Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

"Na przygotowanie i wysłanie Twojego zamówienia potrzebujemy jeden dzień roboczy."

"Trochę inaczej jest z zamówieniami przedpremierowymi (dla produktów, które mają status pre-order na swojej karcie). W takim przypadku, zamówienie możesz złożyć już dzisiaj, jednak paczkę wyślemy dopiero w chwili, kiedy wybrany przez Ciebie produkt będzie dostępny w sprzedaży. Warto więc zwrócić uwagę na datę wysyłki podawaną na karcie produktu :). Oczywiście, czas realizacji dla zamówień w pre-orderze nie zmienia się i zależy od wyboru metody dostawy."

To sa cytaty z zasad dostawy paczek serwisu gram.pl

Każdy z nas mógłby ich pozwać do sądu :))) o odszkodowanie za straty moralne :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Child of Pain
Przodownik
27.10.2006, 18:36

W tej jednej kwesti obronie cdp. Zobacz może z łaski swojej FAQ nighfalla, zanim zaczniesz gadac o dacie polonizacji gw."

a co mnie to obchodzi? na pudelku GW:F i w srodku pisze jak byk i jest to napisane przez CDP ze wraz z 3 dodatkiem gra bedzie w wersji PL - mi to akurat potrzebne nie jest ale fakt faktem czuje sie oszukany jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyloooooozujcie, to tylko 1-2 dni opóźnienia:) CDP specjalnie zrobili opóźnienie, aby Was odmutować, a tak wogóle to nie czujecie sie żałośnie? Zamiast iść zrobić coś pożytecznego dla świata co po niektórzy spamują dziesiątki postów o tej samej treści... Bez urazy, chociaż pewnie zaraz ktos mnie wyzwie od psów, tak to jest w okresie dojrzewania:/...
Pozdrawiam CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rudix: ja korzystam:) z pogody bo jeszcze jest dosyć znośna, ale nie lubię jak mi się kłamie prosto w twarz :P

PS. federacja konsumentow tam właśnie jest poradnik o sklepach internetowych i dziś gram.pl spełniło tam wiekszość niedociągnięć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:30, rudiX napisał:

wyloooooozujcie, to tylko 1-2 dni opóźnienia:) CDP specjalnie zrobili opóźnienie, aby Was odmutować,
a tak wogóle to nie czujecie sie żałośnie? Zamiast iść zrobić coś pożytecznego dla świata co
po niektórzy spamują dziesiątki postów o tej samej treści... Bez urazy, chociaż pewnie zaraz
ktos mnie wyzwie od psów, tak to jest w okresie dojrzewania:/...
Pozdrawiam CDP!



a wlasnie ze nie czuje sie zalosnie - czuje sie wku...rzony !! bo ciezko zapieprzam caly tydzien w pracy po to zeby w weekend sobie odpoczac - mialem odpocywac przy GW:N a tu kicha :P jak dostane w poniedzialek to pogram sobie dopiero za tydzien w nastepny weekend - rozumiesz teraz moje (i mnie podobnych) "rozgoryczenie" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:44, Mepam napisał:

no dobra, ale to nie zalezy od cdp tylko od tej parodii firmy kurierskiej


nie twierdze ze to wina CDP (chociaz w sumie to ich wina ze wysylaja paczki Masterlinkiem)
slowo parodia firmy kurierskiej jest jak najbardziej na miejscu - z warszawy do krakowa paczka idzie 3 - 4 dni (4 dni w moim przypadku kiedy "dostarczali" mi GW:F)... 300 km w 4 dni ???? to czym oni to wioza ?? wozem drabiniastym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Skończcie już te płacze, wyzywania i wywody na temat jakie to CDP jest beee. Nudne to już się robi. 1000 postów o tym samym. Każdemu się zdarzają potknięcia. Nikt nie jest doskonały. No ale Wy, to Wy, zero wyrozumiałości, cierpliwości, zrozumienia. Najlepiej zmieszac z błotem, strzelic focha w stylu " A co mnie to obchodzi " i luz, no nie ? Jak sami byście się tak potknęli , zapewne oczekiwalibyscie zrozumienia od innych. To może ja zapytam - ile razy w życiu zdarzyło się wam nie dotrzymac składanej znacznie wcześniej obietnicy , he ? cwaniaki ?

Paczka dojdzie jak ją masterlink/poczta dowiozą i redaktorzy akurat nie mają nic do tego. Nic tu nie poradzą. Oni nie rozwożą paczek.

Nikt Cie rudiX od psów nie powinien wyzwac, z jesli nawet to zrobi, to jest - cheap. Dobrze, że jest ktos patrzący na sytuację pozytywnie. Ja na przykład dostanę swoją grę pewnie we wtorek. I co, myślicie, że walę głową w biurko i dzwonię do CDP 10 razy na godzinę, by powiedziec co o nich myślę ? Nie, bo nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować