Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

Jeśli wybrałeś wysyłke pocztą, to czekaj maksimum do najbliższego wtoku na przesyłke. Jeśli listonosz nie przyniósł paczki dzisiaj to pewnie już nie przyniesie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh liczyłem, że dzisiaj już jednal będzie :(. Niestety poleciałem o 10 do empiku i nie było :/. Zaciekawiony sytuacją wszedłem na stronke empiku, wyszukłem diamentową edycje a tam z boku napis - towar chwilowo niedostępny. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lata lecą a Neverwinter jedynka wciąż wymiata.Nawet jak dwójkę spartaczą to pozostanie stary dobry NWN (z dodatkami rzecz jasna)Pozdrawiam wszystkich fanów tej wyśmienitej giery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ma ktos juz oryginalny egzemplarz neverwintera diamentowa edycje?:) mi dzisiaj doszedl i mam pewna prosbe:) jesli by sie ktos mogl odezwac na gg 1082906 bede wdzieczny:)
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem w Empiku w Szczecinie.Ładne opakowanie,dużo dodatkow i niewygórowana cena.To,co Tygrysy lubią najbardziej :).Ale powaznie.Nie liczę na to,że na to rzuci się tłum fanów,niemniej jednak jest to pozycja obowiązkowa dla tego typu RPG-owców,co oznacza,że po prostu fani G i Fable,ew. TES-ów ją wezmą.A zapowiada się tak ciekawie,że wezmą ją również fani hmmmm... hack''n slashów,bo jest do nich ociupnkę podobna.Ale co tam,wolałbym mieć G3,nie będe sie z tym patyczkował,więc chwytam byki za rogi.Mój kolega,z którym się tam spotkałem,wyraził to tak : Duzo ma dodatków i w niskiej cenie;ale ja wole Mysta."Cytat niedokładny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 11:33, Ashtar napisał:

Hmm nawet mieli juz i w Empiku i MM, przy czym w media taniej :D.


A ile kosztuje w sklepach, bo nie wiem czy się przez gram.pl opłaca zamawiać? Tutaj z przesyłką wychodzi 55.80 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj, kurier tylko dzwonił, nie wiedział jak dojechać, w sumie ulice mam tak ustawioną, że hej :P

Wydanie po prostu bombowe, kawał solidnej pracy CDP, powinniście być z siebie dumni za dokonanie czegoś takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam Newerwinter nights w platynowej kolekcji a ty ??
A tak na poważnie - właśnie przywiozłem gierkę z empiku w Tychach (trochę tego na półkach leży). Zaraz instaluję i pomimo tego, że jutro do roboty trzeba iść - to poszpilam parę godzin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro pójde do Empiku (3 raz już) i nie będzie to nie wiem co zrobie ;p. Chyba się powiesze ;p albo zamówie przez gram.pl (tylko, że wtedy jeszcze dłużej będe musiał czekać ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 11:05, Walec87 napisał:

W końcu doszło... :D
PS. Jaki macie nr z boku pudelka? Ja mam 17 :P


A dokładniej 017. I jest to numer gry w serii a nie twojego egzemplarza tak btw. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować