Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 11:27, Walec87 napisał:

Mistic -> Rozumiem :) Myslalem, ze trafila mi się "siedemnastka", bo zamowilem od razu po
ogloszeniu DE.

Heheh. Tobie tylko młode "dupeczki" w głowie ;)

Dnia 30.10.2006 o 11:27, Walec87 napisał:

Evil Khan -> 1.68 :)

Dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 11:30, Evil Khan napisał:

> Mistic -> Rozumiem :) Myslalem, ze trafila mi się "siedemnastka", bo zamowilem od razu
po
> ogloszeniu DE.
Heheh. Tobie tylko młode "dupeczki" w głowie ;)
> Evil Khan -> 1.68 :)
Dziękuję bardzo.


LOL :-)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamawiałeś pocztą, to sie nie dziw, jutro najpozniej wieczorem powinienes miec. Jesli kurierem sprawdz w linku do strony Masterlinka gdzie ytknela paczka i albo dzwon sie pytac albo czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez jeszcze nie dostałam :/
a zamawialam pre-order i kuriera!
i chyba to nie ja powinnam dzwonić , ja zamawiałam w CDP i z nimi zawarłam umowe a nie z kurierem.
sami powinni pilnować masterlinka :/
w zamówieniu pisze że wysłali 26!!!
czekam na przeprosiny CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem gre dzisiaj, poniedziałek 30 października, ale nie mogę grac.
Podczas instalacji pojawia się okno, w którym należy wpisac klucze do gry znajdujące się z tyłu instrukcji. Niestety pola, w których mają znajdowac się klucze są puste! Zgłosiłem problem do pomocy technicznej i czekam na odpowiedź.
Gdy otrzymacie grę sprawdźcie, czy na instrukcji znajdują się klucze do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz pecha :(
Ciekawe ile takich babonów poleciało w świat. U mnie na szczęście wszystkie trzy kluczyki umieszczone są na swoich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za momencik przypuszczam mój trzeci szturm na empik :). Jak to mówią do trzech razy sztuka ;]. Jak dzisiaj nie będzie to załamka :( Bede musiał zamówić w sklepie gram.pl ale bede musial znowu dlugo czekac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeee dostałem w końcu :) CD PROJEKT NALEŻĄ WAM SIĘ WIELKE UKŁONY ZA CAŁOKSZTAŁT FINALNEGO WYGLĄDU PRODUKTU - WSZYSTKO ŁADNIE ZAPAKOWANE ODDZIELNIE + BARDZO ŁADNY WYGLĄD PUDEŁKA :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pomysł, dlaczego nie wyświetlają mi się polskie czcionki w NWN? Pewnie jest to związane z instalacją modułów premiowych, bądź patch''em, gdzieś już czytałem o tym problemie ale nie mogę teraz znaleźć rozwiązania na to... ktoś mi pomoże :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja zamawiałem pocztą i już dziś otrzymałem, a ci co zamawiali kurierem nawet teraz jeszcze nie dostali, a na dodatek więcej zapłacili. Po prostu was Masterlink was olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety :| Trzecia próba zakończona nie powodzeniem :/

Wchodzę sobie elegancko do empiku patrze... nowy guild wars stoi. Ide dalej, kolekcja klasyki, extra gra, jakies inne gry, patrze jest Platynowa Kolekcja. Podchodze zdenerowany myśle GW jest to i NWN też musi. Przeszukuje niecierpliwie a tam tylko diablo, diablo zaraz obok diablo i troche wyzej tez diablo :/ NWN nawet śladu nie ma.

No cuż więcej prób kupna w empiku nie będe podejmował. Zamówiłem w sklepie gram.pl. W najlepszym przypadku pogram już jutro (bardzo mało prawdopodobne znając Masterlinka) w najgorszym w czwartek/piątek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 14:39, dejgo napisał:

Ja dostałem gre dzisiaj, poniedziałek 30 października, ale nie mogę grac.
Podczas instalacji pojawia się okno, w którym należy wpisac klucze do gry znajdujące się z
tyłu instrukcji. Niestety pola, w których mają znajdowac się klucze są puste! Zgłosiłem problem
do pomocy technicznej i czekam na odpowiedź.
Gdy otrzymacie grę sprawdźcie, czy na instrukcji znajdują się klucze do gry.


Ja mam dokładnie to samo, wypełniłem i wysłałem formularz do sklepu, bo za bardzo to nie wiem gdzie należy coś takiego zgłaszac...
Kicha jak nie wiem co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować