Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

Bez problemu kupilem gre w MediaMarkt dzis rano przed praca chociaz w Empiku obok nie bylo ani NWN DE ani Nightfall. Mam jedno wazne dla mnie pytanie - szczegolnie do wydawcy gry - czy mozna majac zainstalowana te edycje grac w mody w jezyku angielskim, szczegolnie te oficjalne - niedostepne na plycie lecz do kupienia na stronie http://nwn.bioware.com/premium/index.html Bardzo prosze o odpowiedz bo nie chcialbym wydawac pieniedzy na prozno. Dzieki i milej gry jak juz kupicie NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja myślałem że to Neverwinter Nights 2 w ogóle nie patrzałem na to co pisze ,tylko odraz uwchodziłem na www.gram.pl/NWN żeby looknąć wymagania patrze 1 ghz , 256 ram ale sie zaskoczyłem , a tu Diamentowa Edycja jedynki.....

pozdrawiam ludzi czekających na NWN 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:56, indigo napisał:

PROŚBA DO CDP! :

-----> Czy jesteście wstanie podać jaką wersję G3 otrzymamy - czy będzie to BUILD 1.08?
<-----


yyy, czy mam wrazenie czy twoj komentarz nie jest zwiazany bezposrednio z tematyka newsa ?

Wedlug mnie warto wydac te 60zl i miec konkretna orginalna gre. NW napewno warta jest tej ceny.
Szczegolnie diamentowa edycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 13:19, Ashtar napisał:

Zadna nowosc z tym ze gry w MM ( Czeladz )sa pozniej. Ostatnio jak kupowalam FM 2007 to pan
mnie uprzejmie poinformowal, ze najwczesniej w poniedzialek bedzie. Naszczescie w Empiku, nie
maja takich opoznien i jeszcze dali 10 zl znizki :D.

W Empiku w Czeladzi w M1 nie ma gier w ogóle :) A w MM dają na Platynową kolekcję 20 dychy zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Słupsku zawsze było wszstko równo z premierą. A dzisiaj ani nowego GW ani Flatouta 2 anie Settlersów anie NWN nie było. Może dostawa się spóźnia ;). No nic mam naprawde ogromną nadzieję, że jutro już wszystko będzie bo miałem wielką ochotę pograć w NWN w ten weekend ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku w Czeladzi w M1 nie ma gier w ogóle :) A w MM dają na Platynową kolekcję 20 dychy zniżki :)


No to chyba masz klapki na oczach , ze ich ne widzisz. Jak chcesz to cie zaprowadze i pokaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest! Jutro z samego rana lecę do MM. Mam nadzieję, że - tak jak pisał Quatre - w krakowskim MM też będzie jakaś zniżka na gry z Platynowej Kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CDP zamówiona przezemnie Neverwinter Nights została wysłana wczoraj 26 pazdziernika dziś jest 27 pażdziernika a płacę za przezyłke kurierską dostawa na drugi dzień roboczy po nadaniu przesyłki dziś kuriera nie było Domagam się odpowiedzi jak macie zamiar mi to zrekąpęsować niedotrzymaliście warunków trazakcji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP Już zamieściło odliczanie do premiery Gothic''a a Warhammer 40k ciągle ma przesuwaną premiere bez jakich kolwiek tłumaczeń, na samym początku był Wrzesień (?!) potem Październik a teraz LISTOPAD!! Ja to odbieram jak totalny olew ze strony CDP! Jeszcze dobili mnie tekstem "Premiera już w listopadzie!"
:-/
RZĄDAM OD CDPROJEKTU WYJAŚNIEŃ TEJ SYTUACJI !
Z FANAMI TEJ GRY CDP WOGÓLE SIĘ NIE LICZY !!!! >:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 00:36, Sardaukar napisał:

CDP Już zamieściło odliczanie do premiery Gothic''a a Warhammer 40k ciągle ma przesuwaną premiere
bez jakich kolwiek tłumaczeń, na samym początku był Wrzesień (?!) potem Październik a teraz
LISTOPAD!! Ja to odbieram jak totalny olew ze strony CDP! Jeszcze dobili mnie tekstem "Premiera
już w listopadzie!"
:-/
RZĄDAM OD CDPROJEKTU WYJAŚNIEŃ TEJ SYTUACJI !
Z FANAMI TEJ GRY CDP WOGÓLE SIĘ NIE LICZY !!!! >:-(


Jaki kraj... taki obyczaj... ;) Powoli nikt sie z nikim nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:58, DevilQ napisał:

Do CDP zamówiona przezemnie Neverwinter Nights została wysłana wczoraj 26 pazdziernika dziś
jest 27 pażdziernika a płacę za przezyłke kurierską dostawa na drugi dzień roboczy po nadaniu
przesyłki dziś kuriera nie było Domagam się odpowiedzi jak macie zamiar mi to zrekąpęsować
niedotrzymaliście warunków trazakcji !!!


Skuteczniejszą metodą był by kontakt ze sklepem gram niż droga komentarza tu na gram.pl. Pracownicy CDP i GRAM nie mają obowiązku czytać wszystkich komentarzy i postów umieszanych tu przez użytkowników.

Zazwyczaj w tego typu sytuacjach, isteniej możliwość rekompensaty ze strony sklepu gram lub firmy kurierskiej w zależności z czyjej winy powstał błąd. Ale najważniejsze to skontaktować się ze sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie mam pytanie, ja zapłaciłem za normalną wysyłkę, czyli chyba do 3, czy 4 dni roboczych. Jeśli więc gra została wysłana we czwartek, to czy ten dzień liczy się już jako ten 1 dzień roboczy, czy okres należy liczyć dopiero od piątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować