tylko za sama gre.

PS. Co z polska wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:58, Marakooya napisał:

Miałem dzisiaj poprawiać duży test z Biologii... Pomyślałem jednak, że 2 mi wystarczy, bo chcę
odebraż paczkę i nie zasówać na drógi koniec miasta na pocztę... Dzięki za dwóję, gram.pl -.-


OMG.. powodzenia w życiu....

Dziwić się później, że tacy jak Ty rządzą krajem. LOL!!

Ciekawe czy z gier wyżywisz rodzinę.... dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na firmie CDProject.Zamówiłem grę 06.09.2006 i ustaliłem grafik w pracy tak aby pograć w ten weekend w tę super gierę.Myślałem że pre order znaczy że mogę pograć już przed premierą gry ,a w najgorszym razie w dniu premiery.Przykro mi że się na was zawidłem.Pozdrowienia dla wszystkich graczy i fanów tej gry!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:14, Allanon napisał:

OMG.. powodzenia w życiu....

Dziwić się później, że tacy jak Ty rządzą krajem. LOL!!

Ciekawe czy z gier wyżywisz rodzinę.... dzieciaku.


Hmmm... chciałem dodać trochę dramatyzmu... Rzadnego testu nie było, poniosł mnie :) A tak poza tym to mam 22 lata i jakoś mi się udaje jak narazie utrzymać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam male pytanko z innej beczki: Czy wie ktos co z tym dlugo zapowiadamym jezykiem polskim w GW? Bo jak na razie to "ani widu ani slychu" a ponoć miał być wraz z premierą Nightfall!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna pani z Masterlink poinformowała mnie, iz przesyłaka nadana była dzisiaj i nawet jak bym z nia umowił sie na kawe to i tak doręczeni ebedzie jutro ( tak zaznaczone jest na zleceniu) Dziękuje za kolejne klamastwo gram.pl. Jade do MM PAPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chyba jaja sobie ze mnie robią. U mnie dalej w statusie zamówienia - gotowe do wysylki. To juz lekka przesada. Ludzie juz sobie grają a moja paczka nawet jeszcze nie wysłana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować