Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

Sprawdzimy jak im pojdzie z dostawa G3, swoja droga ostatnio GLS pobil rekord dostarczajac mi przesylke po 3 tygodniach ( dobrze, ze ich tu nie ma :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem odpowiedź dotyczącą brakujących kluczy w grze Neverwinter.
Kazano odesłac instrukcję do CDProjekt z opisem problemu. Mają ją wymienic na taką, która posiada klucze.
Wyślemy i zobaczymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam kingmakera :( I w ogóle jakaś dziwna ta moja gra zainstalowała się dopiero za piątym razem. Męczyłem się z nią kilka godzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 12:52, dejgo napisał:

Otrzymałem odpowiedź dotyczącą brakujących kluczy w grze Neverwinter.
Kazano odesłac instrukcję do CDProjekt z opisem problemu. Mają ją wymienic na taką, która posiada
klucze.
Wyślemy i zobaczymy ;-)


A mnie olali, uznali chyba że "no problem", poza tym święto, kto by się tam przejmował takim problemem jak brakujęce klucze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa a ja jak już wcześniej pisałem zamówiłem paczkę wczoraj. Przesyłka kurierska czyli paczka powinna przybyć migusiem. Przychodze o 16:30 do domu z myślą, że zaraz sobie sprawdze gdzie to moja paczuszka już jest a tu zonk!. Paczka jest pakowana i gotowa do wysyłki! Że co?! Ona już dawno miała być w drodze a tu taki zonk. Co to nie było dzisiaj w CDP kuriera czy jak?

Paczka pewnie przyjdzie w czwartek(albo w piątek) bo jutro święto ;/ jak jeszcze bede miał jakiś problem z cd-keyem to chyba się powiesze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Kajetana Chrumpsa
Może dadzą odpowiedź. Gdzie wysłałeś formularz o brakujących kodach? Ja wypeniłem ten w dziale Pomocy Technicznej.

Do Piotra9k
Spróbuj rozwiązania, które znajduje się w tym miejscu:
Pomoc techniczna-Neverwinter Nights, podkatalog: Problemy z instalacją lub uruchomieniem gry, w 8 wierszu jest: Po zainstalowaniu poprawki 1.64 w wersji instalacyjnej (plik *exe) w grze nieprawidłowo wyświetlane są polskie znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak mam moduły premiowe :) A już chciałem pisać do CDP :P Czy Wy też musieliście je instalować dodatkowo? U mnie najpierw zainstalowała się podstawka z SOU i HOTU, później musiałem jeszcze raz włożyć płytę i zainstalowac moduły premiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:42, weget napisał:

A jednak mam moduły premiowe :) A już chciałem pisać do CDP :P Czy Wy też musieliście je instalować
dodatkowo? U mnie najpierw zainstalowała się podstawka z SOU i HOTU, później musiałem jeszcze
raz włożyć płytę i zainstalowac moduły premiowe.



Ja bez wyciagania plytki instalowalam dodatkowe moduly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra zainstalowała się bez żadnych problemów, klucze oczywiście są na instrukcji, moduły premiowe również odrazu się zainstalowały, ale mam jedno wielkie ALE

oficjalny powód opóźnienia wydania DE był spowodowany tym że nie zostały do końca przetłumaczone moduły premiowe: http://www.gram.pl/news.asp?id=2599

A wiec dziś doszła do mnie paczuszka, szybka instalacja i odpaliłem Witch''s Wake i ku memu zdziwieniu...napisy są w niektórych miejscach nieprzetłumaczone co widać na załączonym obrazku.

Czy wyjdzie jakiś patch naprawiający te błędy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:24, dejgo napisał:

Do Kajetana Chrumpsa
Może dadzą odpowiedź. Gdzie wysłałeś formularz o brakujących kodach? Ja wypeniłem ten w dziale
Pomocy Technicznej.


Wysłałem do sklepu gram.pl, tam gdzie kupiłem...
Dzisiaj wysłałem do pomocy technicznej ale.... czas odpowiedzi moze wynosić 5 dni, bo okres świąteczny jest...
Czyli 5 dni odpowiedz, wewntualna wysyłka to kolejne minimum 2 dni, pewnie kilka dni u nich, powiedzmy 4 dni, bo zapewne trafi na weekend, odsyłka do mnie to kolejne 3 dni. razem z oczekiwaniem na wysyłkę po zakupie (3 dni) to daje około 17 dni minimum....
Poprostu rewelacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak łaskawie Panowie zamieścili demo PES 6 bo na issonline już jest.Wstyd żeby dystrybutor w Polsce był ostatni. Ale pewnie Panowie nic nie wiedzieli że Konami wyda dzisiaj demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu uaktualnił się status mojej przesyłki ^^. Narazie jest jeszcze w Warszawie no ale wiadmo, przecież dzisiaj święto :]. Mam nadzieję, że jutro bez żadnych problemów z cd-keyem już sobie pogram xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy, będąc w sklepie, trzymałem pudełko z tą grą w ręku poczułem, że jest to coś naprawdę zarąbistego, i że trzeba to mieć. Bo bajerancko wygląda. Nie, żebym nie wiedział o czym ta gra jest, ale wrażenia audiowizualne także są bardzo ważne, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka przyszła jakieś 10 min temu :). Właśnie instaluje :]. Cd-keye wszystkie są. Wydanie pięknie. Naprawdę gratulacje dla CDP xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm zamówiłem i nie mogę się doczekać jak dojdzie ^_^ A takie pytanie bo z tego co pamiętam wyszło 6 "płatnych" modyfikacji do NWN. Są to bodajże Pirates of Sword Coast, Infinite Dungeons i Wyvern Crown Cormyr. Jest planowane wydanie tych modyfikacji na polskim rynku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować