Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 11:20, turingowski napisał:

Co tu bede sie zachwycac, skoro Gothic 3 NADCHODZ!

ale nie ma co porównywać przecież to dwie różne gry - łączy je tylko to że to RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w MM w Czeladzi też nie ma po niej ani śladu, a jak zapytałem kogoś z obsługi czy dziś będzie, to się tylko uśmiechnął i powiedział, że zupełnie nie wiadomo kiedy będzie :/ Widzę, że logistyka CDP traci formę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, wczoraj wysłano NWN do mnie, ale gdy chce sprawdzić gdzie jest moja paczka aktualnie to na stronie Masterlinka wyskakuje napis, że błędny numer track and trance. A normalnie o tej porze powinienem widziec wszystkie dane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie sie w Warszawie tez nigdzie jeszcze nie ma... Prawdopodobnie fizycznie na polkach pojawi sie dopiero w przyszlym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Empiku w Tychach. Brak NEVERWINTER NIGHTS - może dostaniemy jakieś informacje z "góry" kiedy gra trafi do sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 11:36, Mistic napisał:

Hm, wczoraj wysłano NWN do mnie, ale gdy chce sprawdzić gdzie jest moja paczka aktualnie to
na stronie Masterlinka wyskakuje napis, że błędny numer track and trance. A normalnie o tej
porze powinienem widziec wszystkie dane :/



U mnie jest tak samo ,nie da sie sprawdzić gdzie jest paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:00, Drakan napisał:

U mnie jest tak samo ,nie da sie sprawdzić gdzie jest paczka

Macie pecha :/
Trafiliście na premierę GuildWars: Nightfall :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz... CDP - zwolnijcie trochę. Dopiero zapłaciłem za G3, czekam na NWN2 a tu jeszcze to . Zaraz zima, muszę coś zostawić na opłaty za gaz ;P . Pozycja dla mnie obowiązkowa ale musi poczekać :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadna nowosc z tym ze gry w MM ( Czeladz )sa pozniej. Ostatnio jak kupowalam FM 2007 to pan mnie uprzejmie poinformowal, ze najwczesniej w poniedzialek bedzie. Naszczescie w Empiku, nie maja takich opoznien i jeszcze dali 10 zl znizki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZuje, że zostalismy po trosze zrobieni w jajo ^^
Link do strony Masterlinka nie działa, kuriera jak nie ma tak nie ma.
Cóz, ja bym się nie obraził za wysłanie paczki dopiero dzisiaj bo jutro i tak pewnie będe w Lublinie i sam sobie odbiore ale nie lubie jak się ze mnie robi głupka. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem na stronie CDP, jak tylko ukazala sie informacja, ze takie cudo wychodzi :D
5 tygodni czekalem... wybralem wysylke pocztą, bo i tak nie pogram na razie, weekend z dziewczyną a nie z komputerem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować