Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah dostępny przez system Steam

44 postów w tym temacie

całe zło steamu to to że trzeba być w sieci aby zainstalować grę.. przynajmniej tak było w przypadku HL-2, ale watpię żeby się to zmieniło...na szczęscie zdecydowana większosc ma internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm przeciez ze steama mozna sciagac gry ktore nie sa na silniku source :/ np. taki Darwina :p, Bloodrayan 1czy 2 i masa innych. Chyba ktos tu nie widzial steama na oczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i faktycznie nie trzeba bedzie sie zastanawiac nad porysowana plyta. Gracze beda sie zastanawiac nad czyms innym: dlaczego cena gry w Steamie jest dokładnie taka sama jak w wersji pudełkowej (mowie tu o USA)? Bowiem, zeby wydać grę w systemie Steam trzeba wydać sporo mniej pieniędzy niż w dystrybucji tradycyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Warto zaznaczyć że grę będzie można zassać ale odpalić dopiero w dniu premiery


.. z tym że premiera w usa miała miejsce 25 (a może 24?) października ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, iż jestem fanem Steama, nie mam ochoty płacić 50 dolców za produkt, który dostanę w paczuszce od CDP i to jeszcze w ładnym pudełku i bez takiego poślizgu.


Mam jednak pytanie do CDP - czy wersję, którą wydacie - będzie można zarejestrować w STEAM''ie na swoim koncie gier?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Bzz bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na razie jednak są to tylko produkcje, które korzystają z silnika Source."
Oczywiście, jak powszechnie wiadomo, kolejna wersja Earth Engine jak najbardziej wykorzystuje Source i nie jest bynajmniej dziełem krakowskiego studia Reality Pump jak również bazujący na nim Earth 2160 wcale nie jest dostępny przez Steam.
BTW, oto "tańsze" gry przez Steam - cena sklepowa DMoMaM - 49,99$, przez Steam 4 centy taniej (czyli koszt wytłoczenia płyt, wydrukowania instrukcji, wyprodukowania pudełek, dystrybucji itd. zawiera się w równowartości około 20 groszy na jeden egzemplarz).

PS Jak ktoś wyczuwa sarkazm w powyższym komentarzu, to znaczy, że ma dobry węch ;), dla pozostałych treść tego PSa wyjaśnia chyba wszystko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 11:22, Garett napisał:

Gamespot przejechal sie po grze dosc okrutnie ;/ Chyba sobie daruje zakup.

Tak, fakt dali grze 6,7 / 10 ale gracze tam oceniają ją na 9/10 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 13:10, Gofer31 napisał:

Szkoda tylko ze Dark Messiah ma 6.7/10 na Gamespocie xP.

pewnie jakis lalus co sie brzydzi krwi ocenial ta gre....
ja gralem w demko i moja ocena to 9-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moim skromnym zdaniem steam to nie jest takie rewelacyjne ze wzlg. na to że DMoMaM ma nieco ponad 7Gb ,nie znam maniaka który by tyle z sieci ściągał... no chyba że ma lącze 1Mb... ale doskonale wiem że większość ludzi ma neo 128/256 ,a na takim łączu ściaganie takich mas megsów to porażka ,całe szczęście że dostępna będzie wersja pudełkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lalus co sie brzydi krwia? Czlowieku...Gamespot to portal ktory jest najpopularniejszy i to na nich warto polegac xP. Najwidoczniej cala fabula gry nie jest dobra xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:11, vip konius napisał:

> Szkoda tylko ze Dark Messiah ma 6.7/10 na Gamespocie xP.
pewnie jakis lalus co sie brzydzi krwi ocenial ta gre....
ja gralem w demko i moja ocena to 9-10

Dokładnie - może miał zły dzień, albo nie lubi takich gier, albo spodziewał sie że to Strategia.... nie ma co słucha cinnych - demko świetne - gra też zapewne - już tylko kilka dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko 5/10 skrypty, skrypty, skrypty - a miało być realistycznie... Pełna wcale nie jest lepsza - gra na dwie godziny - później się nudzi zabijanie przeciwników cały czas w ten sam sposób (ewentualnie otoczeniem które zawsze tak samo zareaguje). Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować