Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

To przynajmniej nie będe musiał leiceć zobaczyć czy jest ;] A czy w tyskim empiku była jakaś gierka w dniu premiery? Bo ja sobie nie przypominam. Pozatym ta premiera dotyczy pewnie Warszawy i okolic i jeszcze większych miast, do np. Tychów muszą to jeszcze dowieźć. Przypuszczam że w ten weekend powinien być( może nawet jutro, oby ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu miesiącach oczekiwania - nareszcie jest!!:) Ale ja sobie jeszcze cierpliwie poczekam na dodatek do Heroes5 i wtedy zamówię razem z nim. W końcu już tyle czekałem, że parę tygodni w tą czy w tamtą stronę różnicy nie czyni, a poza tym przesyłka wyjdzie taniej i co dwie gry to nie jedna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że cosik jest nie tak :(. Niby premiera poleciałem w te pędy do Empiku a tu nikt nic nie widział, nikt nic nie wie :(. Mam nadzieje, że jutro już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:49, Kunek90 napisał:

Coś mi się wydaje, że cosik jest nie tak :(. Niby premiera poleciałem w te pędy do Empiku a
tu nikt nic nie widział, nikt nic nie wie :(. Mam nadzieje, że jutro już będzie.


Logistyka dala troche ciala pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do zarządu CDP, bo być może się orientują.
Czytałem właśnie oficjalne forum NWN na stronie Bioware i znalazłem tam topic poświęcony "brakowi cd-key''ów" w Diamentowej Edycji NWN. Wiele osób nie mogło znaleźć swojego cd-key''a, ani na pudełku, ani instrukcji, ani na płycie - w związku z czym trzeba się zgłosić do Atari o "drugi" klucz.
I tu moje pytanie - czy w naszej polskiej edycji też takie coś może wystąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do CDP!
Mieszkam w Warszawie i zamówiłem już NWN Diamentowa Edycję we wrześniu.
Jeśli paczka została do mnie wysłana dziś w dniu premiery to mój pre-order, zamówiony tak dawno temu przyjdzie do mnie w przyszłym tygodniu? Powiem, że jest to denerwujące jeżeli od dziś mozna ją nabyc w sklepach a ja przy wysyłce kurierem i wcześniejszym zamówieniu mam teraz czekać i jestem w gorszej sytuacji od osób, które moga kupic ta grę od dziś w sklepach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:44, zbysheck napisał:

A jamam pytanie:
czy Diamentowa Edycja jest limitowana? Bo plamuję tak gdzieś za miesiąc kupić i nie wiem czy
zdążę :/


Raczej nie powinno być problemu. Jest to normalna pozycja w Platynowej Kolekcji i nikt nigdy nie wspominał o limitowaniu. Więc powinieneś móc zakupić nawet dużo później niż za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:51, Lewiatan666 napisał:

Witam, mam pytanie do CDP!
Mieszkam w Warszawie i zamówiłem już NWN Diamentowa Edycję we wrześniu.
Jeśli paczka została do mnie wysłana dziś w dniu premiery to mój pre-order, zamówiony tak dawno
temu przyjdzie do mnie w przyszłym tygodniu? Powiem, że jest to denerwujące jeżeli od dziś
mozna ją nabyc w sklepach a ja przy wysyłce kurierem i wcześniejszym zamówieniu mam teraz czekać
i jestem w gorszej sytuacji od osób, które moga kupic ta grę od dziś w sklepach. :(


Lewiatan od dzis to ja mozna kupic w sklepach czysto teoretycznie... Przesledz dokladnie watek a zobaczysz, ze nigdzie jej jeszcze nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 17:59, ZeZu napisał:

Lewiatan od dzis to ja mozna kupic w sklepach czysto teoretycznie... Przesledz dokladnie watek
a zobaczysz, ze nigdzie jej jeszcze nie ma ;)


Nie interesuje mnie to, teoretycznie dziś jest premiera opóźnionej o miesiąc gry. Mój imieninowy prezent na 29 września :) jeszcze do mnie nie dotarł. Biorąc pod uwagę osoby z tego forum, chyba jedna kupiła. Ale pewnie jest ich więcej tylko ci co kupili to nie siedzą tu teraz na forum, a grają już sobie rozkosznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oyey...zamowilam juz G3...gwiazdka sie zbliza a u mnie z kasa srednio fajnie...no i jeszcze trzeba miec na te prezenty;)...ale mam ppomysl!:D...mozecie mnie wesprzec i mi wyslac jeden z nowszych tytulow na mikolaja;) ;P...ewentualnie moze byc na kicaka(zająca-wielkanoc):P...mam nadzieję ze pomysl sie spodobal^^ bo mi bardzo;)

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować