Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah dostępny przez system Steam

44 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 11:20, jarken napisał:

Gra dostała ocenę 6.7 na gamespocie :/ To dziwne, bo na innych serwisach oceny wahają się pomiędzy
80%-90%.

To nie znaczy, że gra jest zła.
Chyba gamespot dostał od Ubi mniej pieniędzy niż chciał... albo żadnych :)
Niewykluczone też, że to konkurencja zapłaciła gamespotowi :)

Pewne jest tylko to, że oceny gier w serwisach internetowych nie zależą od ich jakości ;)

Osobiście nie patrzę przychylnie na Dark Messiah, ale to jeszcze nie powód, żeby skreślać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:21, Monastor napisał:

Niewykluczone też, że to konkurencja zapłaciła gamespotowi :)

Pewne jest tylko to, że oceny gier w serwisach internetowych nie zależą od ich jakości ;)

Osobiście nie patrzę przychylnie na Dark Messiah, ale to jeszcze nie powód, żeby skreślać grę.


No co do pierwszego - watpie
Co do drugiego moim zdaniem wszystkie czynniki powinny byc brane pod uwage jezeli chodzi o ocenianie gry
Co do trzeceigo - bardzo dobrze gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Usługa Steam dobrze rokuje na przyszłość, dodając do swojej oferty coraz więcej tytułów. Na razie jednak są to tylko produkcje, które korzystają z silnika Source.

Albo napisał ktoś z niewiedzy, albo nie dokładnie ujął słowo "usługa", bo jeśli chodzi o wykorzystywanie wybierałki steamowskiej to rzeczywiście jest tak jak podaje autor news''a. Jeśli jednak autor miał na myśli kupno przez steam to... Dobra wiem, że tak nie miał na myśli, ale w dwojaki sposób można to zrozumieć tak jak pisałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:52, Full Wypas napisał:


Heh premiera 9 listopada, a w gram.pl przysyłają 2 dni przed premierą:D już zamówiłem, nie
mogę się doczekać

Tak tak :D Żebyś się nie zdziwił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:55, jarken napisał:

>
> Heh premiera 9 listopada, a w gram.pl przysyłają 2 dni przed premierą:D już zamówiłem,
nie
> mogę się doczekać
Tak tak :D Żebyś się nie zdziwił :P


Czemu? Jest napisane GWARANCJA dostawy przed premierą, więc chyba mogę na to liczyć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:57, Full Wypas napisał:

Czemu? Jest napisane GWARANCJA dostawy przed premierą, więc chyba mogę na to liczyć,
prawda?

Też miałem taką (i wielu innych osób) "gwarancję" na GW:N. Jak widzisz dziś jest premiera, a paczki jeszcze nikt nie dostał (tylko osoby zamawiające CE [ale i to nie wszystkie...]). Tak więc nie cieszyłbym się tak na Twoim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 dolarow w steamie i 99 zl za wersje pudelkowa... ale zeby nie tworzyc zlych porownan, to amazon.com za boxa pobiera tyle samo... wiec teraz pora sie zastnawoic nad:

1. czy pudelko, plyta, instrukcja i wszystkie pozostale bajery nic nie kosztuja...
2. czy przypadkiem cudownosc, ekonomicznosc i reszta ochow i achow nad steamem jako systemem dystrybucji jest uzasadniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie musielibyśmy wtedy ruszać się z domów i zamartwiać o zarysowane płyty."

Tyle tylko, że poza kontem Steam (zawsze istnieje ryzyko, że ktoś je ukradnie i będzie mógł ściągać i grać we wszystkie gry) to nie mamy żadnego "fizycznego" dowodu o posiadaniu danej gry. No i kupowanie gier w Steamie wychodzi u nas drożej, niż pudełkowych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam gry w DM przez Steama, przynajmniej w demo, które posiadam ja. Nie dośc, że po pierwszym odpaleniu rwał się głos w intrze, to przy wczytywaniu levelu pierwszego po niby treningu pojawił się napis Rebuilding graphic czy cos w tym stylu, poza tym steam co chwila pobierał jakieś dane do DM.
Osobiście mam zamówionego już DMa, ale ostro zastanawiam się nad sensem kupna tej gry w tym momencie. Za pared ni przyjeżdza G3, wkrótce wyjdzie NWN2, grało mi się w demo dosyć ciężko. Chyba odwołam zamówienie i poczekam aż gra stanieje do 70zł bez uzycia wplnów, tak czy siak kupie ją, prędzej czy później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak lecz zauważ iż gry które są pokazywane na steam sa w walucie Amerykańskiej no bo jaki czlowiek by kupowal gre za 49.95 $ ? za ta sama cene w Polsce otrzymamy 2 egzempaże Dark Messiah''a według mnie gra jest dobra ba nawet super elementy otoczenia i fizyki rewelacja jesli wam sie podobal monotonny Oblivion to zachwycicie się DMOM&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeśli zamówię DMoMM w sklepie gram.pl to czy dostanę wersję HD DVD czy zwykłą DVD? Moja nagrywarka na razie nie obsługuje formatu HD DVD dlatego chcę się upewnić czy będę w stanie ją zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować